ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ СОЛИ ХОНИШИ 2021 — 2022

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс 1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «А»

3-курс   1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «Б»

3-курс   11901010504 –

Дизайни маҳсулоти бофандагӣ

12.00-12.50 09:00 Тарҳрезии бадеӣ ауд.10                                                         08:00 Тарҳрезии бадеӣ  ауд.11 Рангакашӣ         ауд.216
13.00-13.50 Тарҳрезии бадеӣ Холова Ф. Тарҳрезии бадеӣ  Ҷонибекова Н. Рангакашӣ
 14.00-14.50 Соати кураторӣ  Холова Ф. Технологияи маҳс. дуз. ауд.08 Рангакашӣ                             
 15.00-15.50 Нақши миллӣ  ауд.208                                                           Технологияи маҳс. дузандагӣ Рангакашӣ        
  16.00-16.50 Нақши миллӣ Технологияи маҳс. Бобоева С. Рангакашӣ    Валиева  М.
  17.00-17.50 Нақши миллӣ                                                                         
Нақши миллӣ Сайфутдинов А.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ а.11 08:00 Иҷр. лоиҳа дар мас.ауд.11 Қаламкашӣ                ауд.216                       
13.00-13.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Қаламкашӣ
 14.00-14.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ     Инҷилои Ш. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ              Инҷилои Ш. Қаламкашӣ  
 15.00-15.50 Масолењшиносї               ауд.09                                         Қаламкашӣ  
  16.00-16.50   Масолењшиносї Сотникова  М.И. Қаламкашӣ   Валиева  М.
  17.00-17.50      
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Масолеҳшиносӣ           ауд.10 10:00 Назарияи иктисодӣ ауд.108                                                         ИЛДМ Файе-1
9.00 — 9.50 Масолеҳшиносӣ   Қобилова М. Наз. иктисодӣ Раҳимова Е.Б. ИЛДМ    Инҷилои Ш.
10.00-10.50 Назарияи иктисодӣ ауд.108                                                          Нақши миллӣ  ауд.208                                                           Тарҳрезии бадеӣ ауд.10
11.00-11.50 Наз. иктисодӣ Раҳимова Е.Б. Нақши миллӣ Тарҳрезии бадеӣ
12.00-12.50 Нақши миллӣ                                                                        Тарҳрезии бадеӣ
13.00-13.50 Нақши миллӣ  Сайфутдинов А. Тарҳрезии бадеӣ Мирзоева М. ва Ҳикматова Д.
 14.00-14.50    
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 12.00  Қаламкашӣ    ауд. 208 Қаламкашӣ   ауд. 208 Сохт ва тар. матоъ ауд.10                           
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Сохт ва тарҳрезии матоъ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Сохт ва тарҳрезии матоъ
11.00-11.50 Қаламкашӣ   Абдуазизов Д. Қаламкашӣ Абдуазизов Д. Сохт ва тарҳрезии матоъ Қобилова М.
12.00-12.50 Наз. ик-дӣ ауд.10 Раҳимова Е.Б.
13.00-13.50  
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Тех. маҳс. дуз. ауд.08 12:00 Рангакашӣ   ауд. 208 10:00 С кураторӣ  Ҳалимова М.ауд. 11
9.00 — 9.50 Технологияи маҳс. дузандагӣ Рангакашӣ Тех. маҳ. бофандагӣ ауд.10
10.00-10.50 Технологияи маҳс. дузандагӣ Бобоева С. Рангакашӣ Тех. маҳ. бофандагӣ
11.00-11.50 Назарияи иктисодӣ ауд.11 Раҳимова Е.Б.                                                          Рангакашӣ ассистент         Абдуазизов Д Тех. маҳ. бофандагӣ
12.00-12.50 Тех. маҳ. бофандагӣ прафессор   Ишматов А.
13.00-13.50     ИЛДМ фае 2, Инҷилои Ш.
ШАНБЕ 10.00-10.50 Таърихи санъат  ауд.10 Таърихи санъат  ауд.10 Таърихи санъат     ауд. 214
11.00-11.50 Таъ.  санъат Мустафаева А. Таърихи санъат Мустафаева А. Таърихи санъат   Эмомов Ф.
12.00-12.50 Рангакашӣ   ауд. 208 С кураторӣ Бобоева С.ауд.08  
 14.00-14.50 Рангакашӣ
 15.00-15.50 Рангакашӣ
  Рангакашӣ        Абдуазизов Д  
     

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ  3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.А

3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.Б

8.00 — 8.50 12:00 Ќаламкашї               ауд.217 Ќаламкашї                        ауд.217
9.00 — 9.50 Ќаламкашї Ќаламкашї
10.00-10.50 Ќаламкашї Ќаламкашї
11.00-11.50 Ќаламкашї Ќаламкашї                     Бахтибекова Г.
12.00-12.50 Рангакашӣ  ассистент       Собиров Ғ.                         Рангакашӣ
13.00-13.50
   
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 10:00 Композитсия              ауд.207 Рангакашӣ                  ауд.217
9.00 — 9.50 Композитсия Рангакашӣ
10.00-10.50 Композитсия    Ҷумаева З. Рангакашӣ    ассистент       Бахтибекова Г.
11.00-11.50 Рангакашӣ                  ауд.217 Тарҳ.бадеи муҳ.меъ.     файе-1
12.00-12.50 Рангакашӣ Тарҳ.бадеи муҳ.меъ.
13.00-13.50 Рангакашӣ   ассистент       Собиров Ғ.                         Тарҳ.бадеи муҳ.меъ. ассистент       Ҷаборов Ф.
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ  ауд.05 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ  ауд.214
9.00 — 9.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ Ичрои лоиҳа дар масолеҳ
10.00-10.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ Ичрои лоиҳа дар масолеҳ            Ҷаборов Ф.
11.00-11.50 Тарҳ.бадеи муҳ.меъ.           ауд.01 Макетсозӣ                    ауд.214
12.00-12.50 Тарҳ.бадеи муҳ.меъ. Макетсозӣ
13.00-13.50 Тарҳ.бадеи муҳ.меъ.     Раҷабзода Ф. Макетсозӣ    Якубов П.
ПАНЉШАБЕ 8.00 — 8.50 Archicad   файе-2 11.00 Композитсия              файе-1
9.00 — 9.50 Archicad Композитсия
10.00-10.50 Archicad     Шоев М. Композитсия    Шоев М.    
11.00-11.50 Соати кураторӣ    Якубов П. ауд.01 Соати кураторӣ    Шоев М. ауд.214
12.00-12.50
13.00-13.50    
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Макетсозӣ                    ауд.01 Archicad   файе-1
9.00 — 9.50 Макетсозӣ Archicad
10.00-10.50 Макетсозӣ  муаллим   Суюнов Э. Archicad     Шоев М.
11.00-11.50 Таърихи меъморӣ    ауд.107 Таърихи меъморӣ    ауд.107
12.00-12.50 Таърихи меъморӣ    Мустафаева С. Таърихи меъморӣ    Мустафаева С.
13.00-13.50  
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъат   ауд. 214 Таърихи санъат   ауд. 214
9.00 — 9.50 Таърихи санъат     Эмомов Ф. Таърихи санъат     Эмомов Ф.
10.00-10.50
11.00-11.50
12.00-12.50  
13.00-13.50  
 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 3-курс   1–19010103–

Дизайни графикӣ

3-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ

8.00 — 8.50 Тех. ва технологияи графикӣ     ауд.214 13:00  Ќаламкашї                        ауд.308
9.00 — 9.50 Тех. ва технологияи графикӣ Ќаламкашї
10.00-10.50 Тех. ва технолог. графикӣ ассистент Валиев Э. Ќаламкашї
11.00-11.50 Дизайни муосир     ауд.214 Ќаламкашї
12.00-12.50 Дизайни муосир     Ќаламкашї                     Мардихудоева У.
13.00-13.50 Дизайни муосир     муаллима         Умарова З.К.
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ
9.00 — 9.50 Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ
10.00-10.50 Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ
11.00-11.50 Муҳити куҳӣ  муаллими калон  Тағоев С.
12.00-12.50
13.00-13.50
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарҳрезии бадеӣ                       файе-1 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ        ауд.14
9.00 — 9.50 Тарҳрезии бадеӣ Ичрои лоиҳа дар масолеҳ
10.00-10.50 Тарҳрезии бадеӣ   Шоев М.     Ичрои лоиҳа дар масолеҳ   муаллим  Алишов С.
11.00-11.50 Дизайни графикӣ      файе-1 Композитсия                    ауд.21
12.00-12.50 Дизайни графикӣ      Шоев М.     Композитсия
13.00-13.50 Композитсия    муаллима      Умарова З.
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Диншиносӣ    ауд.312 Санъати кабудизоркунӣ
9.00 — 9.50 Диншиносӣ Санъати кабудизоркунӣ        файе-1
10.00-10.50 Диншиносӣ    муаллими калон   Камолов С. Санъати кабудизоркунӣ
11.00-11.50 Соати кураторӣ   Шарипов Н.  ауд.01 Санъати кабудизоркунӣ ауд.207  Саидов Н.
12.00-12.50 Таърихи санъат   ауд. 302 Таърихи санъат   ауд. 302
13.00-13.50 Таърихи санъат   ассистент   Эмомов Ф. Таърихи санъат   ассистент   Эмомов Ф.
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Ќаламкашї                        ауд.216 11:00 Таърихи меъморӣ    ауд. 107
9.00 — 9.50 Ќаламкашї Таърихи меъморӣ   муаллима  Мустафаева  С.А.   
10.00-10.50 Ќаламкашї Асосҳои геодезия    файе-2
11.00-11.50 Ќаламкашї                     Собиров Ғ. Асосҳои геодезия   Ҷалилов Ф
12.00-12.50 Рангакашӣ
13.00-13.50 Рангакашӣ
ШАНБЕ 9.00 — 9.50 Таърихи дизайн              ауд.214 10:00 Соати кураторӣ  Фарзонаи Қ.    ауд.05
10.00-10.50 Таърихи дизайн            Старчак К. ободонии муҳандисӣ   файе-2
11.00-11.50 Рангакашӣ                  ауд.216 ободонии муҳандисӣ   муаллим  Алишов С.
12.00-12.50 Рангакашӣ
13.00-13.50
  17.00-17.50
 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1–26020103 –

Дизайни  робитавӣ

3-курс   1–31030408 –

WEB — дизайн

12.00-12.50 Иқтисодиёти амволи ғайриманқул     ауд.107 13:00 Коркарди WEB –сомонаҳо    ауд.106
13.00-13.50 Иқтисодиёти амволи ғайриманқул Коркарди WEB –сомонаҳо
 14.00-14.50 н.и.и., дотсент  Наҷмиддинзода А. Коркарди WEB –сомонаҳо
 15.00-15.50 Менеҷмент ва маркетинг                ауд.107 Коркарди WEB –сомонаҳо  Сабзаев А.
  16.00-16.50 Менеҷмент ва маркетинг Шарофудинзода С  
  17.00-17.50  
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 11:00 Назарияи иқтисодӣ                  ауд.23 Ҳуруфсозӣ ва комунн. визуаллӣ     ауд.106
13.00-13.50 Назарияи иқтисодӣ                        ауд.22 Ҳуруфсозӣ ва комунн. визуаллӣ    
 14.00-14.50 Назарияи иқтисодӣ Ҳуруфсозӣ ва комунн   Қаландаров  Ҳ.
 15.00-15.50 Ташкили истеҳсолот дар корхона Забони HTML                                           ауд.106
  16.00-16.50 Ташкили истеҳсолот дар корхона Забони HTML муаллим  Муродалии Р.
  17.00-17.50 Ташкили истеҳсолот дар корхона  Бобозода Ғ.
   
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 11:00 Назарияи иқтисодӣ         ауд.22 Системаи оператсионӣ                       ауд.106
13.00-13.50 Назарияи иқтисодӣ                        ауд.22 Системаи оператсионӣ ассист. Файзуллоева М.
 14.00-14.50 Назарияи иқтисодӣ Забони HTML                                           ауд.106
 15.00-15.50 Ташкили истеҳсолот дар корхона Забони HTML
  16.00-16.50 Ташкили истеҳсолот дар корхона Забони HTML муаллим  Муродалии Р.                   
  17.00-17.50 Ташкили истеҳсолот дар корхона  Бобозода Ғ.
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Менеҷмент ва маркетинг                ауд.22 Моделронии сеченкки           ауд.106
 14.00-14.50 Менеҷмент ва маркетинг Моделронии сеченкки
 15.00-15.50 Менеҷмент ва маркетинг    Шарофудинзода С Моделронии сеченкки  муаллима Саидова О.         
  16.00-16.50  
  17.00-17.50
  17.00-17.50  
   
ҶУМЪА 12.00-12.50 Коркарди WEB –сомонаҳо    ауд.106
13.00-13.50 Назарияи иқтисодӣ                        ауд.22 Коркарди WEB –сомонаҳо  Сабзаев А.
 14.00-14.50 Назарияи иқтисодӣ Ҳуруфсозӣ ва комунн. визуаллӣ     ауд.106
 15.00-15.50 Банақшагирии бизнес Ҳуруфсозӣ ва комунн. визуаллӣ    
  16.00-16.50 Банақшагирии бизнес   Бобозода Ғ. Ҳуруфсозӣ ва комунн   Қаландаров  Ҳ.
  17.00-17.50
 
ШАНБЕ 12.00-12.50 Иқтисодиёти байналмилалӣ    ауд.05 Соати кураторӣ    Иргашева Н.А.    ауд.101
13.00-13.50 Иқтисодиёти байналмилалӣ Коркарди WEB –сомонаҳо    ауд.106
 14.00-14.50 Иқтисодиёти байналмилалӣ   Эсанов М. Коркарди WEB –сомонаҳо  Сабзаев А.
 15.00-15.50 Соати кураторӣ        Рӯзматзода Ғ.  ауд.107 Забони барномасозии            ауд.106
  16.00-16.50 Забони барномасозии
  17.00-17.50 Забони барномасозии          Солиев О.К.