Sunday, June 23, 2024

Дизайни графикӣ ва Дизайни робитавӣ

ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ СОЛИ ХОНИШИ 2022 – 2023

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс   1–1901010103 –

Дизайни графикӣ

1-курс   1–26020103 –

Дизайни  робитавӣ

8.00 – 8.50 Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он                  ауд.207 Идораи сифати маҳсулот           ауд.23
9.00 – 9.50 Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он Идораи сифати маҳсулот
10.00-10.50 Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он    Усмонов С. Идораи сифати маҳсулот      Каримова Г.
11.00-11.50 Композитсия                                              ауд. 14 Забони русӣ                                               ауд.110
12.00-12.50 Композитсия Забони русӣ
13.00-13.50 Композитсия                                 Старчак К. Забони русӣ   муаллими калон Акбарова Д.
   
СЕШАНБЕ 8.00 – 8.50 Қаламкашӣ                                            ауд. 216 Асосҳои коргузорӣ                 ауд.23
9.00 – 9.50 Қаламкашӣ Асосҳои коргузорӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ                            Бахтибекова Г. Асосҳои коргузорӣ          Шарофуддинзода С.
11.00-11.50 Сотсиология                                           ауд.312 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
12.00-12.50 Сотсиология Тарбияи ҷисмонӣ  муаллим    Абдурасулов А.
13.00-13.50 Сотсиология                          Ҳасани Б.
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 – 8.50 Ҳуқуқ                                                          ауд. 312 Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он                  ауд.109
9.00 – 9.50 Ҳуқуқ Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он
10.00-10.50 Ҳуқуқ                                          Сайдализода О. Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он    Усмонов С.
11.00-11.50 Композитсия                                              ауд. 14 Сотсиология                                           ауд.312
12.00-12.50 Композитсия Сотсиология
13.00-13.50 Композитсия                                 Старчак К. Сотсиология                                Ҳасани Б.
   
ПАНҶШАБЕ 8.00 – 8.50 Забони русӣ                                               ауд.110
9.00 – 9.50 Забони русӣ Фаъолияти иқтисодӣ        ауд.23
10.00-10.50 Забони русӣ   муаллими калон Акбарова Д. Фаъолияти иқтисодӣ
11.00-11.50 С/кураторӣ Валиев Э.  ауд.214 Соати кураторӣ
12.00-12.50 Фаъолияти иқтисодӣ
13.00-13.50 Фаъолияти иқтисодӣ      Бобозода Ғ.  
 
ҶУМЪА 8.00 – 8.50 Рангакашӣ                                         ауд. 216 Назарияи иқтисодӣ         ауд.109
9.00 – 9.50 Рангакашӣ Назарияи иқтисодӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ                                Бахтибекова Г. Назарияи иқтисодӣ                  Пирова И.
11.00-11.50 Фаъолияти иқтисодӣ          ауд.109
12.00-12.50 Фаъолияти иқтисодӣ           Бобозода Ғ.
13.00-13.50
 
ШАНБЕ 8.00 – 8.50 Математикаи олӣ                 ауд.101
9.00 – 9.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ Математикаи олӣ
10.00-10.50 Тарбияи ҷисмонӣ  муаллим    Диловаршоев С. Математикаи олӣ          Эшонқулов А.
11.00-11.50 Нақшакашӣ                                                 ауд. 214
12.00-12.50 Нақшакашӣ  
13.00-13.50 Нақшакашӣ                          Ҷумаева З.