ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «В»

                           1-курс   11901010504 –

Дизайни маҳсулоти бофандагӣ

8.00 — 8.50 Анатомияи пластикӣ                      ауд.108 Сотсиология                                     ауд.111
9.00 — 9.50 ассистент        Парвини Ғ. муаллима Фаттоева Р.
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                      ауд.111 Таърихи халқи тоҷик                      ауд. 111
11.00-11.50 ассистент     Сафарова З. ассистент     Сафарова З.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ Забони русӣ                                       ауд.110
13.00-13.50 муаллим        Давлатшоев С. муаллими калон     Акбарова Д.
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                     ауд.217 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он  ауд.312
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он
10.00-10.50 Қаламкашӣ н.и.п.,  дотсент  Усмонов С.
11.00-11.50 муаллим      Забиров Б. Соати кураторӣ    Шарифзода М.   ауд.114
12.00-12.50   Сотсиология муаллима Фаттоева Р.    ауд.109
13.00-13.50    
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                       ауд.217 Асосҳои компазитсия                     ауд.10
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Асосҳои компазитсия                    
10.00-10.50 Рангакашӣ ассистент    Шукурова М.
11.00-11.50 муаллим       Рузибоев Р. Тарҳрезии бадеӣ                                  ауд.10
12.00-12.50 н.и.м., дотсент  Ғанизода Ҷ.,  асс. Мирзоева М.
13.00-13.50    
14.00-14.50  
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Сотсиология                                     ауд.312 Технологияи информатсионӣ     ауд.106
9.00 — 9.50 Сотсиология Технологияи информатсионӣ
10.00-10.50 муаллима Фаттоева Р. ассистент      Фирӯзи С.
11.00-11.50 Забони тоҷикӣ                                  ауд.11 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
12.00-12.50 муаллими калон      Пиров Т. муаллим        Давлатшоев С.
13.00-13.50  
   
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Технологияи информатсионӣ         ауд.106 Қаламкашӣ                                        ауд.216
9.00 — 9.50 дотсент   Насруллоева Д. Қаламкашӣ
10.00-10.50 Забони тоҷикӣ                                     ауд.11 Қаламкашӣ
11.00-11.50 муаллими калон      Пиров Т. ассистент     Раҳимов М.
12.00-12.50 Соати кураторӣ Раҳимова Е.Б.  «зали намоишӣ»  
13.00-13.50  
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони русӣ                                            ауд.10 Рангакашӣ                                        ауд.216
9.00 — 9.50 муаллими калон    Акбарова Д. Рангакашӣ
10.00-10.50 Асосҳои компазитсия                          ауд.09 Рангакашӣ
11.00-11.50 ассистент    Шукурова М. ассистент     Раҳимов М.
12.00-12.50 Технологияи инф.  Насруллоева Д.    файе
13.00-13.50