ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ САНЪАТИ ТАСВИРӢ  БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2022– 2023

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс 1–15010401

Графикаи дастгоҳӣ (10)

 

4-курс 1–15010402

 Ороиш ва расмҳои китоб (7)

 

13.00-13.50 Композитсия                                                       ауд. 310 Композитсия                                                  ауд. 305
14.00-14.50 Композитсия                    Композитсия
15.00-15.50 Композитсия        Композитсия
16.00-16.50 Композитсия        Композитсия
17.00-17.50 Композитсия                                            Атоев Ф. Композитсия                                             Расулов Ф.
 
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 Композитсия                                                       ауд. 310 Композитсия                                                  ауд. 305
14.00-14.50 Композитсия                    Композитсия
15.00-15.50 Композитсия        Композитсия
16.00-16.50 Композитсия        Композитсия
17.00-17.50 Композитсия                                            Атоев Ф. Композитсия                                             Расулов Ф.
 
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 Масолеҳшиносӣ                                           ауд.303  С. кураторӣ                         ауд.24   Камолзода О.
14.00-14.50 Масолеҳшиносӣ Масолеҳшиносӣ
15.00-15.50 Масолеҳшиносӣ Масолеҳшиносӣ
16.00-16.50 Масолеҳшиносӣ Масолеҳшиносӣ
17.00-17.50 Масолеҳшиносӣ                                      Атоев Ф. Масолеҳшиносӣ                                 
  Масолеҳшиносӣ                  ауд.24   Камолзода О.
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Таърихи санъат                                          ауд.  303 Таърихи санъат                                          ауд.  303
14.00-14.50 Таърихи санъат                           Хостихудоева О. Таърихи санъат                           Хостихудоева О.
15.00-15.50 Масолеҳшиносӣ                                         ауд.  310 Масолеҳшиносӣ                                         ауд.  107
16.00-16.50 Масолеҳшиносӣ Масолеҳшиносӣ
17.00-17.50 Масолеҳшиносӣ                                      Атоев Ф. Масолеҳшиносӣ                                  Камолзода О.
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 14:00Техн.ва технол.Г.                              ауд. 310 12:00 Нус.асар.граф.                                     ауд.310
14.00-14.50 Техн.ва технол.графикӣ Нус.асар.граф.                                             Атоев Ф.
15.00-15.50 Техн.ва технол.графикӣ М.С.Т. нақшакашӣ                                      ауд. 107         
16.00-16.50 Техн.ва технол.Г                                       Атоев Ф. М.С.Т. нақшакашӣ
17.00-17.50 М.С.Т. нақшакашӣ                            Темурзода М.
  М.С.Т. нақшакашӣ                              
ШАНБЕ 13.00-13.50 14:00Техн.ва технол.Г.                               ауд. 310 12:00 Нус.асар.граф.                                      ауд.310
14.00-14.50 Техн.ва технол.графикӣ Нус.асар.граф.                                             Атоев Ф.
15.00-15.50 Техн.ва технол.графикӣ М.С.Т. нақшакашӣ                                       ауд. 107         
16.00-16.50 Техн.ва технол.Г                                       Атоев Ф. М.С.Т. нақшакашӣ
17.00-17.50 М.С.Т. нақшакашӣ                           
  М.С.Т. нақшакашӣ                          Темурзода М.

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс 1–03010601

 Санъати тасвирӣ. Ҳунарҳои халқии бадеӣ (9)

 

4-курс1–03010602

Санъати тасвирӣ ва нақшакашӣ. Технология (9)

13.00-13.50 Рангакашӣ                                                     ауд.308 Технология                                                     ауд. 107
14.00-14.50 Рангакашӣ Технология
15.00-15.50 Рангакашӣ Технология
16.00-16.50 Рангакашӣ                                          Ҷалолова П. Технология
17.00-17.50 Технология                                         Темурзода М.
 
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 12:00Композитсия                                      ауд. 24 С. кураторӣ                        ауд.308    Рустамов А.
14.00-14.50 Композитсия Қаламкашӣ                                                    
15.00-15.50 Композитсия Қаламкашӣ
16.00-16.50 Композитсия                                       Ҷалолова П. Қаламкашӣ
17.00-17.50 Композитсия                     ауд.308   Рустамов А.
 
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 Гаҷкорӣ                                                         ауд. 24 12.00 Рангакашӣ                                           ауд.308
14.00-14.50 Гаҷкорӣ Рангакашӣ
15.00-15.50 Гаҷкорӣ                                                  Шифоев С. Рангакашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ                                             Рустамов А.
17.00-17.50
 
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Таърихи санъат                                          ауд.  303 Технологияи соҳа                                          ауд. 107
14.00-14.50 Таърихи санъат                           Хостихудоева О. Технологияи соҳа
15.00-15.50 С. кураторӣ Технологияи соҳа                              Темурзода М.
16.00-16.50 Арт.менечмент                                           ауд.  107 Арт.менечмент                                           ауд.  107
17.00-17.50 Арт.менечмент                                     Мусоева М. Арт.менечмент                                      Мусоева М
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                         ауд. 24 12.00 Композитсия                                        ауд. 308
14.00-14.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Композитсия
15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Композитсия                                           
16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Нақшаи К.
17.00-17.50 Иҷрои лоиҳа дар м.                              Шифоев С. Нақшаи К.                                             Рустамов А.
 
ШАНБЕ 13.00-13.50 Қаламкашӣ                                                  ауд.308 Таърихи санъат                                             ауд. 303
14.00-14.50 Қаламкашӣ Таърихи санъат                            Хостихудоева О.
15.00-15.50 Қаламкашӣ Армуғонсозӣ                                                ауд. 308
16.00-16.50 Қаламкашӣ                                         Ҷалолова П. Армуғонсозӣ
17.00-17.50 Армуғонсозӣ                                            Расулов Ф.
 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс 1–15010101

 Манзаранависии дастгоҳӣ (12)

 

4-курс 1–150102

Санъати муҷссамавӣ-ороишӣ (6)

 

4-курс

1–21040203 Санъатшиносӣ (18)

13.00-13.50 Рангакашӣ                       ауд. 315 Қаламкашӣ                          ауд. 27 Таъ.Либос                       ауд. 22
14.00-14.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ Таъ.Либос
15.00-15.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ Таъ.Либос          Ганибаева С.
16.00-16.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ Назарияи. Сан.            ауд. 205
17.00-17.50 Рангакашӣ               Рузибоев Р. Қаламкашӣ            Миршакар А. Назарияи. Сан. Иброҳимов М.     
 
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 Рангакашӣ                       ауд. 315 С. кураторӣ                         ауд. 27

Меҳроҷидини Н.

14.00-14.50 Рангакашӣ Рангакашӣ                            ауд. 27 Таъ.санъ.ҷаҳон             ауд. 303
15.00-15.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Таъ.санъ.ҷаҳон  
16.00-16.50 Рангакашӣ                Рузибоев Р. Рангакашӣ Таъ.санъ.ҷ           Ганибаева С.
17.00-17.50 Рангакашӣ              Миршакар А.
 
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 12:00Қаламкашӣ            ауд. 315 Композитсия                       ауд. 27 Таъ. сан. миллӣ             ауд.109
14.00-14.50 Қаламкашӣ Композитсия Таъ. сан. миллӣ     
15.00-15.50 Қаламкашӣ Композитсия Таъ. сан. миллӣ     
16.00-16.50 Қаламкашӣ Композитсия Таъ. сан. миллӣ     
17.00-17.50 Қаламкашӣ Композитсия                   Холов М. Таъ. сан. миллӣ     Ҳомидов Х.                    
  Қаламкашӣ                 Забиров Б.
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Таърихи санъат             ауд. 303 Таърихи санъат             ауд. 303 Таъ.санъ.ҷаҳон             ауд. 05
14.00-14.50 Таърихи С.     Хостихудоева О. Таърихи С.       Хостихудоева О. Таъ.санъ.ҷаҳон  
15.00-15.50 Қаламкашӣ                    ауд. 315 Қаламкашӣ                       ауд. 318 Таъ.санъ.ҷаҳон  
16.00-16.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Таъ.санъ.ҷаҳон  
17.00-17.50 Қаламкашӣ                Забиров Б. Қаламкашӣ           Миршакар А. Таъ.санъ.ҷ          Ганибаева С.
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 08:00Композитсия          ауд. 315 Рангакашӣ                       ауд. 312 Таъ.Либос                    ауд. 109
14.00-14.50 Композитсия Рангакашӣ Таъ.Либос
15.00-15.50 Композитсия Рангакашӣ Таъ.Либос
16.00-16.50 Композитсия Рангакашӣ           Миршакар А. Таъ.Либос
17.00-17.50 Композитсия            Рузибоев Р. Таъ.Либос          Ганибаева С.
 
ШАНБЕ 13.00-13.50 Таърихи санъат             ауд. 303 Таърихи санъат                 ауд. 303 Назарияи. Сан.            ауд. 109
14.00-14.50 Таърихи С.     Хостихудоева О. Таърихи С.        Хостихудоева О. Назарияи. Сан.Иброҳимов М.
15.00-15.50 Композитсия Композитсия                        ауд. 27 Таъ. сан. миллӣ             ауд.109
16.00-16.50 Композитсия Композитсия Таъ. сан. миллӣ     
17.00-17.50 Композитсия            Рузибоев Р. Композитсия                   Холов М. Таъ. сан. миллӣ    Ҳомидов Х.                    
 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс 1–15020101

 Сафоли бадеӣ (4)

 

4-курс 1–15020102 Бофандагии бадеӣ.

 Моделронии костюм (11)

13.00-13.50 Композитсия                              ауд. ус. сафолӣ 12.00 Композитсия                            ауд. ус. бофан
14.00-14.50 Композитсия                           Композитсия
15.00-15.50 Композитсия                                         Композитсия
16.00-16.50 Композитсия                           Композитсия
17.00-17.50 Композитсия                                        Сафаров А. Композитсия                                       Бойматова М.
 
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 Композитсия                              ауд. ус. сафолӣ Композитсия                                       ауд. ус. бофан
14.00-14.50 Композитсия                           Композитсия
15.00-15.50 Композитсия                                         Композитсия
16.00-16.50 Композитсия                           Композитсия
17.00-17.50 Композитсия                                         Сафаров А. Композитсия                                       Бойматова М.
  12:00С. кураторӣ               ауд. Ус      Сафаров А. 12:00С. кураторӣ           ауд. Ус           Каримова Г.
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 Таърихи санъат                                           ауд. 205 Таърихи санъат                                           ауд. 205
14.00-14.50 Таърихи санъат                           Хостихудоева О. Таърихи санъат                           Хостихудоева О.
15.00-15.50 Тарҳрезии бадеии                          ауд. ус. сафолӣ Кор дар устохона                             ауд. ус. бофан
16.00-16.50 Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
17.00-17.50 Тарҳрезии бадеии                               Сафаров А. Кор дар у.                                            Бойматова М.
 
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Тарҳрезии бадеии                          ауд. ус. сафолӣ 12.00 Кор дар устохона                    ауд. ус. бофан
14.00-14.50 Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
15.00-15.50 Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
16.00-16.50 Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
17.00-17.50 Тарҳрезии бадеии                               Сафаров А. Кор дар у.                                           Бойматова М.
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 Таърихи санъат                                          ауд. 207 Таърихи санъат                                           ауд. 207
14.00-14.50 Таърихи санъат                           Хостихудоева О. Таърихи санъат                            Хостихудоева О.
15.00-15.50 Кор дар устохона                         ауд. ус. сафолӣ Тарҳрезии бадеии                               ауд. ус. бофан
16.00-16.50 Кор дар устохона Тарҳрезии бадеии
17.00-17.50 Кор дар у.                                             Сафаров А. Тарҳрезии бадеии                             Бойматова М.
 
ШАНБЕ 13.00-13.50 Кор дар устохона                         ауд. ус. сафолӣ 12.00  Тарҳрезии бадеии                   ауд. ус. бофан
14.00-14.50 Кор дар устохона Тарҳрезии бадеии
15.00-15.50 Кор дар устохона Тарҳрезии бадеии
16.00-16.50 Кор дар устохона Тарҳрезии бадеии
17.00-17.50 Кор дар у.                                            Сафаров А. Тарҳрезии бадеии                              Бойматова М.
 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс 1–15020103

 Коркарди бадеии чўб (8)

 

4-курс 1–15020107

 Наққошӣ (рассом-наққош) (7)

 

4-курс 1–150201

 Санъати ороишӣ (заргарӣ) (11)

 

13.00-13.50 Композитсия                ауд.ус.кан Тарҳрезии бадеии               ауд.18 Кор дар у.               ауд. ус. зар.
14.00-14.50 Композитсия                           Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
15.00-15.50 Композитсия                                         Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
16.00-16.50 Композитсия                           Тарҳрезии бадеии    Рақибов М. Кор дар устохона
17.00-17.50 Композитсия            Ҳайдаров А.                                  Кор дар у.            Абдуллоев Б.
 
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 Композитсия                ауд.ус.кан Тарҳрезии бадеии               ауд.18 Кор дар у.               ауд. ус. зар.
14.00-14.50 Композитсия                           Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
15.00-15.50 Композитсия                                         Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона
16.00-16.50 Композитсия                           Тарҳрезии бадеии     Рақибов М. Кор дар устохона
17.00-17.50 Композитсия            Ҳайдаров А.                             Кор дар у.            Абдуллоев Б.  
12:00 С. кураторӣ  ауд. Ус         
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 Таърихи санъат                ауд. 205 Таърихи санъат                ауд. 205 Таърихи санъат            ауд. 205
14.00-14.50 Таърихи с.         Хостихудоева О. Таърихи с.         Хостихудоева О. Таърихи с.     Хостихудоева О.
15.00-15.50 Т. бадеии                      ауд. ус.кан Композитсия                       ауд.17                  Т. бадеии               ауд. ус. зар.
16.00-16.50 Тарҳрезии бадеии Композитсия                           Тарҳрезии бадеии
17.00-17.50 Тарҳрезии б.            Ҳайдаров А. Композитсия        Бойматова М.    Т. бадеии            Абдуллоев Б.
 
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Т. бадеии                    ауд. ус. кан Кор дар у.                             ауд.18 Т. бадеии               ауд. ус. зар.   
14.00-14.50 Тарҳрезии бадеии Кор дар устохона Тарҳрезии бадеии
15.00-15.50 Тарҳрезии бадеии Кор дар ус.         Сайфутдинов А. Тарҳрезии бадеии
16.00-16.50 Тарҳрезии бадеии 11:00Таш.истеҳ.                  ауд.22 Тарҳрезии бадеии
17.00-17.50 Т. бадеии                   Ҳайдаров А. Ташкили истеҳ. Т. бадеии            Абдуллоев Б.
  Таш.истеҳ.                 Сафаров Ш. С. кураторӣ            ауд. ус. зар.
ҶУМЪА 13.00-13.50 Таърихи санъат               ауд. 207 Таърихи санъат               ауд. 207 Таърихи санъат           ауд. 207
14.00-14.50 Таърихи с.         Хостихудоева О. Таърихи с.         Хостихудоева О. Таърихи с.     Хостихудоева О.
15.00-15.50 Кор дар ус.                   ауд. ус.кан 10:00Композитсия                ауд17                      Композитсия          ауд. ус. зар.                   
16.00-16.50 Кор дар устохона Композитсия                           Композитсия                          
17.00-17.50 Кор дар у.                Ҳайдаров А.                               Композитсия        Бойматова М. Композитсия     Абдуллоев Б.
 
ШАНБЕ 13.00-13.50 Кор дар у.                   ауд. ус. кан Кор дар у.                          ауд. 18 Композитсия         ауд. ус. зар.                         
14.00-14.50 Кор дар устохона Кор дар устохона Композитсия                          
15.00-15.50 Кор дар устохона Кор дар устохона Композитсия        
16.00-16.50 Кор дар устохона Кор дар устохона Композитсия         
17.00-17.50 Кор дар у.                Ҳайдаров А.                         Кор дар у.             Бойматова М. Композитсия     Абдуллоев Б.
  С. кураторӣ                      ауд. 18