ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2020-2021

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс 1-19010105

Дизайни костюм вагазвор гр. «А»

4-курс 1-19010105

Дизайни костюм вагазвор гр. «Б»

12.00-12.50 Каламкашӣ                                         ауд.208 Каламкашӣ        (аз соати 8:00 то 12:00)                      
13.00-13.50 Каламкашӣ Каламкашӣ.
 14.00-14.50 Каламкашӣ Каламкашӣ                                  ауд.27
 15.00-15.50 профессор    Сайфиддинов А. профессор   Холов М.
  16.00-16.50 Дизайни графикӣ                              ауд.106 Тарҳрезии ороиши бадеӣ   (аз с.12:00 то 14:00)                      
  17.00-17.50 ассистент  Валиев Э. ассистент Ҳалимова  М. кошонаи«Келинчак»
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Тарҳрезии ороиши бадеӣ                 ауд.09 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                лола-1
13.00-13.50 ассистент  Халимова  М. муаллима          Инҷилои Ш.
 14.00-14.50 Ташкили истењсолот                         ауд.111 Ташкили истењсолот                         ауд.111
 15.00-15.50 муаллима  Рањимова  Е. Б. муаллима  Рањимова  Е. Б.
  16.00-16.50 Сиёсатшиносӣ                                   ауд.207 Сиёсатшиносӣ                                   ауд.207
  17.00-17.50 ассистент     Ҳаитов Ф.М ассистент     Ҳаитов Ф.М.
   
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ  (аз 11:00) ауд.10 Кор дар устохона    (аз 10:00)           ауд.09
13.00-13.50 ассистент   Инҷилои Ш.  ассистент   Содикова С.
 14.00-14.50 Рангакашӣ                      (аз 13:00)        ауд.208 Рангакашӣ             (аз 12:00)               ауд.27
 15.00-15.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
  16.00-16.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
  17.00-17.50 профессор    Сайфиддинов А. профессор   Холов М.
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Таш. истењсолот Рањимова  Е.Б.  ауд.205
13.00-13.50 Сиёсатшиносӣ                            ауд.312 Сиёсатшиносӣ                           ауд.312
 14.00-14.50 ассистент     Ҳаитов Ф.М. ассистент     Ҳаитов Ф.М.
 15.00-15.50 Консепсияи табиатшиносии муосир  ауд.312 Консепсияи табиатшиносии муосир ауд.312
  16.00-16.50 Консепсияи табиатшиносии муосир Консепсияи табиатшиносии муосир
  17.00-17.50 муаллим      Эшонқулов А. муаллим      Эшонқулов А.
ҶУМЪА 12.00-12.50 Кор дар устохона   (аз 10:00)               ауд.11 Таърихи санъат                                  ауд. 205
13.00-13.50 ассистент    Содикова С. н.и.т.   Шералиев Д.
 14.00-14.50 Таш. истењс.Рањимова Е.Б. (аз 12:00) ауд.08     Тарњрезии бадеӣ                                 ауд.11
 15.00-15.50 Технологияи  соњавӣ                          ауд.08 Тарњрезии бадеӣ
  16.00-16.50 ассистент  Бобоева  С. ассистент     Ҷонбекова  Н.
  17.00-17.50 Соати кураторӣ  Инҷилои Ш.          ауд.09
 
ШАНБЕ 12.00-12.50 Таърихи санъат                                 ауд.108  Дизайни графикӣ  (аз соати 8:00)   ауд.214
13.00-13.50 н.и.т.   Шералиев Д. ассистент  Валиев Э.
 14.00-14.50 Тарњрезии бадеӣ                                ауд.11 Техналогияи соњавӣ  (аз 10:00-11:50)
 15.00-15.50 Тарњрезии бадеӣ муаллимаи калон    Сотникова М.    ауд.09
  16.00-16.50 ассистент   Ҷонбекова  Н. Соати кураторӣ      Ҷонбекова Н.     ауд.08
  17.00-17.50

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс  1– 69010106 –

Меъмории манзаравӣ

4-курс  1– 190101 02 –

Дизайни дохили бино А

4-курс  1– 190101 02 –

Дизайни дохили бино Б

12.00-12.50
13.00-13.50 Меъмори муҳити шаҳр. ауд.03 Қаламкашӣ           ауд. 216 Рангакашӣ            ауд. 217
 14.00-14.50 Меъмори муҳити шаҳрсозӣ Қаламкашӣ Рангакашӣ
 15.00-15.50 Меъмори муҳити шаҳрсозӣ Қаламкашӣ Рангакашӣ
  16.00-16.50 муаллими калон  Тағоев С. ассистент   Собиров Ғ. ассистент Шарипов С.
  17.00-17.50 Соати кураторӣ  Тағоев С. 03 Соати кураторӣ  Ҳомидов Х.110
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Нақшакашии меъморӣ  ауд.03 Иҷрои лоиҳа дар мас. ауд.01
13.00-13.50 Меъмори муҳити шаҳр.  ауд.03      ассистент  Раҷабзода Ф. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
 14.00-14.50 Асос. л. дар шар.муҳ.к.  ауд.03       Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ  214 муаллим  Алишев С.    ауд. 214
 15.00-15.50 муаллими калон  Тағоев  С. Иҷрои лоиҳа дар  (аз с. 9:00) Нақшакашии меъморӣ  ауд. 215
  16.00-16.50 Сиёсатшиносӣ          ауд.207 муаллим  Алишев С.  ауд. 214 ассистент  Раҷабзода Ф.
  17.00-17.50 ассистент  Њаитов  Ф.М.  
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ              ауд.216 Переспектива             ауд.214
13.00-13.50 Қаламкашӣ                    ауд.209 Рангакашӣ муаллим  Исмоилов М.
 14.00-14.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ Қаламкашӣ                ауд. 217
 15.00-15.50 Қаламкашӣ ассистент  Собиров Ғ. Қаламкашӣ
  16.00-16.50 ассистент  Меҳроҷиддини Н. Переспектива         ауд.214 Қаламкашӣ
  17.00-17.50 муаллим  Исмоилов М. ассистент       Шарипов С.
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Сиёсатшиносӣ         ауд.312 Сиёсатшиносӣ            ауд.312 Сиёсатшиносӣ          ауд.312
 14.00-14.50 ассистент   Њаитов  Ф.М. ассистент Њаитов  Ф.М. ассистент  Њаитов  Ф.М.
15.00-15.50 Тарҳрезии меъморӣ   ауд.215 Консеп. таб. муосир  ауд.312 Консеп. таб. муосир  ауд.312
16.00-16.50 Тарҳрезии меъморӣ Консеп. таб. муосир Консеп. таб. муосир
17.00-17.50 ассистент  Ҷабборов Ф.                              муаллим         Эшонқулов А. муаллим         Эшонқулов А.
ҶУМЪА 12.00-12.50
13.00-13.50 Таърихи санъат         ауд.215 Соати кураторӣ Ҳаитов Ф.М.14
 14.00-14.50 ассистент   Рустамов Р. Сиёсатшиносӣ           ауд.207 Сиёсатшиносӣ          ауд.207
 15.00-15.50 Асос. л. дар шароити м.куҳӣ         ассистент Њаитов  Ф.М. ассистент  Њаитов  Ф.М.
  16.00-16.50 Асос. л. дар шароити м.куҳӣ         Таърихи санъат         ауд.110 Таърихи санъат         ауд.110
  17.00-17.50 муаллими калон Тағоев  С. ассистент   Рустамов Р. ассистент   Рустамов Р.
   
ШАНБЕ 12.00-12.50 Консеп. таб. муосир    ауд.205 Интер. ва  диз.ҳозира ауд.214 Композитсия              ауд.215
13.00-13.50 Консеп. таб. муосир Интерйер ва диз.ҳозира Композитсия
 14.00-14.50 муаллим     Эшонқулов А. ассистент  Якубов П. муаллим  Суюнов Э.
 15.00-15.50 Механикаи назариявӣ  ауд.03 Композитсия              ауд.215 Интерйер ва диз.ҳозира ауд.214
  16.00-16.50 дотсент       Ҷалилов Т. Композитсия Интерйер ва диз.ҳозира
  17.00-17.50   муаллим  Суюнов Э. ассистент  Якубов П.
   

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 4-курс 1–31030408 –

WEB — дизайн

4-курс  1–26020103–

Дизайни робитавӣ

12.00-12.50
13.00-13.50 Коркарди WEB-сомонаҳо       ауд.101                                                              Иқтисодиёти амволи ғайриманқул     ауд.108
 14.00-14.50 Коркарди WEB-сомонаҳо ассистент      Ҳасанова М.        
 15.00-15.50 муаллима          Иргашева  Н. Иқтисодиёти корхона                           ауд.108
  16.00-16.50 Забони HTML      (маркази имтиҳонотӣ)                                                            муаллим      Алихонзода  Ш.
  17.00-17.50 ассистент    Муродалии Р. Таҳлили фаъолияти хоҷаг. дот. Раҷабов Т. ауд.108
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Аниматсия                         ауд.101                                                              Идоракунии захираҳои инсонӣ            ауд.111
 14.00-14.50 ассистент  Саидов С. ассистент   Шарофудинзода С.              ауд.110
 15.00-15.50 Word-press                         ауд.101                                                              Менеҷмент (инноватсионӣ)                   ауд.110
  16.00-16.50 ассистент  Саидов С. н.и.и.  Раҷабов Қ.
  17.00-17.50 Забони HTML  асс.Муродалии Р. ауд.101 Назарияи иқтисодӣ  н.и.и.  Раҷабов Қ. ауд.110
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Таҳлили фаъолияти хоҷаг. дот. Раҷабов Т. ауд.14
13.00-13.50 Сиёсатшиносӣ                       ауд.14 Сиёсатшиносӣ                              ауд.14
 14.00-14.50 муаллима   Фаттоева  Р.    муаллима   Фаттоева  Р.   
 15.00-15.50 Моделронии сеч. 3D Саидова  О. ауд.101 Иқтисодиёти амволи ғайр. Ҳасанова М.  ауд.111     
  16.00-16.50 Забони HTML                      ауд.101 Иқтисодиёти корхона Алихонзода  Ш.   ауд.111     
  17.00-17.50 ассистент   Муродалии Р. Системаи иттилоотӣ  Алихонзода Ш.  ауд.111
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Коркарди WEB-сомонаҳо  ауд.101 Системаи иттилоотӣ дар иқтисодиёт    ауд.17
 14.00-14.50 муаллима          Иргашева  Н. ассистент       Алихонзода Ш.
 15.00-15.50 Соати кураторӣ Файзуллоева М. ауд.101 Менеҷменти иноватсионӣ                 ауд.109
  16.00-16.50 Аниматсия                               ауд.101 Менеҷменти иноватсионӣ
  17.00-17.50 ассистент  Саидов С. н.и.и.  Раҷабов Қ.
ҶУМЪА 12.00-12.50
13.00-13.50 Моделронии сеченака  3D   ауд.101 Назарияи иқтисодӣ                   ауд.303
 14.00-14.50 ассистент              Саидова  О. н.и.и.  Раҷабов Қ.
 15.00-15.50 Сиёсатшиносӣ                       ауд.111 Сиёсатшиносӣ                                ауд.111
  16.00-16.50 муаллима   Фаттоева  Р.    муаллима   Фаттоева  Р.   
  17.00-17.50 Word-press  ассистент Саидов С. ауд.101 Соати кураторӣ  муаллим  Рузматзода Ғ. ауд.111
ШАНБЕ 12.00-12.50 Консепсияи табиат.муосир      ауд.205 Консепсияи табиат.муосир                 ауд.205
13.00-13.50 Консепсияи табиат.муосир Консепсияи табиат.муосир
 14.00-14.50 муаллим  Эшонқулов  А. муаллим    Эшонқулов  А.
 15.00-15.50 Забонњои барномасозии муосир  ауд.101 Ташкил ва пардохти музди меҳнат   ауд.107    
  16.00-16.50 Забонњои барномасозии муосир муаллим     Рузматзода Ғ.
  17.00-17.50 дотсент Арабов М.Қ.