ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ САНЪАТИ ТАСВИРӢ  БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2019 – 2020

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс 1-030106 (11н)

Санъати тасвирӣ,нақшакашӣ “А”

3-курс 1-030106 (8 н)

Санъати тасвирӣ,нақшакашӣ “Б”

8.00 — 8.50
9.00 — 9.50
10.00-10.50 Мет. таъ. с.т. ва нақш. ауд.107           Ҷумаева З Мет. таъ. с.т. ва нақш. ауд.107 /Ҷумаева З
11.00-11.50 Таърихи санъати тасвирӣ                        ауд.302 Таърихи санъати тасвирӣ  / ауд.302
12.00-12.50 Таърихи санъати тасвирӣ              Ганибаева С Таърихи санъати тасвирӣ   Ганибаева С
13.00-13.50 Наз.иқтисодиёт                                           ауд.302 Наз.иқтисодиёт  ауд.302
14.00-14.50 Наз.иқтисодиёт Наз.иқтисодиёт
15.00-15.50 Наз.иқтисодиёт  Эсанов М Наз.иқтисодиёт   Эсанов М
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.315 Қаламкашӣ   ауд.315
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                      Меҳриддини А Қаламкашӣ Меҳриддини А
12.00-12.50 Методикаи таълими с.т. ва нақшак.      ауд.302 Методикаи таълими с.т. ва нақшак.ауд.302
13.00-13.50 Методикаи таълими с.т. ва нақш.      Ҷумаева З Методикаи таълими с.т. ва нақш.Ҷумаева З
14.00-14.50
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 Композитсия                                               ауд.316 Композитсия ауд.316
14.00-14.50 Композитсия Композитсия
15.00-15.50 Композитсия Композитсия
16.00-16.50 Композитсия  Боронова. С Композитсия                                           Боронова.С                                                                  
 
 
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                  ауд.315 Рангакашӣ  ауд.315
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ Рангакашӣ  Меҳриддини А
12.00-12.50 Технологияи мусаввирӣ Технологияи мусаввирӣ
13.00-13.50 Технологияи мусаввирӣ              Меҳриддини А Технологияи мусаввирӣ Меҳриддини А
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Геометрияи тасвирӣ                                   ауд.14 Геометрияи тасвирӣ   ауд.14
9.00 — 9.50 Геометрияи тасвирӣ Геометрияи тасвирӣ
10.00-10.50 Геометрияи тасвирӣ                           Шарипов Т Геометрияи тасвирӣ  Шарипов Т
11.00-11.50 Соати кураторӣ                             Меҳриддини А. Соати кураторӣ  Меҳриддини А.
12.00-12.50
13.00-13.50
14.00-14.50
15.00-15.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ ауд.107 Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ   ауд.107
9.00 — 9.50 Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ
10.00-10.50 Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ
11.00-11.50 Мет. таъл. фанҳои тах.                   Темурзода М Мет. таъл. фанҳои тах.Темурзода М
15.00-15.50
ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс 1-15010101 (10н)

Манзаранависии дастгоҳӣ “А”

3-курс 1-15010101 (10н)

Манзаранависии дастгоҳӣ “Б”

13.00-13.50 Наз.иқтисодиёт                                         ауд.302 Наз.иқтисодиёт  ауд.302
14.00-14.50 Наз.иқтисодиёт Наз.иқтисодиёт
15.00-15.50 Наз.иқтисодиёт Эсанов М Наз.иқтисодиёт   Эсанов М
16.00-16.50 Соати кураторӣ                             Эшонқулов А. Соати кураторӣ  Эшонқулов А.
 
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Педагогика                                                ауд.302 Педагогика  ауд.302
9.00 — 9.50 Педагогика                                        Сафолова Ф Педагогика  Сафолова Ф
10.00-10.50 Таърихи санъати тасвирӣ                       ауд.302 Таърихи санъати тасвирӣ ауд.302
11.00-11.50 Таърихи санъати тасвирӣ              Ганибаева С Таърихи санъати тасвирӣ Ганибаева С
12.00-12.50
13.00-13.50
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.317 Қаламкашӣ  ауд.308
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                    Қаламкашӣ                                   
12.00-12.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
13.00-13.50 Қаламкашӣ                                  Миршакаров А Қаламкашӣ Забиров Б
14.00-14.50
15.00-15.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                   ауд.317 Рангакашӣ ауд.308
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
13.00-13.50 Рангакашӣ                                     Миршакаров А Рангакашӣ  Забиров Б
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Композитсия                                                ауд.317 Рангакашӣ   ауд.308
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                   Миршакаров А Композитсия Забиров Б
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                           устохона Композитсия   устохона
9.00 — 9.50 Композитсия                                  Композитсия                                            
10.00-10.50 Технологияи мусаввирӣ Технологияи мусаввирӣ
11.00-11.50 Технологияи мусаввирӣ Технологияи мусаввирӣ
12.00-12.50 Технологияи мусаввирӣ Технологияи мусаввирӣ
13.00-13.50 Технологияи мусаввирӣ              Миршакаров А Технологияи мусаввирӣ  Забиров Б
ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс 1–15020107

Наққошӣ  (9н)

3-курс1-5020105

Маҳсулоти бадеӣ аз металл (заргар) (9н)

3-курс 1-15010401

Графикаи дастгоҳӣ (7н)

8.00 — 8.50 Рангакашӣ                          ауд.215 08.00-08.50  Қаламкашӣ       ауд.308
9.00 — 9.50 Рангакашӣ 09.00-09.50  Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ 10.00-10.50  Қаламкашӣ 11.00-11.50  Таър. сан.ауд302
11.00-11.50 Рангакашӣ                 Ҳалимов М. 11.00-11.50  Қаламкашӣ  Назаров Д 12.00-12.50  Т.С Ганибаева С
12.00-12.50 13.00-13.50  Наз.иқт.   ауд.302
13.00-13.50 14.00-14.50  Наз.иқтисодиёт
14.00-14.50 15.00-15.50  Наз.И   Эсанов М
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ   ауд.308 Ороиши китоб             ауд.22
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Ороиши китоб
10.00-10.50 Рангакашӣ Ороиши китоб
11.00-11.50 ИЛДМ ауд.20 Рангакашӣ   Назаров Д Ороиши китоб
12.00-12.50 ИЛДМ Бойматова М Соати кураторӣ  Эсанов М. Композитсия
13.00-13.50 Нақши миллӣ   ауд.21 Композитсия       Камолов О
14.00-14.50 Нақши миллӣ Рақибов М
15.00-15.50 Шакли лойсозӣ ауд.21
16.00-16.50 Шакли лойсозӣ  Худоёрбеков Х
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50  Қаламкашӣ ауд.215 Қаламкашӣ                 ауд.305
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ ИЛДМ ауд.26 Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ  Ҳалимов М ИЛДМ Қаламкашӣ
12.00-12.50 ИЛДМ  Абдуллоев Б Қаламкашӣ          Каримова М
13.00-13.50 Шакли лойсозӣ  ауд.26 Соати кураторӣ  Каримова М
14.00-14.50 Шакли лойсозӣ  Худоёрбеков Х
15.00-15.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъат ва диз.    ауд.303 Таърихи санъат ва диз. ауд.303 Рангакашӣ                  ауд.305
9.00 — 9.50 Таърихи санъат ва дизайн Таърихи санъат ва дизайн Рангакашӣ
10.00-10.50 ТСваД  Сайфуллоева Ш ТСваД Сайфуллоева Ш Рангакашӣ
11.00-11.50 Наз.иқтисодиёт  ауд.303 Наз.иқтисодиёт ауд.303 Рангакашӣ
12.00-12.50 Наз.иқтисодиёт Наз.иқтисодиёт Рангакашӣ
13.00-13.50 Наз.иқтисодиёт .Эсанов М Наз.иқтисодиёт  Эсанов М Қаламкашӣ        Каримова М
14.00-14.50
15.00-15.50
16.00-16.50
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Тарҳрезии бадеӣ   ауд.20 Тарҳрезии бадеӣ  ауд.26 Технологияи графикӣ ауд.23
9.00 — 9.50 Тарҳрезии бадеӣ Тарҳрезии бадеӣ Технологияи графикӣ
10.00-10.50 Тарҳрезии бадеӣ Тарҳрезии бадеӣ Технологияи графикӣ
11.00-11.50 Композитсия Усулҳои рехтагарӣ Технологияи графикӣ
12.00-12.50 Композитсия  Бойматова М Усулҳои рехтагарӣ Абдуллоев А Технологияи гр.
13.00-13.50 Композитсия       Камолов О
14.00-14.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳунари минокорӣ  ауд.26
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ.ауд.20 Ҳунари минокорӣ
10.00-10.50 ИЛДМ    Ҳунари минокорӣ
11.00-11.50 ИЛДМ    Кор дар устохона
12.00-12.50 ИЛДМ                                  Кор дар устохона
13.00-13.50 Композитсия Кор дар устохона Абдуллоев А
14.00-14.50 Композитсия.Бойматова М
15.00-15.50