ҶАДВАЛИ ДАРСӢДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2021 — 2022

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс 1–15010401

Графикаи дастгоҳӣ (10)

 

3-курс 1–15010402

 Ороиш ва расмҳои китоб(7)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                ауд.305 12:00  Рангакашӣ                                        ауд.310
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                          Аҳтамов К. Рангакашӣ                                            Ҷалолова П.
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ                                                ауд.305
13.00-13.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ                                                  ауд.310
14.00-14.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
15.00-15.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ                                            Аҳтамов К. Қаламкашӣ
17.00-17.50 Қаламкашӣ                                           Ҷалолова П.
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ  ауд.107 13:00 Тарҳрезии бадеӣ                                   ауд.24
9.00 — 9.50 Методикаи таълими фанҳои тахассусӣ Тарҳрезии бадеӣ
10.00-10.50 МТФТ                                                Темурзода М. Тарҳрезии бадеӣ
11.00-11.50 Графикаи муосир
12.00-12.50 Графикаи муосир                                        Атоев Ф.
13.00-13.50
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                                  ауд.24 12:00 Таърихи санъати муосир                   ауд.207
9.00 — 9.50 Композитсия Таърихи санъати муосир                    Ганибаева С.
10.00-10.50 Композитсия 14:00 Техникаҳои ҷобаҷокунии расмҳо      ауд.24
11.00-11.50 Композитсия                                    Камолзода О. Техникаҳои ҷобаҷокунии расмҳо
12.00-12.50 Таърихи санъати муосир                         ауд.207 Техникаҳои ҷобаҷокунии расмҳо   Камолзода О.
13.00-13.50 Таърихи санъати муосир                Ганибаева С.
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Соати кураторӣ              ауд.24 Абдусамадов Х. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                            ауд.24
9.00 — 9.50 Техника технологияи графикӣ                   ауд.24 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
10.00-10.50 Техника технологияи графикӣ       Ҷалолова П. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                    Шифоев С.
11.00-11.50 Таърихи санъат                                         ауд.205 Таърихи санъат                                           ауд.205
12.00-12.50 Таърихи санъат                         Сайфуллоева Ш. Таърихи санъат                           Сайфуллоева Ш.
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ                                                            ауд.207 Диншиносӣ                                                   ауд.107
9.00 — 9.50 Ҳуқуқ Диншиносӣ
10.00-10.50 Ҳуқуқ                                                 Сайдалиев О. Диншиносӣ                                            Камолов С.
11.00-11.50 Соати кураторӣ                    ауд.315 Ҷалолова П.
12.00-12.50
13.00-13.50

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 3-курс 1–03010601

 Санъати тасвирӣ. Ҳунарҳои халқии бадеӣ (9)

 

3-курс1–03010602

Санъати тасвирӣ ва наќшакашӣ. Технология (9)

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                 ауд.216 13:00  Соати кураторӣ          ауд.305 Исмоилов Ҳ
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ                                                   ауд.305
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                            Собиров Ғ. Қаламкашӣ
12.00-12.50 С. кураторӣ                              ауд.24 Шифоев С. Қаламкашӣ
13.00-13.50 Композитсия                                        Исмоилов Ҳ.
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                  ауд.216 Технология                         устохонаи кандакорӣ
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Технология
10.00-10.50 Рангакашӣ Технология                                           Шарипов Т.
11.00-11.50 Рангакашӣ                                          Рустамов А.
12.00-12.50
13.00-13.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                                ауд.24 13:00 Рангакашӣ                                            ауд.305
9.00 — 9.50 Композитсия                                        Шифоев С. Рангакашӣ
10.00-10.50 Кулолгарӣ                                                    ауд.24 Рангакашӣ
11.00-11.50 Кулолгарӣ Рангакашӣ
12.00-12.50 Кулолгарӣ                                             Расулов Ф. Композитсия                                         Исмоилов Ҳ.
13.00-13.50
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қолинбофии бадеӣ                                      ауд.17 Роҳнамоии касбӣ                                          ауд.107
9.00 — 9.50 Қолинбофии бадеӣ Роҳнамоии касбӣ
10.00-10.50 Қолинбофии бадеӣ Роҳнамоии касбӣ
11.00-11.50 Қолинбофии бадеӣ                           Каримова Г. Мет. таъл. фанҳои тах.                     Темурзода М.
12.00-12.50 Таърихи санъати муосир                         ауд.207 Таърихи санъати муосир                           ауд.207
13.00-13.50 Таърихи санъати муосир                Ганибаева С. Таърихи санъати муосир                 Ганибаева С.
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Методикаи таълими нақша                     ауд.107
9.00 — 9.50 Методикаи таълими нақша Методикаи таълими фанҳои тах.              ауд.107
10.00-10.50 Методикаи таълими нақша          Темурзода М. Мет. таъл. фанҳои тах.                     Темурзода М.
11.00-11.50 Таърихи санъат                                         ауд.205 Таърихи санъат                                            ауд.205
12.00-12.50 Таърихи санъат                         Сайфуллоева Ш. Таърихи санъат                            Сайфуллоева Ш.
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Мудофиаи шаҳрвандӣ                             ауд.205 Мудофиаи шаҳрвандӣ                               ауд.205
9.00 — 9.50 Мудофиаи шаҳрвандӣ                Абдурасулов А. Мудофиаи шаҳрвандӣ                  Абдурасулов А.
10.00-10.50 Экология                                                      ауд.205 Экология                                                      ауд.205
11.00-11.50 Экология                                              Каримов М. Экология                                              Каримов М.
12.00-12.50
13.00-13.50

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 3-курс 1–15010101

 Манзаранависии дастгоҳӣ(12)

 

3-курс 1–150102

Санъати муҷссамавӣ-ороишӣ(6)

 

3-курс

1–21040203 Санъатшиносӣ(18)

8.00 — 8.50 Композитсия                 ауд.315 13:00 Қаламкашӣ                   ауд27 08:00 Наз.санъ.           ауд.205
9.00 — 9.50 Композитсия Қаламкашӣ Назарияи санъат
10.00-10.50 Мет.таъл.ФТ Қаламкашӣ Наз.санъ.            Ганибаева С.
11.00-11.50 Мет.таъл.ФТ            Забиров Б. Қаламкашӣ Танқиди бадеӣ              ауд.21
12.00-12.50 Қаламкашӣ                Ковалева М. Танқиди бадеӣ
13.00-13.50 Танқиди бадеӣ    Ганибаева С.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 08:00 МТСТ                  ауд.205
13.00-13.50 Рангакашӣ                           ауд.27 Методикаи таълими СТ
14.00-14.50 Рангакашӣ МТСТ                Иброҳимов М.
15.00-15.50 Рангакашӣ Таър.санъ.ҷаҳон          ауд.205
16.00-16.50 Рангакашӣ Таърихи санъати ҷаҳон
17.00-17.50 Рангакашӣ                 Ковалева М. Таър.санъ.ҷаҳ.    Ганибаева С.
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                      ауд.315 08:00 Мардумш.          ауд.303
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Мардумшиносӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Мардумш.        Иброҳимов М.
11.00-11.50 Рангакашӣ Техн.СТ                         ауд.317
12.00-12.50 Рангакашӣ Технологияи санъати тасвирӣ
13.00-13.50 Қаламкашӣ               Забиров Б. Технол.СТ            Рустамов А.
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таър.санъ. мус.              ауд.302 Таър.санъ. мус.                 ауд.302 Таърихи санъати рус   ауд.303
9.00 — 9.50 Таър.санъ. мус.    Ганибаева С. Таър.санъ. мус.       Ганибаева С. Таърихи санъати рус
10.00-10.50 Педагогика                      ауд.22 Педагогика                         ауд.23 ТСР                Сайфуллоева Ш.
11.00-11.50 Педагогика Педагогика ТСМ                               ауд.303
12.00-12.50 Педагогика            Фаттоева Р. Педагогика              Сафолова Ф. Таърихи санъати миллӣ
13.00-13.50 Таър.санъ.миллӣ  Ҳасанова Р.
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                      ауд.315 ТТ мусаввирӣ                     ауд.27
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Техника технологияи мусаввирӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Техника технологияи мусаввирӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                Забиров Б. Техника технологияи мусаввирӣ
12.00-12.50 С.кураторӣ                Забиров Б. Композитсия  
13.00-13.50 Композитсия            Ковалева М.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ                                ауд.207 Ҳуқуқ                                   ауд.207 13.00 Осорхон.             ауд.302
9.00 — 9.50 Ҳуқуқ Ҳуқуқ Осорхонашиносӣ
10.00-10.50 Ҳуқуқ                     Сайдалиев О. Ҳуқуқ                       Сайдалиев О. Осорхонаш.          Қодирова М.
11.00-11.50 Таърихи санъат              ауд.303 Таърихи санъат                ауд.303 С.курат.      ауд.302 Эмомов Ф.
12.00-12.50 Таър. санъат   Сайфуллоева Ш. Таър. санъат      Сайфуллоева Ш.
13.00-13.50 С. кур. ауд.217 Меҳроҷиддини Н.

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс 1–15020101

 Сафоли бадеӣ (4)

 

3-курс 1–15020102 Бофандагии бадеї.

 Моделронии костюм (11)

8.00 — 8.50 10.00 Композитсия                              уст. сафолӣ 12:00 Қаламкашӣ                                           ауд.209
9.00 — 9.50 Композитсия Қаламкашӣ
10.00-10.50 Композитсия Қаламкашӣ
11.00-11.50 Композитсия Қаламкашӣ
12.00-12.50 Тарҳрезии бадеӣ Қаламкашӣ                                            Рустамов А.
13.00-13.50 Тарҳрезии бадеӣ                                  Сафаров А.
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 13:00 Қаламкашӣ                                         ауд.211 12:00 Рангакашӣ                                            ауд.315
14.00-14.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
16.00-16.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
17.00-17.50 Қаламкашӣ                                            Назаров Д. Рангакашӣ                                              Рустамов А.
 
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 12:00 Рангакашӣ                                         ауд.209 11:00 Композитсия ва устохона                    ауд.17
14.00-14.50 Рангакашӣ    Соати кураторӣ                       ауд.17   Каримова Г.
15.00-15.50 Рангакашӣ    Композитсия ва устохона
16.00-16.50 Рангакашӣ    Композитсия ва устохона
17.00-17.50 Рангакашӣ                                            Ғиёсова М. Композитсия ва устохона
  Композитсия ва устохона                   Каримова Г.
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 10.00 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ        уст.сафолӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
9.00 — 9.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
10.00-10.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
11.00-11.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                Сафаров А. Тарҳрезии бадеӣ
12.00-12.50 Тарҳрезии бадеӣ
13.00-13.50 Тарҳрезии бадеӣ                               Сотникова М.
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Таърихи санъат                                           ауд.303 Таърихи санъат                                             ауд.303
9.00 — 9.50 Таърихи санъат                          Сайфуллоева Ш. Таърихи санъат                            Сайфуллоева Ш.
10.00-10.50 Ҳайкалтарошӣ                                     уст.сафолӣ Техника ва таҷҳизоти бофандагӣ              ауд.17
11.00-11.50 Ҳайкалтарошӣ                                      Сафаров А. Техника ва таҷҳизоти бофандагӣ         Файзов А.
12.00-12.50 Соати кураторӣ            уст.сафолӣ Сафолова М.
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Диншиносӣ                                                   ауд.107 Диншиносӣ                                                   ауд.107
9.00 — 9.50 Диншиносӣ Диншиносӣ
10.00-10.50 Диншиносӣ                                            Камолов С. Диншиносӣ                                            Камолов С.
11.00-11.50
12.00-12.50
13.00-13.50

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 3-курс 1–15020103

 Коркарди бадеии чўб (8)

 

3-курс 1–15020107

 Наќќошї (рассом-наќќош)(7)

 

3-курс 1–150201

 Санъати ороишї (заргарӣ)(11)

 

8.00 — 8.50 Композитсия     уст.кандакорӣ 11:00 Композитсия            ауд.17 12:00 Композитсия   уст.зарг.
9.00 — 9.50 Композитсия Композитсия Композитсия
10.00-10.50 Композитсия Композитсия Композитсия
11.00-11.50 Композитсия Композитсия Композитсия    Абдуллоев А.
12.00-12.50 Композитсия       Махмудов С. Тарҳрезии бадеӣ С. курат.  устох.Абдуллоев Б.
13.00-13.50 С. кураторӣ         Махмудов С. Тарҳрезии бадеӣ   Бойматова М.
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 13:00 Қаламкашӣ           ауд.211 13:00 Қаламкашӣ               ауд.209 08:00 ИЛдарМ           уст.зарг.
14.00-14.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
15.00-15.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
16.00-16.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
17.00-17.50 Қаламкашӣ               Назаров Д. Қаламкашӣ                  Ғиёсова М. Кор дар устохона
Кор дар уст.      Абдуллоев Б.
ЧОРШАНБЕЕ 13.00-13.50 12:00 Рангакашӣ             ауд.211 12:00 Рангакашӣ               ауд.209 12:00 Қаламкашӣ       ауд.210
14.00-14.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Қаламкашӣ
15.00-15.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Қаламкашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Қаламкашӣ
17.00-17.50 Рангакашӣ                Назаров Д. Рангакашӣ                  Ғиёсова М. Қаламкашӣ
  Рангакашӣ           Ҳалимов М.
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 ИЛдарМ             уст.кандакорӣ Кор дар устохона              ауд.18 08:00 Рангакашӣ         ауд.210
9.00 — 9.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Кор дар устохона Рангакашӣ
10.00-10.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Кор дар устохона     Рақибов М. Рангакашӣ
11.00-11.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Рангакашӣ             Ҳалимов М.
12.00-12.50 Лепка
13.00-13.50 Лепка                     Махмудов С.
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Таърихи санъат             ауд.303 Таърихи санъат                 ауд.303
9.00 — 9.50 Т. санъат        Сайфуллоева Ш. Т. санъат            Сайфуллоева Ш.
10.00-10.50 Тарҳрезии бадеӣ         уст.канд. ИЛдарМ                              ауд.18
11.00-11.50 Тарҳрезии бадеӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
12.00-12.50 Тарҳр. бадеӣ        Махмудов С. ИЛдарМ                Бойматова М.
13.00-13.50 С. курат.    ауд.18 Бойматова М.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Диншиносӣ                   ауд.107 Ҳуқуқ                                   ауд.207 Ҳуқуқ                            ауд.207
9.00 — 9.50 Диншиносӣ Ҳуқуқ Ҳуқуқ
10.00-10.50 Диншиносӣ            Камолов С. Ҳуқуқ                       Сайдалиев О. Ҳуқуқ                Сайдалиев О.
11.00-11.50 Таърихи санъат          ауд.303
12.00-12.50 Таър. санъ. Сайфуллоева Ш.
13.00-13.50