ҶАДВАЛИ ДАРСӢДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2020 — 2021

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «А»

3-курс 1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «Б»

12.00-12.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ   ауд.08 Қаламкашӣ                              ауд.209
13.00-13.50 ассистент    Бобоева С.  (аз соати 8-00) Қаламкашӣ
 14.00-14.50 Назарияи иқтисодӣ     Раҳимова Е. ауд.108 Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ (аз с.11-00) ауд.09 Қаламкашӣ
  16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ ассистент    Абдуазизов Д.
  17.00-17.50 ассистент    Инҷилои Ш.  
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Қаламкашӣ                               ауд.309
13.00-13.50 Қаламкашӣ Нақши миллӣ  (аз 8-00 то 10-50ауд.208
 14.00-14.50 Қаламкашӣ Нақши миллӣ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ прафессор    Сайфиддинов А.
  16.00-16.50 ассистент    Абдуазизов Д. Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ   ауд.08
  17.00-17.50 ассистент    Бобоева С.
     
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Нақши миллӣ  (аз 8-00 то 10-50ауд.208 Рангакашӣ                                        ауд.209
13.00-13.50 Нақши миллӣ Рангакашӣ
 14.00-14.50 профессор    Сайфиддинов А. Рангакашӣ
 15.00-15.50 Соати кураторӣ   Абдуазизов Д.  ауд.208 Рангакашӣ
  16.00-16.50   ассистент  Абдуазизов Д.
  17.00-17.50
   
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Масолеҳшиносӣ    (аз 11-00  ауд.10 Масолеҳшиносӣ    (аз 11-00  ауд.10
13.00-13.50 муаллима     Қобилова М.П. муаллима     Қобилова М.П.
 14.00-14.50 Назарияи иқтисодӣ                 ауд.11 Назарияи иқтисодӣ                 ауд.11
 15.00-15.50 муаллимаи калон        Раҳимова Е.Б. муаллимаи калон        Раҳимова Е.Б.
  16.00-16.50 Таърихи санъат                      ауд.109                      Таърихи санъат                   ауд.109                      
  17.00-17.50 муаллима     Қобилова М.П. муаллима     Қобилова М.П.
ҶУМЪА 12.00-12.50
13.00-13.50 Рангакашӣ                           ауд.309         Назарияи иқтисодӣ     Раҳимова Е. ауд.111
 14.00-14.50 Рангакашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ     ауд.09
 15.00-15.50 Рангакашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
  16.00-16.50 Рангакашӣ ассистент      Инҷилои  Ш.
  17.00-17.50 ассистент  Абдуазизов Д. Соати кураторӣ  Қобилова М.П.  ауд.10
 
ШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Тарҳрезии бадеӣ                        ауд.11 Макетсозӣ                                    ауд.08
 14.00-14.50 ассистент      Ҷонбекова Н.                  ассистент   Ҳалимова М.
 15.00-15.50 Макетсозӣ                                  ауд.08 Тарҳрезии бадеӣ                         ауд.11
  16.00-16.50 ассистент   Ҳалимова  М. ассистент      Ҷонбекова Н.
  17.00-17.50  
 

 

 

  

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «В»

3-курс   11901010504 –

Дизайни маҳсулоти бофандагӣ

12.00-12.50
13.00-13.50 Нақши миллӣ  (аз 9-00 то 11-50ауд.208 Қаламкашӣ                                     ауд.216
 14.00-14.50 Нақши миллӣ Қаламкашӣ
 15.00-15.50 прафессор    Сайфиддинов А. Қаламкашӣ
  16.00-16.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ   ауд.08 Қаламкашӣ
  17.00-17.50 ассистент    Бобоева С.  (аз 12-00 то 13-50 ассистент     Валиева  М.
 
СЕШАНБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Назарияи иқтисодӣ     Раҳимова Е. ауд.108 Таърихи  санъат                                ауд.14
 14.00-14.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ  ауд.10            ассистент   Ганибаева С.
 15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Сохт ва тарҳрезии матоъ                 ауд.11
  16.00-16.50 ассистент     Инҷилои Ш.                     прафессор   Ишматов А.
  17.00-17.50 Соати кураторӣ    Сотникова  М.И.  ауд.10  
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Қаламкашӣ                               ауд.27 Рангакашӣ                                      ауд.216
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                                   Рангакашӣ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
  16.00-16.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
  17.00-17.50 ассистент            Искандаров  Ҳ. ассистент     Валиева  М.
   
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Назарияи иқтисодӣ                 ауд.11 Тарҳрезии бадеӣ                             ауд.10
 14.00-14.50 муаллими калон        Раҳимова Е. Тарҳрезии бадеӣ
 15.00-15.50 Таърихи санъат                       ауд.11                            Тарҳрезии бадеӣ
  16.00-16.50 муаллима       Мустафаева С. н.и.м., дотсент  Ғанизода Ҷ.Ш.
  17.00-17.50 Соати кураторӣ     Ниёзов Ф.       ауд.10
 
ҶУМЪА 12.00-12.50  
13.00-13.50 Рангакашӣ                                    ауд.27 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ  (аз 11-00)  ауд.09
 14.00-14.50 Рангакашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
 15.00-15.50 Рангакашӣ ассистент     Инҷилои  Ш.
  16.00-16.50 Рангакашӣ Сохт ва тарҳрезии матоъ (аз 13-00)   ауд.11                           
  17.00-17.50 ассистент            Искандаров  Ҳ. прафессор   Ишматов А.
ШАНБЕ 12.00-12.50 Масолеҳшиносӣ   (аз 8-00)        ауд.09
13.00-13.50 муаллимаи калон      Сотникова  М.И. Технологияи маҳсулоти бофандагӣ  ауд.10
 14.00-14.50 Тарҳрезии бадеӣ   (аз 10-00)       ауд.03 Технологияи маҳсулоти бофандагӣ
 15.00-15.50 ассистент  Ҷонбекова Н.                  Технологияи маҳсулоти бофандагӣ
  16.00-16.50 Макетсозӣ    (аз 12-00)                ауд.09      прафессор   Ишматов А.
  17.00-17.50 ассистент   Ҳалимова  М.                  

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ  3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.А

3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.Б

12.00-12.50  
13.00-13.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ         ауд.03 Графикаи ороишӣ              ауд.207                                                                               
 14.00-14.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ Графикаи ороишӣ
 15.00-15.50 ассистент       Раҷабзода Ф. ассистент  Валиев Э.
  16.00-16.50 Тарҳрезии бадеи муҳити меъморӣ ауд.03 Соати кураторӣ      Эмомов Х.   ауд.207
  17.00-17.50 ассистент       Раҷабзода Ф.  
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Қаламкашӣ                          ауд.216                                                                                    Қаламкашӣ                       ауд.209                                                                                    
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                                            Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
  16.00-16.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
  17.00-17.50 ассистент      Саидов Н. ассистент       Парвини Ғ.
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Графикаи ороишӣ                  ауд.03                                                                                 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ              ауд.215
 14.00-14.50 Графикаи ороишӣ Ичрои лоиҳа дар масолеҳ
 15.00-15.50 ассистент  Валиев Э. ассистент       Раҷабзода Ф.
  16.00-16.50 Соати кураторӣ    Суюнов Э.  ауд.03 Тарҳрезии бадеии муҳити меъморӣ ауд.215
  17.00-17.50 ассистент       Раҷабзода Ф.
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ                          ауд. 216
13.00-13.50 Рангакашӣ Рангакашӣ                                     ауд.209                                                                                
 14.00-14.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
 15.00-15.50 Рангакашӣ    Рангакашӣ
  16.00-16.50 ассистент           Саидов Н. Рангакашӣ
  17.00-17.50 ассистент        Парвини Ғ.
ҶУМЪА 12.00-12.50    
13.00-13.50 Таърихи  санъат                  ауд.207 Таърихи  санъат                    ауд.207
 14.00-14.50 муаллим    Хоҷаев Ш. муаллим    Хоҷаев Ш.
 15.00-15.50 Компазитсия                        ауд.207 Геометрияи тасвирӣ              ауд.215
  16.00-16.50 Компазитсия Геометрияи тасвирӣ
  17.00-17.50 ассистент         Якубов П. муаллими калон     Исмоилов М.
ШАНБЕ 12.00-12.50 Геометрияи тасвирӣ              ауд.109
13.00-13.50 Геометрияи тасвирӣ              ауд.207 Компазитсия                        ауд.14
 14.00-14.50 муаллими калон     Исмоилов М. Компазитсия
 15.00-15.50 Тарҳ.бадеи муҳ.меъ. Раҷабзода Ф. ауд.03 ассистент         Якубов П.
  16.00-16.50   Тарҳ.бадеии муҳ. меъ.  Раҷабзода Ф. ауд.03
  17.00-17.50
   

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.В

3-курс  1–1901010402–

Реклама (дизайни реклама)

12.00-12.50  
13.00-13.50 Тарҳрезии бадеии муҳити меъморӣ      ауд.17 ТИК дар реклама                          файе
 14.00-14.50 Тарҳрезии бадеии муҳити меъморӣ ассистент           Шоев  М.
 15.00-15.50 муаллима      Умарова З. Макетсозӣ                                       ауд.111
  16.00-16.50 Геометрияи тасвирӣ   Исмоилов М.    ауд.214 Макетсозӣ
  17.00-17.50  
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Қаламкашӣ                                   ауд.217                                                                                    
13.00-13.50 Қаламкашӣ Таърихи  санъат                                ауд.14
 14.00-14.50 Қаламкашӣ ассистент   Ганибаева С.
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Моделкунонӣ                                     файе
  16.00-16.50 ассистент       Ғиёсова М. Моделкунонӣ
  17.00-17.50 ассистент           Шоев  М.
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Компазитсия                                  ауд.214 Қаламкашӣ                     ауд. 305
 14.00-14.50 Компазитсия Қаламкашӣ
 15.00-15.50 ассистент         Якубов П. Қаламкашӣ               
  16.00-16.50 Соати кураторӣ   Барсукова О.  ауд.214 Қаламкашӣ
  17.00-17.50 ассистент         Бахтибекова Г.
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ                                      ауд.217
13.00-13.50 Рангакашӣ Моделкунонӣ                                   файе
 14.00-14.50 Рангакашӣ ассистент           Шоев  М.
 15.00-15.50 Рангакашӣ    ТИК дар реклама      Шоев  М.     файе
  16.00-16.50 ассистент       Ғиёсова М. Менеҷмент                                        ауд. 107
  17.00-17.50   Менеҷмент
ҶУМЪА 12.00-12.50  
13.00-13.50 Таърихи  санъат                       ауд.207 Рангакашӣ                                       ауд. 305
 14.00-14.50 муаллим    Хоҷаев Ш. Рангакашӣ
 15.00-15.50 Графикаи ороишӣ                    ауд.14                                                                                 Рангакашӣ
  16.00-16.50 Графикаи ороишӣ Рангакашӣ
  17.00-17.50 ассистент   Валиев Э. ассистент         Бахтибекова Г.
ШАНБЕ 12.00-12.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ         ауд.03
13.00-13.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ Соати кураторӣ  муаллима Сафолова Ф. ауд.215                          
 14.00-14.50 ассистент       Раҷабзода Ф. Макетсозӣ                                         ауд.108
 15.00-15.50 Геометрияи тасвирӣ                   ауд.207 Макетсозӣ
  16.00-16.50 муаллими калон     Исмоилов М. Макетсозӣ
  17.00-17.50    
 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.А

3-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.Б

12.00-12.50
13.00-13.50 Санъати кабудизоркунӣ                 ауд.214 Асосҳои геодезия ва обод.масоҳ. замин  ауд.14
 14.00-14.50 Санъати кабудизоркунӣ Асосҳои геодезия ва обод.масоҳати замин
 15.00-15.50 Санъати кабудизоркунӣ Асосҳои геодезия ва обод.масоҳати замин
  16.00-16.50 дотсент       Саидов Н. дотсент     Ҷалилов Т.          
  17.00-17.50    
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Таърихи  санъат                            ауд.111 Таърихи  санъат                            ауд.111
 14.00-14.50 муаллима    Мустафаева  С.А.    муаллима    Мустафаева  С.А.   
 15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           ауд.214 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           ауд.214
  16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
  17.00-17.50 муаллим     Алишов С. муаллим     Алишов С.
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Қаламкашӣ      (аз соати 8-00)     ауд.305 Қаламкашӣ                                    ауд. 217
13.00-13.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
 14.00-14.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
  16.00-16.50 ассистент          Рустамов   А. ассистент    Мардихудоева У.
  17.00-17.50  
 
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Соати кураторӣ  Алишов С.       ауд.214 Соати кураторӣ  Алишов С.       ауд.214
13.00-13.50 Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ       ауд.214 Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ       ауд.214
 14.00-14.50 Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ
 15.00-15.50 Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ Муҳити куҳӣ ва лоиҳакашӣ
  16.00-16.50 муаллим     Алишов С. муаллим     Алишов С.
  17.00-17.50
   
ҶУМЪА 12.00-12.50
13.00-13.50 Асосҳои геодезия ва обод.масоҳ. замин  ауд.17 Рангакашӣ                                     ауд. 217
 14.00-14.50 Асосҳои геодезия ва обод.масоҳати замин Рангакашӣ
 15.00-15.50 Асосҳои геодезия ва обод.масоҳати замин Рангакашӣ
  16.00-16.50 дотсент     Ҷалилов Т.           Рангакашӣ
  17.00-17.50   ассистент    Мардихудоева У.
   
ШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Рангакашӣ                                     ауд.217 Санъати кабудизоркунӣ                 ауд.111
 14.00-14.50 Рангакашӣ Санъати кабудизоркунӣ                 ауд.214
 15.00-15.50 Рангакашӣ Санъати кабудизоркунӣ
  16.00-16.50 Рангакашӣ дотсент  Саидов Н.
  17.00-17.50 ассистент          Рустамов   А.  

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1–26020103 –

Дизайни  робитавӣ

3-курс   1–31030408 –

WEB — дизайн

12.00-12.50
13.00-13.50 Идораи сифати маҳсулот          ауд.22 WEB – технология ва забони  PHP    ауд.106
 14.00-14.50 Идораи сифати маҳсулот          ауд.107 WEB – технология ва забони  PHP
 15.00-15.50 ассистент   Шарофудинзода С. муаллима     Иргашева  Н.                     
  16.00-16.50 Иқтисодиёти корхона                ауд.107 Барномасозии серверӣ                       ауд.106
  17.00-17.50 муаллим      Алихонзода  Ш. ассистент      Саидов С.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Маркетинг                                    ауд.312                   Моделронии сеченака   (3D)              ауд.106
 14.00-14.50 ассистент     Ҳасанова М. Моделронии сеченака   (3D)
 15.00-15.50 Иктисодиёти амволи ғайриманқул    ауд.109 муаллима     Саидова О.         
  16.00-16.50 ассистент     Ҳасанова М.                     Соати кураторӣ  муаллима Саидова О. ауд.106           
  17.00-17.50 Барномасозии серверӣ  асс.  Саидов С. ауд.106
   
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Иктисодиёти амв. ғайр. Ҳасанова М.   ауд.111 Коркарди WEB –с/ҳ (лоиҳ.web-барнома)ауд.106
 14.00-14.50 Маркетинг                                             ауд.111 Коркарди WEB –сомонаҳо (лоиҳ.web- барнома)
 15.00-15.50 Маркетинг муаллима     Иргашева  Н.                     
  16.00-16.50 ассистент     Ҳасанова М.                     Коркар.WEB –с/ҳ бо CSS Бурҳонзода А ауд.106
  17.00-17.50 Соати кураторӣ  Сабоҳати А.             ауд.111            
   
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Иқтисодиёти корхона  Алихонзода  Ш. ауд.111 Забони HTML                                        ауд.106  
 14.00-14.50 АРТ- менеҷмент                                     ауд.111 Забони HTML
 15.00-15.50 ассистент     Ҳасанова М.                              Забони HTML
  16.00-16.50 Банақшагирии бизнес                             ауд.111 Забони HTML
  17.00-17.50 ассистент     Ҳасанова М.                              ассистент     Холиқов Н.
   
ҶУМЪА 12.00-12.50  
13.00-13.50 АРТ- менеҷмент   Ҳасанова М.        ауд.14                              Коркарди WEB –с/ҳ (лоиҳ.web-барнома)ауд.106
 14.00-14.50 Назарияи иқтисодӣ (иқт. минтақавӣ) ауд.109                                                          муаллима     Иргашева  Н.                     
 15.00-15.50 Назарияи иқтисодӣ (иқт. минтақавӣ) Word-press                                         ауд.106                                                             
  16.00-16.50 Назарияи иқтисодӣ (иқт. минтақавӣ) Word-press
  17.00-17.50 ассистент  Мавлонова Ҳ.       ассистент  Бурҳонзода А.
 
ШАНБЕ 12.00-12.50 Системаи амалиётӣ                          ауд.101                                                             
13.00-13.50 Назарияи иқтисодӣ (иқт. минтақавӣ) ауд.107                                                          дотсент  Арабов М.Қ.                                                                                   
 14.00-14.50 Назарияи иқтисодӣ (иқт. минтақавӣ) Коркар.WEB –с/ҳ  (бо CSS)             ауд.106                                                             
 15.00-15.50 Назарияи иқтисодӣ (иқт. минтақавӣ) ассистент  Бурҳонзода А.
  16.00-16.50 ассистент  Мавлонова Ҳ.        
  17.00-17.50