ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2020-2021

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «А»

3-курс 1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «Б»

12.00-12.50
13.00-13.50 Иҷрои лоиња дар масолењ         ауд.11 Тарњрезии бадеӣ                         ауд.09
 14.00-14.50 Иҷрои лоиња дар масолењ ассистент      Ҷонбекова Н.
 15.00-15.50 ассистент    Инҷилои Ш. Коркарди бадеии матоъ
  16.00-16.50 Соати кураторӣ   Абдуазизов Д.  ауд.11 Коркарди бадеии матоъ             ауд.11
  17.00-17.50   ассистент      Мирзоева М.                 
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Тарњрезии бадеӣ                        ауд.11 Қаламкашӣ                              ауд.208
 14.00-14.50 ассистент      Ҷонбекова Н.                  Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Макетсозӣ   кошонаи  «Келинчак» Қаламкашӣ
  16.00-16.50 ассистент   Халимова  М. ассистент    Абдуазизов Д.
  17.00-17.50  
   
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Масолеҳшиносӣ                            ауд.11 Масолеҳшиносӣ                             ауд.11
 14.00-14.50 муаллима    Қобилова М. муаллима     Қобилова М.
 15.00-15.50 Коркарди бадеии матоъ              ауд.11 Макетсозӣ                                       ауд.10
  16.00-16.50 Коркарди бадеии матоъ ассистент   Ҳалимова М.
  17.00-17.50 ассистент      Мирзоева М.                  Соати кураторӣ  Қобилова М.    ауд.10
 
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Қаламкашӣ                                    ауд.208 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ   ауд.08
 14.00-14.50 Қаламкашӣ Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ
  16.00-16.50 ассистент    Абдуазизов Д. Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ
  17.00-17.50 ассистент    Бобоева С.
ҶУМЪА 12.00-12.50 Таърихи санъат    (аз 11:00)           ауд.03                            Таърихи санъат   (аз 11:00)           ауд.03                            
13.00-13.50 муаллима     Қобилова М.П. муаллима     Қобилова М.П.
 14.00-14.50 Рангакашӣ      (аз 13:00)              ауд.208          Иҷрои лоиња дар масолењ  (аз 13:00)  ауд.09              
 15.00-15.50 Рангакашӣ Иҷрои лоиња дар масолењ
  16.00-16.50 Рангакашӣ ассистент     Инҷилои Ш.                    
  17.00-17.50 ассистент  Абдуазизов Д.  
   
ШАНБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ                                        ауд.208
13.00-13.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ   ауд.08 Рангакашӣ
 14.00-14.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ Рангакашӣ
 15.00-15.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ ассистент  Абдуазизов Д.
  16.00-16.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ  
  17.00-17.50 ассистент    Бобоева С.
 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1-19010105

Дизайни костюм ва газвор  «В»

3-курс   11901010504 –

Дизайни маҳсулоти бофандагӣ

12.00-12.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ   ауд.08 Тарњрезии бадеӣ                             ауд.10
13.00-13.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ    Тарњрезии бадеӣ
 14.00-14.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ    Тарњрезии бадеӣ
 15.00-15.50 Тарҳрезии маҳсулоти дузандагӣ    н.и.м.дотсент  Ғанизода Ҷ.Ш.
  16.00-16.50 ассистент    Бобоева С. Назарияи иқтисодӣ  (аз10-00 то 11-50) ауд.10
  17.00-17.50 муаллимаи калон        Раҳимова Е.Б.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Масолењшиносӣ                            ауд.08 Қаламкашӣ                                     ауд.316
 14.00-14.50 муаллимаи калон      Сотникова  М.И. Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Таърихи  санъат                            ауд.08 Қаламкашӣ
  16.00-16.50 муаллима       Мустафаева ассистент     Валиева  М.
  17.00-17.50 Соати кураторӣ    Сотникова  М.И. ауд.08
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Макетсозӣ                                ауд.10 Рангакашӣ                                      ауд.316
 14.00-14.50 ассистент   Халимова  М. Рангакашӣ
 15.00-15.50 Иҷрои лоиња дар масолењ     ауд.08 Рангакашӣ
  16.00-16.50 Иҷрои лоиња дар масолењ ассистент     Валиева  М.
  17.00-17.50 ассистент              Инҷилои  Ш. Соати кураторӣ     Ниёзов Ф.  ауд.208
 
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Қаламкашӣ                               ауд.217 Иҷрои лоиња дар масолењ           ауд.10
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                                   Иҷрои лоиња дар масолењ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ ассистент              Инҷилои  Ш.
  16.00-16.50 ассистент            Искандаров  Ҳ. Масолехшиносӣ                            ауд.10
  17.00-17.50   ассистент   Файзов А.
 
ҶУМЪА 12.00-12.50 Таърихи  санъат                                ауд.10
13.00-13.50 Рангакашӣ                                    ауд.217 ассистент   Ганибаева С.
 14.00-14.50 Рангакашӣ Технологияи маҳсулоти бофандагӣ  ауд.10
 15.00-15.50 Рангакашӣ Технологияи маҳсулоти бофандагӣ
  16.00-16.50 ассистент            Искандаров  Ҳ. прафессор   Ишматов А.
  17.00-17.50   Назар. иқт. Раҳимова Е.(аз11 то11:50) ауд.111
ШАНБЕ 12.00-12.50 Нақши миллӣ  (аз 8-00 то 10-50)       ауд.08
13.00-13.50 Тарњрезии бадеӣ                          ауд.09 Нақши миллӣ
 14.00-14.50 ассистент Ҷонбекова Н.                  ассистент   Ҳалимова  М.
 15.00-15.50 Коркарди бадеии матоъ            ауд.10 Масолехшиносӣ (аз 11-00 то 12-50) ауд.20/1    
  16.00-16.50 Коркарди бадеии матоъ ассистент   Файзов А.
  17.00-17.50 ассистент      Мирзоева М.                 
 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ  3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.А

3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.Б

12.00-12.50 Компазитсия                                   ауд.14
13.00-13.50 Компазитсия                                ауд.214 ассистент         Якубов П.
 14.00-14.50 дотсент         Нарзибеков Н. Ичрои лоиҳа дар масолеҳ          ауд.215
 15.00-15.50 Avto-CAD дар дизайн               ауд.214 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ
  16.00-16.50 Avto-CAD дар дизайн Ичрои лоиҳа дар масолеҳ
  17.00-17.50 ассистент         Якубов П. дотсент      Наҷмиддинов К.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Қаламкашӣ                  ауд.216                                                                                    Рангакашӣ                                     ауд.209                                                                                
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                                             Рангакашӣ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
  16.00-16.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
  17.00-17.50 ассистент      Саидов Н. ассистент       Парвини Ғ.
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Таърихи  санъат  ва  дизайн       ауд.207 Таърихи  санъат  ва  дизайн       ауд.207
 14.00-14.50 муаллим      Хоҷаев Ш.   муаллим      Хоҷаев Ш.  
 15.00-15.50 Назарияи иқтисодӣ                   ауд.207 Назарияи иқтисодӣ                     ауд.207
  16.00-16.50 Назарияи иқтисодӣ Назарияи иқтисодӣ
  17.00-17.50 ассистент  Давлатмамадова   Ф. ассистент  Давлатмамадова   Ф.
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Тарњрезии бадеӣ                             ауд.01 Тарњрезии бадеӣ                             ауд.215
13.00-13.50 Тарњрезии бадеӣ Тарњрезии бадеӣ
 14.00-14.50 ассистент       Раҷабзода Ф. дотсент  Наҷмиддинов К.А.
 15.00-15.50 Конструк. биноҳои шаҳрвандӣ ауд.205 Конструксияи биноҳои шаҳрвандӣ   ауд.205
  16.00-16.50 Конструксияи биноҳои шаҳрвандӣ   Конструксияи биноҳои шаҳрвандӣ  
  17.00-17.50 прафессор   Нигматов И. прафессор   Нигматов И.
ҶУМЪА 12.00-12.50
13.00-13.50 Рангакашӣ                          ауд. 216 Avto-CAD дар дизайн                           ауд.214
 14.00-14.50 Рангакашӣ Avto-CAD дар дизайн
 15.00-15.50 Рангакашӣ ассистент         Якубов П.
  16.00-16.50 Рангакашӣ    Соати кураторӣ      Эмомов Х.   ауд.107
  17.00-17.50 ассистент           Саидов Н.
ШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ         ауд.01 Қаламкашӣ                        ауд.209                                                                                      
 14.00-14.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ          файе Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ Қаламкашӣ
  16.00-16.50 ассистент       Раҷабзода Ф. Қаламкашӣ
  17.00-17.50 Соати кураторӣ    Суюнов Э.  ауд.214 ассистент        Парвини Ғ.
 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино  гр.В

3-курс  1–1901010402–

Реклама (дизайни реклама)

12.00-12.50
13.00-13.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ             ауд. 17 Қаламкашӣ                      ауд. 305
 14.00-14.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Ичрои лоиҳа дар масолеҳ Қаламкашӣ                
  16.00-16.50 ассистент       Раҷабзода Ф. Қаламкашӣ
  17.00-17.50 Соати кураторӣ   Барсукова О.  ауд.205 ассистент         Бахтибекова Г.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Қаламкашӣ                                    ауд.217                                                                                     Компазитсияи реклама            ауд.17
 14.00-14.50 Қаламкашӣ Компазитсияи реклама
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Компазитсияи реклама
  16.00-16.50 Қаламкашӣ муаллима      Умарова З.
  17.00-17.50 ассистент       Ғиёсова М. Назарияи иқтисодӣ   асс. Тошев Р.    ауд.109
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Таърихи  санъат  ва дизайн         ауд.207 Рангакашӣ                            ауд. 305
 14.00-14.50 муаллим      Хоҷаев Ш.   Рангакашӣ
 15.00-15.50 Назарияи иқтисодӣ                      ауд.207 Рангакашӣ
  16.00-16.50 Назарияи иқтисодӣ Рангакашӣ
  17.00-17.50 ассистент  Давлатмамадова   Ф. ассистент         Бахтибекова Г.
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Avto-CAD дар дизайн                      ауд.214
13.00-13.50 Avto-CAD дар дизайн Рекламаи муосир                       ауд.22 
 14.00-14.50 ассистент         Якубов П. Рекламаи муосир
 15.00-15.50 Конструксияи биноҳои шаҳрвандӣ   ауд.205 Рекламаи муосир
  16.00-16.50 Конструксияи биноҳои шаҳрвандӣ   муаллима      Умарова З.
  17.00-17.50 прафессор   Нигматов И. Маркетинг        асс. Тошев Р.   ауд.207 
ҶУМЪА 12.00-12.50
13.00-13.50 Тарњрезии бадеӣ                             ауд.03 Таърихи  санъат                            ауд.01
 14.00-14.50 Тарњрезии бадеӣ ассистент  Ганибаева С.
 15.00-15.50 ассистент   Раҷабзода Ф. ТИК дар реклама                          ауд.17
  16.00-16.50 Компазитсия                                   ауд.17 ТИК дар реклама                          ауд.214
  17.00-17.50 ассистент         Якубов П. ассистент           Шоев  М.
 
ШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Рангакашӣ                                      ауд.217 Назарияи иқтисодӣ                      ауд.111
 14.00-14.50 Рангакашӣ ассистент      Тошев Р.   
 15.00-15.50 Рангакашӣ Маркетинг                                     ауд.109
  16.00-16.50 Рангакашӣ    Маркетинг
  17.00-17.50 ассистент       Ғиёсова М. ассистент      Тошев Р.                
 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.А

3-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.Б

12.00-12.50
13.00-13.50 Қаламкашӣ                                       ауд.310 Рангакашӣ                                     ауд. 309
 14.00-14.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
  16.00-16.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
  17.00-17.50 ассистент          Рустамов   А. ассистент    Мардихудоева У.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Таърихи  санъат                            ауд.14 Таърихи  санъат                            ауд.14
 14.00-14.50 муаллима    Мустафаева  С.А.    муаллима    Мустафаева  С.А.   
 15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           ауд.14 Графикаи лоиҳакашӣ                ауд.214
  16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ дотсент   Наҷмиддинов К.А.
  17.00-17.50 муаллим     Алишов С. Соати кураторӣ  Алишов С.       ауд.14
 
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ                                     ауд.310 Қаламкашӣ                                    ауд. 309
13.00-13.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
 14.00-14.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
  16.00-16.50 ассистент          Рустамов   А. ассистент    Мардихудоева У.
  17.00-17.50 Назарияи иқтисодӣ  Нуров Д.           ауд.110 Назарияи иқтисодӣ     Нуров Д.        ауд.110
 
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Назарияи иқтисодӣ                               ауд.14 Назарияи иқтисодӣ                           ауд.14
 14.00-14.50 ассистент     Нуров Д. ассистент     Нуров Д.
 15.00-15.50 Графикаи лоиҳакашӣ                           ауд.214 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                ауд.14
  16.00-16.50 дотсент   Наҷмиддинов К.А. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
  17.00-17.50 Соати кураторӣ  Алишов С.       ауд.14 муаллим     Алишов С.
   
ҶУМЪА 12.00-12.50 Экологияи меъморӣ                               ауд.20 Экологияи меъморӣ                             ауд.20
13.00-13.50 дотсент     Ҷалилов Т. дотсент     Ҷалилов Т.
 14.00-14.50 Техникаи меъморӣ ва дизайн               ауд.108 Асосҳои лоињакаши дар ш.муҳити куҳӣ ауд.14
 15.00-15.50 дотсент   Наҷмиддинов К.А. Асосҳои лоињакаши дар ш.муҳити куҳӣ
  16.00-16.50 Ташкили лоиҳакашии меъморӣ           ауд.108 Асосҳои лоињакаши дар ш.муҳити куҳӣ
  17.00-17.50 прафессор   Нигматов И. муаллим     Алишов С.
   
ШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Асосҳои лоињакаши дар ш.муҳити куҳӣ ауд.207 Техникаи меъморӣ ва дизайн                    Файе
 14.00-14.50 Асосҳои лоињакаши дар ш.муҳити куҳӣ дотсент   Наҷмиддинов К.А.
 15.00-15.50 Асосҳои лоињакаши дар ш.муҳити куҳӣ Ташкили лоиҳакашии меъморӣ              ауд.108
  16.00-16.50 муаллим     Алишов С. прафессор   Нигматов И.
  17.00-17.50  
 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 3-курс   1–26020103 –

Дизайни  робитавӣ

3-курс   1–31030408 –

WEB — дизайн

12.00-12.50
13.00-13.50 Баҳисобгирии буғалтерӣ          ауд.207 Моделронии сеченака   (3D)          ауд. 106
 14.00-14.50 н.и.и.,  дотсент    Раҷабов Т.        Моделронии сеченака   (3D)
 15.00-15.50 Иқтисодиёти миллӣ                  ауд.01 муаллима     Саидова О.         
  16.00-16.50 н.и.и.  дотсент    Раҷабов Қ.         Word- press                                         ауд.101
  17.00-17.50 Менеҷмент   муаллим    Рузматзода  Ѓ. ауд.109               ассистент      Бурҳонзода А.         
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Наз. иктисодӣ  ассистент   Нуров Д.  ауд.302
13.00-13.50 Кори бонкӣ                                  ауд.207 Системаи амалиётӣ                         ауд.106
 14.00-14.50 Кори бонкӣ                                  ауд.107                   ассистент                Абдусамадов  Х.
 15.00-15.50 ассистент            Ҳасанова М. Графикаи компютерӣ                ауд.106
  16.00-16.50 Иқтисоди меҳнат ва нархгузорӣ   ауд.107                   муаллима     Иргашева  Н.
  17.00-17.50 муаллим      Рузматзода  Ѓ.                Ҳуруфсозӣ ва комунн.   асс.  Саидов С. ауд.106
   
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Коркарди WEB –сомонаҳо        ауд.106
13.00-13.50 Банақшагирии бизнес                    ауд.05 ассистент      Саидова О.               
 14.00-14.50 ассистент     Ҳасанова М. Назарияи иктисодӣ                      ауд.110
 15.00-15.50 Баҳисобгирии буғалтерӣ          ауд.109 ассистент         Нуров Д.
  16.00-16.50 н.и.и., дотсент    Раҷабов Т.        Ҳуруфсозӣ ва комунникатсияи виз.  ауд.106
  17.00-17.50 Менеҷмент   муаллим    Рузматзода  Ѓ. ауд.109               ассистент      Саидов С.
 
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Иктисодиёти амволи ғайриманқул    ауд.05 Коркарди WEB –сомонаҳо          ауд.101
 14.00-14.50 ассистент     Ҳасанова М.                     ауд.107 Коркарди WEB –сомонаҳо
 15.00-15.50 Молия ва карз                                        ауд.107 муаллима     Саидова О.         
  16.00-16.50 ассистент  Шарофудинзода С. Забони HTML   асс. Муродалии Р. ауд.106
  17.00-17.50 Назарияи иқтисодӣ  Сабоҳати А. ауд.107
   
ҶУМЪА 12.00-12.50  
13.00-13.50 Иктисодиёти амволи ғайриманқул      ауд.05 Забони HTML                                          ауд.106  
 14.00-14.50 АРТ- менеҷмент                                     ауд.109 Забони HTML
 15.00-15.50 ассистент     Ҳасанова М.                              Соати кураторӣ  муаллима Саидова О. ауд.106           
  16.00-16.50 Назарияи иқтисодӣ                                ауд.207 Забони HTML                                     ауд.106  
  17.00-17.50 Назарияи иқтисодӣ  Сабоҳати А.        ауд.207 ассистент     Муродалии Р.
 
ШАНБЕ 12.00-12.50 Соати кураторӣ  Сабоҳати А.             ауд.116          
13.00-13.50 Менеҷмент                                              ауд.107 WEB – технология ва забони  PHP    ауд.106
 14.00-14.50 муаллим    Рузматзода  Ѓ.               WEB – технология ва забони  PHP
 15.00-15.50 Назарияи иқтисодӣ                             ауд.110 муаллима     Иргашева  Н.                     
  16.00-16.50 ассистент         Сабоҳати А.        Забони барномасозии муосир            ауд.106
  17.00-17.50 Менеҷмент  муаллим    Рузматзода  Ѓ.               дотсент     Насруллоева Д.