ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ САНЪАТИ ТАСВИРӢ  БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2019 – 2020

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1-15010101
Манзаранависии дастгоҳӣ (12н)
2-курс 1-15010401
Графикаи дастгоҳӣ (13н)
8.00 — 8.50 Қаламкашӣ ауд.309 Композитсия ауд.23
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Композитсия
10.00-10.50 Қаламкашӣ Композитсия                                                                      
11.00-11.50 Қаламкашӣ Шрифт                                              
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                     Боймуродов Б                                        Шрифт                                                  Каримова Н.
13.00-13.50 Диншиносӣ                                       Мирзоева М Диншиносӣ                                          Мирзоева М
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                  ауд.309 13.00-13.50  Қаламкашӣ                               ауд.305
9.00 — 9.50 Рангакашӣ 14.00-14.50  Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ 15.00-15.50  Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ 16.00-16.50  Қаламкашӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ                                      Боймуродов Б                                                                  17.00-17.50  Қаламкашӣ                       Каримова Н                                                                        
 
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                             ауд.309 13.00-13.50  Рангакашӣ                               ауд.305
9.00 — 9.50 Композитсия 14.00-14.50  Рангакашӣ
10.00-10.50 Композитсия 15.00-15.50  Рангакашӣ
11.00-11.50   Техника ва технологияи расс. 16.00-16.50  Рангакашӣ                      
12.00-12.50 Техника ва техн. р.                        Боймуродов Б                                                                  17.00-17.50  Рангакашӣ                       Каримова Н                                                                 
13.00-13.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Педагогика                                                    ауд.107
9.00 — 9.50 Педагогика                                           Сафолова Ф
10.00-10.50 Таърихи санъат                                         ауд.302 Техн. ва технол. графикӣ                              ауд.23
11.00-11.50 Таърихи санъат                                Ёгибекова Б Техника ва технологияи графикӣ
12.00-12.50 Физикаи ранг                                               ауд. 5 Техника ва технол. графикӣ             Каримова Н.
13.00-13.50 Физикаи ранг                            Мустафаева С Соати кураторӣ                                   Каримова Н.
14.00-14.50
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Диншиносӣ                                                 ауд.207 Диншиносӣ                                                   ауд.207
9.00 — 9.50 Диншиносӣ                                       Мирзоева М Диншиносӣ                                          Мирзоева М
10.00-10.50 Фалсафа (лк)                                               ауд.312 Фалсафа (лк)                                               ауд.312
11.00-11.50 Фалсафа                                                Ҳомидов Х Фалсафа                                                Ҳомидов Х
12.00-12.50 З.хориҷӣ                                                        ауд.17 З.хориҷӣ                                                           ауд.17
13.00-13.50 3.хориҷӣ                                             Фарзонаи Қ 3.хориҷӣ                                                 Фарзонаи Қ
14.00-14.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъат                                             ауд.302
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ                                    Рабиева Л. Таърихи санъат                                    Ёгибекова Б
10.00-10.50 З.хориҷӣ                                                         ауд.17 З.хориҷӣ                                                           ауд.17
11.00-11.50 3.хориҷӣ                                              Фарзонаи Қ 3.хориҷӣ                                                 Фарзонаи Қ
12.00-12.50 Фалсафа (КМРО)                  ауд.109 Ҳомидов Х Фалсафа (КМРО)  ауд.109 Ҳомидов Х
13.00-13.50
14.00-14.50
15.00-15.50

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1–15020107

Наққош (17н)

2-курс1-5020105

Маҳсулоти бадеӣ аз металл (заргар) (19н)

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                  ауд.210
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                          Рустамов А.
13.00-13.50 Соати кураторӣ                          Сайфуллоева Ш
                                       
 
СЕШАНБЕ 10.00-10.50
11.00-11.50
12.00-12.50 08.00-08.50   Кандакории металл                 ауд.26
13.00-13.50 Композитсия                                                ауд.20   09.00-09.50    Кандакории металл
14.00-14.50 Композитсия 10.00-10.50   ИЛДМ
15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ 11.00-11.50   ИЛДМ
16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ             Бойматова М 12.00-12.50   ИЛДМ
  13.00-13.50   ИЛДМ                            Абдуллоев Б
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 11.00-11.50 Асосҳои композитсия               ауд.26
13.00-13.50 Рангакашӣ                                                  ауд.210 12.00-12.50  Асосҳои композ.            Абдуллоев Б
14.00-14.50 Рангакашӣ 13.00-13.50  Рангакашӣ                                ауд.211
15.00-15.50 Рангакашӣ                                            14.00-14.50  Рангакашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ                                           15.00-15.50  Рангакашӣ                                           
17.00-17.50 Рангакашӣ                                         Рустамов А.                                  16.00-16.50  Рангакашӣ                           Саидов Ш                                 
 
 
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Педагогика                                                ауд.107 Педагогика                                                    ауд.107
9.00 — 9.50 Педагогика                                       Сафолова Ф Педагогика                                           Сафолова Ф
10.00-10.50 Фалсафа (КМРО)                    ауд.14 Ҳомидов Х Фалсафа (КМРО)                      ауд.14 Ҳомидов Х
11.00-11.50 З.хориҷӣ                                                         ауд.14 З.хориҷӣ                                                           ауд.14
12.00-12.50 З.хориҷӣ                                              Зубайдова С З.хориҷӣ                                                Зубайдова С
13.00-13.50 Диншиносӣ                                       Мирзоева М Диншиносӣ                                           Мирзоева М
 
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Фалсафа (лк)                                               ауд.312 Фалсафа (лк)                                               ауд.312
9.00 — 9.50 Фалсафа                                                Ҳомидов Х Фалсафа                                                Ҳомидов Х
10.00-10.50 Таърихи санъат                                         ауд.302 Таърихи санъат                                            ауд.302
11.00-11.50 Таърихи санъат                         Сайфуллоева Ш Таърихи санъат                            Сайфуллоева Ш
12.00-12.50 Диншиносӣ                                                 ауд.207 Диншиносӣ                                                   ауд.207
13.00-13.50 Диншиносӣ                                       Мирзоева М Диншиносӣ                                          Мирзоева М
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                          ауд.20 Қаламкашӣ                                                   ауд.211
9.00 — 9.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ              Қаламкашӣ
10.00-10.50 Композитсия Қаламкашӣ
11.00-11.50 Композитсия                                   Бойматова М Қаламкашӣ                                             Саидов Ш
12.00-12.50 З.хориҷӣ                                                       ауд.303 З.хориҷӣ                                                      ауд.303
13.00-13.50 З.хориҷӣ                                               Зубайдова С З.хориҷӣ                                               Зубайдова С

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1-030106 (12н)

Санъати тасвирӣ,нақшакашӣ “А”

2-курс 1-030106 (13н)

Санъати тасвирӣ,нақшакашӣ “Б”

2-курс 1-030106 (13н)

Ҳайкалтарошӣ

13.00-13.50 Рангакашӣ                    ауд.310 12.00-12.50 Рангакашӣ   ауд.308 Қаламкашӣ                       ауд.27
14.00-14.50 Рангакашӣ 13.00-13.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
15.00-15.50 Рангакашӣ 14.00-14.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ           Ҳамитова Ф 15.00-15.50 Ранг.         Олимов Э Қаламкашӣ
  16.00-16.50   С.кураторӣ  Олимов Э Қаламкашӣ
    Қаламкашӣ            Ковалёва М.
 
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 Қаламкашӣ                   ауд.310 12.00-12.50  Қаламкашӣ  ауд.308 8.00-8.50 Шакли лойс. устохона
14.00-14.50 Қаламкашӣ 13.00-13.50  Қаламкашӣ 9.00-9.50 Шакли лойсозӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ 14.00-14.50  Қаламкашӣ 10.00-10.50 Шакли лойсозӣ
16.00-16.50 Қаламкашӣ           Ҳамитова Ф 15.00-15.50  Қалам.     Олимов Э 11.00-11.50 Композитсия
  12.00-12.50 Композитсия
  13.00-13.50 Композитсия
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Ас.композитсия           ауд.310 14.00-14.50 Ас.комп.      ауд.308 Композитсия                устохона
9.00 — 9.50 Ас.композитсия 15.00-15.50 Ас.композитсия Композитсия
10.00-10.50 Ас.композитсия   Ҳамитова Ф 16.00-16.50 Ас.комп.  Олимов Э Композитсия
11.00-11.50 Соати кураторӣ    Ҳамитова Ф Шакли лойсозӣ
12.00-12.50 Шакли лойсозӣ
13.00-13.50 Шакли лойсозӣ         Сафаров А
14.00-14.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 З.хориҷӣ                          ауд.17 З.хориҷӣ                            ауд.17
9.00 — 9.50 З.хориҷӣ                Фарзонаи Қ З.хориҷӣ                  Фарзонаи Қ
10.00-10.50 Нақшакашӣ                 ауд.207 Нақшакашӣ                     ауд.207
11.00-11.50 Нақшакашӣ Нақшакашӣ
12.00-12.50 Нақшакашӣ            Ҷумаева З Нақшакашӣ                Ҷумаева З
13.00-13.50 Фалсафа    ауд.303 Ҳомидов Х Фалсафа       ауд.303 Ҳомидов Х
16.00-16.50
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Фалсафа (лк)                ауд.312 Фалсафа (лк)                ауд.312 Диншиносӣ                  ауд.207
9.00 — 9.50 Фалсафа                  Ҳомидов Х Фалсафа                  Ҳомидов Х Диншиносӣ          Мирзоева М
10.00-10.50 Диншиносӣ                  ауд.207 Диншиносӣ                      ауд.207 Фалсафа (лк)              ауд.312
11.00-11.50 Диншиносӣ         Мирзоева М Диншиносӣ            Мирзоева М Фалсафа                    Ҳомидов Х
12.00-12.50 Таърихи санъат          ауд.303 Таърихи санъат             ауд.303 З.хориҷӣ                       ауд.17
13.00-13.50 Таър. санъ.          Ёгибекова Б Таър. санъ.             Ёгибекова Б 3.хориҷӣ                  Фарзонаи Қ
14.00-14.50
15.00-15.50
16.00-16.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 З.хориҷӣ                         ауд.17 З.хориҷӣ                            ауд.17 Таърихи санъат              ауд.302
9.00 — 9.50 З.хориҷӣ                Фарзонаи Қ З.хориҷӣ                  Фарзонаи Қ Таърихи санъат      Ёгибекова Б
10.00-10.50 Мет. таъл.СТваН          ауд.14 Мет. таъл.СТваН              ауд.14 З.хориҷӣ                             ауд.17
11.00-11.50 Мет. таъл.СТваН Мет. таъл.СТваН 3.хориҷӣ                   Фарзонаи Қ
12.00-12.50 Мет. таъл.СТваН Шарипов Т Мет. таъл.СТваН     Шарипов Т Фалсафа       ауд.109 Ҳомидов Х
13.00-13.50 Диншиносӣ            Мирзоева М
14.00-14.50

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2 курс  1-150102 

Санъати муҷассамавӣ-ороишӣ (13н)

2-курс   1-2104020305

Санъатшинос

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                            ауд.27 08.00-08.50  Қаламкашӣ                     ауд.211
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ 09.00-09.50  Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ 10.00-10.50  Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ 11.00-11.50  Қаламк.                  Ҳисориева М
12.00-12.50 Қаламкашӣ                            Искандаров Ҳ 12.00-12.50  Диншиносӣ            Мирзоева М
13.00-13.50 Диншиносӣ                                Мирзоева М
14.00-14.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                           ауд.27 08.00-08.50   Рангакашӣ      ауд.211
9.00 — 9.50 Рангакашӣ 09.00-09.50   Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ 10.00-10.50   Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ 11.00-11.50   Рангакашӣ            Ҳисориева М
12.00-12.50 Рангакашӣ                           Искандаров Ҳ
13.00-13.50 Соати кураторӣ                  Искандаров Ҳ
14.00-14.50
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                     ауд.27 З.хориҷӣ                                 ауд.17
9.00 — 9.50 Композитсия З.хориҷӣ                     Фарзонаи Қ
10.00-10.50 Композитсия Равияҳои СТ                     ауд.303
11.00-11.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ ТСваФҶ
12.00-12.50 ИЛдарМ                               Искандаров Ҳ ТСваФҶ
13.00-13.50 ТСваФҶ                                    Ганибаева С
14.00-14.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Педагогика  ауд.107
9.00 — 9.50 Педагогика                      Сафолова Ф Соати кураторӣ                      Ганибаева С.
10.00-10.50 Таърихи санъат                              ауд.302 З.хориҷӣ                                              ауд.17
11.00-11.50 Таърихи санъат                    Ёгибекова Б З.хориҷӣ                      Фарзонаи Қ
12.00-12.50 З.хориҷӣ                                            ауд.17 Фарҳангшиносӣ                               ауд.312
13.00-13.50 З.хориҷӣ Фарзонаи Қ Фарҳангшиносӣ                Хостихудоева О
14.00-14.50 Фалсафа ауд.303

Ҳомидов Х

Фалсафа  ауд.303 Ҳомидов Х
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Диншиносӣ                                       ауд.207 Фалсафа (лк)                                    ауд.312
9.00 — 9.50 Диншиносӣ                             Мирзоева М Фалсафа Ҳомидов Х
10.00-10.50 Фалсафа                                            ауд.312 Диншиносӣ                          ауд.207
11.00-11.50 Фалсафа                                      Ҳомидов Х Диншиносӣ                              Мирзоева М
12.00-12.50
13.00-13.50
14.00-14.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 ТСваФМ                                          ауд.303
9.00 — 9.50 ТСваФМ
10.00-10.50 ТСваФМ Хостихудоева О
11.00-11.50 Равияҳои СТ                                    ауд.303
12.00-12.50 З.хориҷӣ ауд.17 Равияҳои СТ                           Ганибаева С
13.00-13.50 3.хор Фарзонаи Қ
14.00-14.50
15.00-15.50