ҶАДВАЛИ ДАРСӢДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2021 — 2022

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1–15010401

Графикаи дастгоҳӣ (15)

 

2-курс 1–15010402

 Ороиш ва расмҳои китоб(11)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                 ауд.309 Композитсия                                                  ауд.310
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Композитсия
10.00-10.50 Қаламкашӣ Композитсия                                       Камолзода О.
11.00-11.50 Қаламкашӣ Соати кураторӣ                  ауд.310   Камолзода О.
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                             Холов Ш.
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                  ауд.309 Рангакашӣ                                                     ауд.310
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ Рангакашӣ                                          
12.00-12.50 Рангакашӣ                                              Холов Ш. Қаламкашӣ                                            Ҷалолова П.
13.00-13.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                               ауд.307 Қаламкашӣ                                                     ауд.310
9.00 — 9.50 Композитсия Қаламкашӣ
10.00-10.50 Композитсия                                           Холов Ш. Қаламкашӣ                                            Ҷалолова П.
11.00-11.50 Техника технологияи графикӣ                  ауд.24
12.00-12.50 Техника технологияи графикӣ
13.00-13.50 Техн. технол. графикӣ                       Ҷалолова П.
ПАНЉШАНБЕ 10.00-10.50 Таърихи санъат                                        ауд.302 08.00 Ҳуқуқ                                                     ауд.111
11.00-11.50 Таърихи санъат                             Мустафаева С. Ҳуқуқ
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                                               ауд.01 Ҳуқуқ                                                      Шарипов Н.
13.00-13.50 Забони хориҷӣ                                   Ҳомидова Д. Забони хориҷӣ                                               ауд.110
14.00-14.50 Соати кураторӣ                       ауд.309 Холов Ш. Забони хориҷӣ                                      Фарзонаи Қ.
 
ЉУМЪА 10.00-10.50 Мудофиаи шаҳрвандӣ                             ауд.303 08:00 Таърихи санъат                                  ауд.205
11.00-11.50 Мудофиаи шаҳрвандӣ                Абдурасулов А. Таърихи санъат                                       Эмомов Ф.
12.00-12.50 Экология                                                     ауд.303 Забони хориҷӣ                                               ауд.205
13.00-13.50 Экология                                             Каримов М. Забони хориҷӣ                        ауд.110 Фарзонаи Қ.
14.00-14.50 Педагогика ва психология                         ауд.207
14.00-14.50 Педагогика ва психология                Сафолова Ф.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Фалсафа                                                       ауд.111 Фалсафа                                                          ауд.111
9.00 — 9.50 Фалсафа                                                Ҳомидов Х. Фалсафа                                                   Ҳомидов Х.
10.00-10.50 11.00 Забони хориҷӣ                                 ауд.109 Назарияи иқтисодӣ                                      ауд.111
11.00-11.50 Забони хориҷӣ                                   Ҳомидова Д. Назарияи иқтисодӣ                                      ауд.109
12.00-12.50 Назарияи иқтисодӣ                                   Асоева Ф.
13.00-13.50

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 2-курс

1–21040203 Санъатшиносї(19)

2-курс 1–03010601

 Санъати тасвирї. Њунарњои халќии бадеї (14)

 

2-курс1–03010602

Санъати тасвирї ва наќшакашї. Технология  (19)

 

8.00 — 8.50 Рангакашӣ                       ауд.318 08.00 Геометрияи тасв.   ауд.23 11:00 Геом. тасвирӣ      ауд.23
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Геометрияи тасвирӣ Геометрияи тасвирӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Геом. тасвирӣ          Шарипов Т. Геом. тасвирӣ       Шарипов Т.
11.00-11.50 Рангакашӣ                 Саидов Ш. С. кураторӣ      ауд.03 Ёрова Ф. С. куратауд.23 Меҳриддини А.
12.00-12.50 С. кур.  ауд.03 Сайфуллоева Ш
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 13:00 Қаламкашӣ          ауд.210 11.:00 Композитсия          ауд.24 13:00 Қаламкашӣ         ауд.308
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Композитсия             Шифоев С. Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ 13:00 Рангакашӣ              ауд.309 Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ              Ҳамроев К. Рангакашӣ Қаламкашӣ        Рамхудоев Р.
12.00-12.50 Рангакашӣ
13.00-13.50 Рангакашӣ                    Холов Ш.
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъ.ҷаҳон      ауд.302 12:00 Қаламкашӣ             ауд.309 11.00 Рангакашӣ         ауд.308
9.00 — 9.50 Таърихи санъати ҷаҳон Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 ТСҶ                 Сайфуллоева Ш. Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Забони хориҷӣ                 ауд.14 Қаламкашӣ                   Холов Ш. Рангакашӣ
12.00-12.50 Забони хориҷӣ      Фарзонаи Қ. Композитсия
13.00-13.50 Композитсия     Рамхудоев Р.
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъ.миллӣ       ауд.21 Пед. ва психология         ауд.23 Пед. ва психология         ауд.23
9.00 — 9.50 Таърихи санъати миллӣ Пед. ва психол.     Сафолова Ф. Пед. ва психол.   Сафолова Ф.
10.00-10.50 ТСМ                         Ҳасанова Р. Таърихи санъат              ауд.302 Таърихи санъат            ауд.03
11.00-11.50 Таърихи санъат Мустафаева С. Таърихи санъат     Эмомов Ф.
12.00-12.50
13.00-13.50
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Фалсафа                           ауд.207 Фалсафа                          ауд.302 Фалсафа                          ауд.302
9.00 — 9.50 Фалсафа                     Ҳомидов Х. Фалсафа              Файзалиев О. Фалсафа              Файзалиев О.
10.00-10.50 Этика ва эстетика          ауд.302 Пед. ва психология         ауд.23 Пед. ва психология        ауд.23
11.00-11.50 Этика ва эстетика Пед. ва психол.     Сафолова Ф. Пед. ва психол.  Сафолова Ф.
12.00-12.50 Эт. ва эст.           Нодирхонов Г.
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ                                  ауд.109 Ҳуқуқ                                  ауд.109 Ҳуқуқ                             ауд.109
9.00 — 9.50 Ҳуқуқ Ҳуқуқ Ҳуқуқ
10.00-10.50 Ҳуқуқ                         Шарипов Н. Ҳуқуқ                         Шарипов Н. Ҳуқуқ                     Шарипов Н.
11.00-11.50 Забони хориҷӣ                 ауд.14 Фалсафа                           ауд.207 Фалсафа                          ауд.207
12.00-12.50 Забони хориҷӣ       Фарзонаи Қ. Фалсафа Фалсафа
13.00-13.50 Фалсафа                 Файзалиев О. Фалсафа              Файзалиев О.

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 2-курс 1–150102

Санъати муљассамавї-ороишї(13)

 

2-курс 1–15010102

 Манзаранависии театрї-ороишї(13)

 

2-курс 1–15010101

 Манзаранависии дастгоњї(12)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                          ауд.27 12:00 Қаламкашӣ              ауд.317 08:00 Рангакашӣ          ауд.316
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ                   Саидов Ш. Рангакашӣ
12.00-12.50 Қаламкашӣ            Нарзибеков Н. Рангакашӣ
13.00-13.50 Қаламкашӣ          Боронова С.
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                          ауд.27 12:00 Рангакашӣ               ауд.317 08:00 ТТ мусаввирӣ     ауд.316
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Техника технол. мусаввирӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ ТТМ                        Саидов Ш.
11.00-11.50 Рангакашӣ Рангакашӣ                   Саидов Ш. Композитсия               ауд.316
12.00-12.50 Рангакашӣ             Нарзибеков Н. С. кураторӣ   ауд.318 Саидов Ш. Композитсия
13.00-13.50 Композитсия        Боронова С.
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                      ауд.27 Забони хориҷӣ                  ауд.215 08:00 Қаламкашӣ        ауд.316
9.00 — 9.50 Композитсия Забони хориҷӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Композитсия        Нарзибеков Н. Забони хориҷӣ            Ҳалимов А. Қаламкашӣ
11.00-11.50 Таърихи санъат               ауд.303 Таърихи санъат                ауд.303 Қаламкашӣ     Боймуродов Б.
12.00-12.50 Таърихи санъат    Ёғибекова Б. Таърихи санъат      Ёғибекова Б. Забони хориҷӣ               ауд.23
13.00-13.50 З. хориҷӣ        ауд.23 Ҳалимов А. Забони хориҷӣ       Ҳалимов А.
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                    ауд.05 Ҳуқуқ                                   ауд.111 Забони хориҷӣ               ауд.03
9.00 — 9.50 Забони хориҷӣ Ҳуқуқ Забони хориҷӣ       Ҳалимов А.
10.00-10.50 Забони хориҷӣ         Фарзонаи Қ. Ҳуқуқ                          Шарипов Н. С. курат.   ауд.316 Боронова С.
11.00-11.50 С. курат. ауд.315 Нарзибеков Н. Таърихи санъат           ауд.05
12.00-12.50 Таърихи санъат  Ёғибекова Б.
13.00-13.50
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Фалсафа                             ауд.207 Композитсия                     ауд.316 Фалсафа                       ауд.207
9.00 — 9.50 Фалсафа                      Ҳомидов Х. Композитсия Фалсафа                Ҳомидов Х.
10.00-10.50 Этика ва эстетика              ауд.302 Композитсия               Саидов Ш. Мудофиаи шаҳрв.       ауд.303
11.00-11.50 Этика ва эстетика С.кураторӣ    ауд.316 Саидов Ш. Муд. шаҳрв.    Абдурасулов А.
12.00-12.50 Эт. ва эст.              Нодирхонов Г. Педагогика ва психол.    ауд.207 Экология                     ауд.303
13.00-13.50 Пед. ва психол.        Сафолова Ф. Экология              Каримов М.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Мудофиаи шаҳрв.             ауд.205 Фалсафа                              ауд.111
9.00 — 9.50 Муд. шаҳрв.         Абдурасулов А. Фалсафа                       Ҳомидов Х.
10.00-10.50 Экология                             ауд.205 Назарияи иқтисодӣ           ауд.22
11.00-11.50 Экология                    Каримов М. Назарияи иқтисодӣ             
12.00-12.50 Назарияи иқтисодӣ   Сафаров Ш.
13.00-13.50

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 2-курс 1–15020102 Бофандагии бадеӣ.

Моделронии костюм (12)

2-курс 1–15020103

 Коркарди бадеии чўб (13)

 

2-курс 1–15020107

 Наќќошї (рассом-наќќош)(14)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                     ауд.209 12.00 Қаламкашӣ       ауд.315 12:00 Қаламкашӣ      ауд.210
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ              Ғиёсова М. Қаламкашӣ          Ҳалимов М. Қаламкашӣ             Парвин Ғ.
12.00-12.50 С. кураторӣ ауд.209Ғиёсова М. С. кураторӣ ауд.210Парвин Ғ.
13.00-13.50
14.00-14.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Кор дар устохона          ауд.17 Рангакашӣ                     ауд.315 Этика ва эстетика         ауд.14
9.00 — 9.50 Кор дар устохона Рангакашӣ Этика ва эстетика
10.00-10.50 Кор дар устохона Каримова Г. Рангакашӣ Эт. ва эст.         Нодирхонов Г.
11.00-11.50 Таърихи санъат              ауд.14 Рангакашӣ             Ҳалимов М. Таърихи санъат             ауд.14
12.00-12.50 Таърихи санъат  Ёғибекова Б. С. курат.   ауд.308 Ҳалимов М. Таърихи санъат  Ёғибекова Б.
13.00-13.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                     ауд.209 Композитсия             устохона Композитсия ва уст.      ауд.18
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Композитсия Композитсия ва устохона
10.00-10.50 Рангакашӣ Композитсия      Махмудов С. Композитсия ва устохона
11.00-11.50 Рангакашӣ               Ғиёсова М. Композитсия ва устохона
12.00-12.50 Комп. ва уст.        Рақибов М.
13.00-13.50
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ                            ауд.111 Ҳуқуқ                            ауд.111 13:00 Рангакашӣ         ауд.210
9.00 — 9.50 Ҳуқуқ Ҳуқуқ Рангакашӣ
10.00-10.50 Ҳуқуқ                     Шарипов Н. Ҳуқуқ                     Шарипов Н. Рангакашӣ
11.00-11.50 Забони хориҷӣ              ауд.110 Таърихи санъат              ауд.05 Рангакашӣ                 Парвин Ғ.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ      Фарзонаи Қ. Таърихи санъат  Ёғибекова Б.
13.00-13.50
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Фалсафа                        ауд.207 10:00 Фалсафа             ауд.207 Забони хориҷӣ              ауд.03
9.00 — 9.50 Фалсафа                 Ҳомидов Х. Фалсафа                 Ҳомидов Х. Забони хориҷӣ    Фарзонаи Қ.
10.00-10.50 Забони хориҷӣ              ауд.205 Пед.ва психол.            ауд.207 Фалсафа                        ауд.207
11.00-11.50 З. хориҷӣ  ауд.110Фарзонаи Қ. Пед.ва психол   Сафолова Ф. Фалсафа                 Ҳомидов Х.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ               ауд.01 Забони хориҷӣ              ауд.110
13.00-13.50 Забони хориҷӣ    Ҳомидова Д. Забони хориҷӣ     Фарзонаи Қ.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Пед. ва психол.               ауд.05 Назарияи иқтисодӣ      ауд.22 Мудофиаи шаҳрв.       ауд.205
9.00 — 9.50 Пед. ва психол.    Фаттоева Р. Назарияи иқтисодӣ Муд. шаҳрв.   Абдурасулов А.
10.00-10.50 Назарияи иқтисодӣ     ауд.111 Наз. иқтис.         Мавлонова Ҳ. Экология                     ауд.205
11.00-11.50 Назарияи иқтисодӣ       Забони хориҷӣ            ауд.109 Экология              Каримов М.
12.00-12.50 Назарияи иқтисодӣ Асоева Ф. Забони хориҷӣ    Ҳомидова Д.
13.00-13.50

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 2-курс 1–150201

 Санъати ороиши амалӣ ва ҲХ гр А(заргарӣ)(11)

 

2-курс 1–150201

 Санъати ороиши амалӣ ва ҲХ гр Б(заргарӣ)(11)

 

2-курс

1–150103

 Ҳайкалтарошӣ (5)

 

8.00 — 8.50 Композитсия                 устохона 13:00 Композитсия    устохона 13:00 Қаламкашӣ            ауд.211
9.00 — 9.50 Композитсия Композитсия Қаламкашӣ
10.00-10.50 Композитсия Композитсия Қаламкашӣ
11.00-11.50 Композитсия Композитсия Қаламкашӣ
12.00-12.50 Композитсия            Шарипов А. Композитсия        Абдуллоев А. Қаламкашӣ                 Ҳамроев К.
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Этика ва эстетика               ауд.14 Этика ва эстетика         ауд.14 Этика ва эстетика              ауд.14
9.00 — 9.50 Этика ва эстетика Этика ва эстетика Этика ва эстетика
10.00-10.50 Эт. ва эст.               Нодирхонов Г. Эт. ва эст.         Нодирхонов Г. Эт. ва эст.              Нодирхонов Г.
11.00-11.50 С. курат            ауд.22 Файзов А. С. курат            ауд.22 Файзов А. Таърихи санъат                   ауд.14
12.00-12.50 Таърихи санъат        Ёғибекова Б.
13.00-13.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                        ауд.307 Қаламкашӣ                      ауд.307 08:00 Забони хориҷӣ          ауд.01
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Забони хориҷӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Забони хориҷӣ         Фарзонаи Қ.
11.00-11.50 Қаламкашӣ                 Ҳалимов М. Қаламкашӣ             Ҳалимов М. С.кураторӣ  уст. Худоёрбеков Х.
12.00-12.50
13.00-13.50
ПАНЉШАНБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ                         ауд.307 Рангакашӣ                     ауд.307 08:00 Композитсия        устохона
13.00-13.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Композитсия
14.00-14.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Композитсия
15.00-15.50 Рангакашӣ                  Ҳалимов М. Рангакашӣ               Ҳалимов М. Композитсия
16.00-16.50 Забони хориҷӣ                    ауд.01  Забони хориҷӣ                ауд.01 Композитсия        Худоёрбеков Х.
17.00-17.50 Забони хориҷӣ          Зубайдова С. Забони хориҷӣ      Зубайдова С.
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Таърихи санъат               ауд.205 Таърихи санъат               ауд.205 Фалсафа                             ауд.207
9.00 — 9.50 Таърихи санъат         Эмомов Ф. Таърихи санъат         Эмомов Ф. Фалсафа                      Ҳомидов Х.
10.00-10.50 Фалсафа                           ауд.207 Фалсафа                           ауд.207 Мудофиаи шаҳрв.            ауд.303
11.00-11.50 Фалсафа                    Ҳомидов Х. Фалсафа                    Ҳомидов Х. Муд. шаҳрв.        Абдурасулов А.
12.00-12.50 Экология                           ауд.303
13.00-13.50 Экология                   Каримов М.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Мудофиаи шаҳрв.             ауд.205 Мудофиаи шаҳрв.          ауд.205 Пед.ва психология              ауд.05
9.00 — 9.50 Муд. шаҳрв.         Абдурасулов А. Муд. шаҳрв.      Абдурасулов А. Пед.ва психология
10.00-10.50 Экология                           ауд.205 Экология                         ауд.205 Пед.ва психология    Фаттоева Р.
11.00-11.50 Экология                   Каримов М. Экология                 Каримов М. З. хориҷӣ        ауд.14Фарзонаи Қ..
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                     ауд.21 Забони хориҷӣ                  ауд.21
13.00-13.50 Забони хориҷӣ          Зубайдова С. Забони хориҷӣ     Зубайдова С.