ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ САНЪАТИ ТАСВИРӢ  БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2022– 2023

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1–15010401

Графикаи дастгоҳӣ (17)

 

 

2-курс1–03010602

Санъати тасвирӣ ва нақшакашӣ. Технология  (20)

13.00-13.50 Қаламкашӣ                                                 ауд. 309 Қаламкашӣ                                                 ауд. 307
14.00-14.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
16.00-16.50 Қаламкашӣ                                             Холов Ш. Қаламкашӣ                                           Одиназода Б.
17.00-17.50
СЕШАНБЕ 13.00-13.50  Рангакашӣ                                                 ауд. 309  Рангакашӣ                                                  ауд. 307
14.00-14.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
15.00-15.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ                                              Холов Ш. Рангакашӣ                                             
17.00-17.50 Композитсия                                           Холов Ш. Соати кураторӣ                                    Ҷалолова П.
 
ЧОРШАНБЕЕ 13.00-13.50 Экология                                                    ауд. 302 Нақ. конструктивӣ                                        ауд. 107
14.00-14.50 Экология Нақ. конструктивӣ
15.00-15.50 Экология                                            Каримов М. Нақ. конструктивӣ                            Темурзода М.
16.00-16.50 Композитсия                                                ауд.309 Гео. тасвирӣ                                           ауд. 107
17.00-17.50 Композитсия                                           Холов Ш. Гео. тасвирӣ
  Гео. тасвирӣ                                     Темурзода М.
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 12:00 Забони хориҷӣ                                   ауд. 23 12:00Ас. Композитсия                                 ауд. 308
14.00-14.50 Забони хориҷӣ Ас. кмпозитсия
15.00-15.50 Забони хориҷӣ                                     Ҳалимов А. Ас. композитсия                                   Рустамов А.
16.00-16.50 Забони хориҷӣ                                               ауд. 23
17.00-17.50 Забони хориҷӣ
  Забони хориҷӣ                                       Ҳалимов А.
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 Техника технологияи графикӣ                    ауд.24 Экология                                                          ауд.302
14.00-14.50 Техника технологияи графикӣ Экология
15.00-15.50 Техника Т. Г.                                   Шералиева У. Экология                                               Каримов М.
16.00-16.50 12-00 Таърихи санъат                                ауд. 212 Педагогика ва психо         ауд.05          Фатоева Р.
17.00-17.50 Таърихи санъат
  Таърихи санъат                                Ёғибекова Б.
 
ШАНБЕ 13.00-13.50 Техника технологияи графикӣ                    ауд.24 12:00Педагогика ва психо                              ауд.05
14.00-14.50 Техника технологияи графикӣ Педагогика ва психо
15.00-15.50 Техника технологияи графикӣ Педагогика ва психо                               Фатоева Р.
16.00-16.50 Техника технологияи графикӣ     Шералиева У.  Ҳуқуқ                                                               ауд.110
17.00-17.50 Соати кураторӣ                                            ауд. 24   Ҳуқуқ
  Ҳуқуқ                                                      Шарипов Н.
 
ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1–15010101

 Манзаранависии дастгоҳӣ(17)

 

2-курс

1–150103

 Ҳайкалтарошӣ (11)

 

13.00-13.50 08:00 Қаламкашӣ                                       ауд.317 Қаламкашӣ                                                     ауд. 315
14.00-14.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
16.00-16.50 Қаламкашӣ                                     Миршакар А. Қаламкашӣ                                            Аҳтамов К.
17.00-17.50
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 08:00 Рангакашӣ                                         ауд.317 Ҳайкалтарошӣ                                   ауд.  уст. ҳайк.
14.00-14.50 Рангакашӣ Ҳайкалтарошӣ                               Худоёрбеков Х.
15.00-15.50 Рангакашӣ Забони хориҷӣ                                             ауд. 111
16.00-16.50 Рангакашӣ                                        Миршакар А. Забони хориҷӣ
17.00-17.50 Забони хориҷӣ                                      Ҳалимов А.
 
ЧОРШАНБЕЕ 13.00-13.50 08:00 Асосҳои.композитсия                       ауд.317 Экология                                                        ауд.207
14.00-14.50 Асосҳои композитсия Экология
15.00-15.50 Асосҳои композитсия Экология                                               Каримов М.
16.00-16.50 Асосҳои композитсия
17.00-17.50 Асосҳои композитсия
  Асосҳои композитсия                    Миршакар А.
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 08:00 Техника. ва технологияи соҳа       ауд.316 12:00 Асосҳои композитсия               ауд.уст. ҳайк.
14.00-14.50 Тех. ва тех.соҳа Асосҳои композитсия
15.00-15.50 Тех. ва тех.соҳа Асосҳои композитсия
16.00-16.50 Тех. ва тех.соҳа                               Миршакар А. Кор дар устохона
17.00-17.50 12:00 Соати кураторӣ                        Аҳтамов К. Кор дар устохона
  Кор дар устохона                           Худоёрбеков Х.                                        
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 Экология                                                      ауд.302
14.00-14.50 Экология
15.00-15.50 Экология                                             Каримов М. Соати кураторӣ                                   Шарипов Қ.
16.00-16.50 Таърихи санъат                                          ауд. 312 Таърихи санъат                                           ауд. 312
17.00-17.50 Таърихи санъат Таърихи санъат
  Таърихи санъат                                Ёғибекова Б. Таърихи санъат                                  Ёғибекова Б.
 
ШАНБЕ 13.00-13.50 10:00 Забони хориҷӣ                                 ауд. 109 Техника. ва технологияи соҳа           ауд.уст. ҳайк
14.00-14.50 Забони хориҷӣ Тех. ва тех.соҳа
15.00-15.50 Забони хориҷӣ                                      Ҳалимов А. Тех. ва тех.соҳа
16.00-16.50 Тех. ва тех.соҳа                                 
17.00-17.50 Ҳайкалтарошӣ
  Ҳайкалтарошӣ                                Худоёрбеков Х.
 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1–15020102 Бофандагии бадеӣ.

Моделронии костюм (15)

2-курс 1–15020103

 Коркарди бадеии чўб (8)

 

2-курс 1–15020107

 Наққошӣ(13)

 

13.00-13.50 12:00Н миллӣ                   ауд.17 12:00 И.Л.дар М       суст.канд. Қаламкашӣ                   ауд.318
14.00-14.50 Н миллӣ И.Л.дар М.                     Қаламкашӣ
15.00-15.50 Н миллӣ И.Л.дар М.               Расулов Р. Қаламкашӣ
16.00-16.50 Кор дар устохона Кор дар устохона     суст.канд. Қаламкашӣ        Сатторова М.
17.00-17.50 Кор дар устохона Кор дар устохона
  Кор дар у.          Бойматова М. Кор дар у.                 Расулов Р.
 
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 Рангакашӣ                     ауд.317 Рангакашӣ                    ауд. 209
14.00-14.50 Рангакашӣ Рангакашӣ Рангакашӣ                     ауд.318
15.00-15.50 Рангакашӣ Рангакашӣ               Саидов Ш. Рангакашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ              Парвини Ғ. Забони хориҷӣ             ауд.111 Рангакашӣ
17.00-17.50 Забони хориҷӣ Рангакашӣ         Сатторова М.
  Забони хориҷӣ      Ҳалимов А.
 
ЧОРШАНБЕ 13.00-13.50 И.Л.дар М.                     ауд.17 Н миллӣ                           ауд.18 И.Л.дар М.                     ауд.18
14.00-14.50 И.Л.дар М.                     Н миллӣ И.Л.дар М.                    
15.00-15.50 И.Л.дар М.        Бойматова М.     Н миллӣ             Сатторова М. И.Л.дар М.                    
16.00-16.50 И.Л.дар М.
17.00-17.50 С. кураторӣ.          Рақибов М.    
 
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Қаламкашӣ                    ауд.317 12:00 Н миллӣ                  ауд.18
14.00-14.50 Қаламкашӣ Н миллӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ Н миллӣ            Сатторова М.
16.00-16.50 Қаламкашӣ             Парвини Ғ. Кор дар устохона           ауд.18
17.00-17.50 Кор дар устохона
  Кор дар уст.           Рақибов М.
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 12:00Таърихи санъат   ауд. 107 12:00Таърихи санъат   ауд. 107 12:00Таърихи санъат   ауд. 107
14.00-14.50 Таърихи санъат Таърихи санъат Таърихи санъат
15.00-15.50 Таърихи с.ӣ         Ёғибекова Б. Таърихи с.ӣ         Ёғибекова Б. Таърихи с.ӣ        Ёғибекова Б.
16.00-16.50 Экология                       ауд.205 Экология                       ауд.205 Экология                       ауд.205
17.00-17.50 Экология Экология Экология
  Экология               Каримов М. Экология               Каримов М. Экология               Каримов М.
ШАНБЕ 13.00-13.50 Забони хориҷӣ             ауд. 111 Қаламкашӣ                    ауд.209 Забони хориҷӣ             ауд. 111
14.00-14.50 Забони хориҷӣ Қаламкашӣ                    Забони хориҷӣ
15.00-15.50 Забони хориҷӣ      Ҳалимов А. Қаламкашӣ Забони хориҷӣ      Ҳалимов А.
16.00-16.50 Қаламкашӣ            Саидов Ш.
17.00-17.50
 
 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1–23010202

 Кори осорхона ва ҳифзи ёдгории таърихию фарҳангӣ (санъатшиносӣ ва музеология)(16)

 

 

2-курс

1–21040203 Санъатшиносӣ(13)

13.00-13.50 Таърихи санъати миллӣ                             ауд.302 Таърихи санъати миллӣ                             ауд.302
14.00-14.50 Таърихи санъати миллӣ Таърихи санъати миллӣ                      Ҳомидов Х.
15.00-15.50 Таърихи санъати миллӣ                    Ҳамидов Х. Фарҳанги ҷаҳон                                          ауд. 302
16.00-16.50 Фарҳанги ҷаҳон                                          ауд. 303 Фарҳанги ҷаҳон
17.00-17.50 Фарҳанги ҷаҳон                                Ганибаева С. Фарҳанги ҷаҳон                             Хостихудоева О.
СЕШАНБЕ 13.00-13.50 12:00Забони хориҷӣ                                 ауд. 111 Таъ. санъ. тасвирӣ                                       ауд. 302
14.00-14.50 Забони хориҷӣ Таъ. санъ. тасвирӣ
15.00-15.50 Забони хориҷӣ                                      Ҳалимов А. Таъ. санъ. тасвирӣ                            Одиназода Б.  
16.00-16.50 С. кураторӣ          ауд. китобхона      Ёғибекова Б.
17.00-17.50
 
ЧОРШАНБЕЕ 13.00-13.50 Осорхонашиносӣ                                       ауд. 302 Қалам ва Ранг                                                 ауд. 317
14.00-14.50 Осорхонашиносӣ Қалам ва Ранг                                     
15.00-15.50 Осорхонашиносӣ                          Шарифзода А. Қалам ва Ранг                                Мардихудоева У
16.00-16.50 Фарҳанги ҷаҳон                                         ауд. 303 Таърихи санъати ҷаҳон                                ауд.302
17.00-17.50 Фарҳанги ҷаҳон                               Ганибаева С. Таърихи санъати ҷаҳон                Сайфуллоева Ш.
ПАНҶШАНБЕ 13.00-13.50 Экология                                                      ауд.302 Экология                                                        ауд.302
14.00-14.50 Экология Экология
15.00-15.50 Экология                                              Каримов М. Экология                                               Каримов М.
16.00-16.50
17.00-17.50
 
 
ҶУМЪА 13.00-13.50 Таърихи санъати ҷаҳон                                ауд.302
14.00-14.50 Соати кураторӣ                                   Ҳомидов Х. Таърихи санъати ҷаҳон                Сайфуллоева Ш.
15.00-15.50 Таърихи санъати миллӣ                             ауд.302
16.00-16.50 Кори осорхона ва Р.                                 ауд. 303 Таърихи санъати миллӣ                       Ҳомидов Х.
17.00-17.50 Кори осорхона ва Р.                           Ғафуров А.
 
 
ШАНБЕ 13.00-13.50  Котибашиносӣ                                         ауд. 303 12:00 Менеч.Фар                                             ауд. 21.            
14.00-14.50 Котибашиносӣ Менеч.Фар
15.00-15.50 Котибашиносӣ                              Шарифзода А. Менеч.Фар                                           Сафаров Ш.
16.00-16.50 Кори осорхона ва Р.                                  ауд. 303 Педагогика                                                       ауд. 21
17.00-17.50 Кори осорхона ва Р.                           Ғафуров А. Педагогика
  Педагогика                                               Фатоева Р.