ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2020 – 2021

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор « А»

2-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «Б»

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                     ауд.209 Рангакашӣ                                   ауд. 216
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ                      Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 ассистент       Валиева М. ассистент       Меҳроҷиддини Н.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                           ауд.05
13.00-13.50   муаллими калон   Ҳалимов А.
   
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи маҳс. дузандагӣ    ауд.08 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ       ауд.11
9.00 — 9.50 муаллима  Бобоева С.   ассистент    Инҷилои Ш.
10.00-10.50 Кор дар устохона               ауд.08 Тарҳрезии бадеӣ                       ауд.11
11.00-11.50 Кор дар устохона Тарҳрезии бадеӣ
12.00-12.50 муаллима   Бобоева С.  ассистент    Ҷонбекова Н.
13.00-13.50  
   
ПАНҶШАНБЕ             ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                       ауд.209 Қаламкашӣ                        ауд.216
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 ассистент       Валиева М. ассистент       Меҳроҷиддини Н.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                ауд.107
13.00-13.50 муаллими калон   Ҳалимов А.  
 
8.00 — 8.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ         ауд.11 Технологияи маҳс. дузандагӣ  ауд.08
9.00 — 9.50 ассистент    Инҷилои Ш. муаллима  Бобоева С.               
10.00-10.50 Тарҳрезии бадеӣ               ауд.11 Кор дар устохона                       ауд.08
11.00-11.50 Тарҳрезии бадеӣ Кор дар устохона
12.00-12.50 ассистент    Ҷонбекова Н. муаллима   Бобоева С. 
13.00-13.50  
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Фалсафа                          ауд.110 Фалсафа                                 ауд.110
9.00 — 9.50 ассистент     Ҳомидов Х. ассистент     Ҳомидов Х.
10.00-10.50 Диншиносӣ       (КМРО)     ауд.107 Диншиносӣ      (КМРО)      ауд.107
11.00-11.50 Диншиносӣ Диншиносӣ
12.00-12.50 ассистент    Мирзоева М. ассистент    Мирзоева М.
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Фалсафа         асс. Ҳомидов Х.     ауд.11 Фалсафа         асс. Ҳомидов Х.     ауд.11
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ      Саидов Н.    ауд.03     Соати кураторӣ    Мирзоева М.          ауд.01   
10.00-10.50 Таърихи санъат              ауд.109 Таърихи санъат              ауд.109
11.00-11.50 муаллима         Мустафаева С.А. муаллима         Мустафаева С.А.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                ауд.109 Забони хориҷӣ                ауд.109
13.00-13.50 муаллими калон   Ҳалимов А. муаллими калон   Ҳалимов А.

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «В»

2-курс   11901010504 –

Дизайни маҳсулоти бофандагӣ

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                     ауд.310 Рангакашӣ                    ауд.308
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ                         
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 ассистент    Абдуазизов Д. дотсент    Нарзибеков Н.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ               ауд.22 Соати кураторӣ    Сафарова З.А.    ауд.205       
13.00-13.50  ассистент     Турдиева М.  
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарҳрезии бадеӣ               ауд.10 Забони хориҷӣ                              ауд.03
9.00 — 9.50 ассистент    Ҷонбекова Н. ассистент     Турдиева М.
10.00-10.50 Забони хориҷӣ                 ауд.10 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           ауд.101
11.00-11.50 ассистент     Турдиева М. ассистент    Инҷилои Ш.
12.00-12.50 Диншиносӣ Мирзоева М. (КМРО)  ауд.14    Диншиносӣ Мирзоева М.  (КМРО) ауд.14
13.00-13.50  
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                       ауд.310 Қаламкашӣ                                  ауд.308
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 ассистент  Абдуазизов Д. дотсент    Нарзибеков Н.
12.00-12.50 Тарҳрезии бадеӣ   Ҷонбекова Н.   ауд.08 Таърихи санъат                            ауд.207
13.00-13.50 муаллима         Ёғибекова Б.
 
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Кор дар устохона                        ауд.09 Бауслубдарории носсоҷӣ               ауд.20/1
9.00 — 9.50 Кор дар устохона ассистент Файзов А.
10.00-10.50 муаллими калон Сотникова М.  Техн.маҳс.бофандагӣ                       ауд.10
11.00-11.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           ауд.09 Техн.маҳсулоти бофандагӣ
12.00-12.50 ассистент    Инҷилои Ш. прафессор  Ишматов М.
13.00-13.50
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Фалсафа                          ауд.110 Фалсафа                                             ауд.14
9.00 — 9.50 ассистент     Ҳомидов Х. Фалсафа
10.00-10.50 Соати кураторӣ    Бобоева С.   ауд.09        н.и.п.  Махкамов Д.
11.00-11.50 Диншиносӣ                                  ауд.107 Диншиносӣ                                         ауд.107
12.00-12.50 ассистент    Мирзоева М. ассистент    Мирзоева М.
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи маҳс. дузандагӣ      ауд.09 Тарҳрезии бадеӣ                           ауд.10
9.00 — 9.50 муаллими калон Сотникова М.  Тарҳрезии бадеӣ
10.00-10.50 Таърихи санъат                           ауд.109 н.и.м., дотсент  Ғанизода Ҷ.Ш.
11.00-11.50 муаллима         Мустафаева С. Забони хориҷӣ                            ауд.10
12.00-12.50 Фалсафа   ассистент  Ҳомидов Х.     ауд.111 ассистент     Турдиева М.
13.00-13.50    

 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1–19010103 –

Дизайн (графикӣ) гр.«А»

2-курс   1–19010103 –

Дизайн (графикӣ) гр.«Б»

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                       ауд.316 Рангакашӣ                     ауд.305
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 муаллим  Боймуродов Б. ассистент     Собиров Ғ.            
12.00-12.50 Психология                             ауд.312 Психология                                        ауд.312
13.00-13.50 муаллима     Сафолова Ф.     ауд.107 муаллима     Сафолова Ф                 ауд.107
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                ауд.207 Забони хориҷӣ                     ауд.207
9.00 — 9.50 муаллими калон   Ҳалимов А. муаллими калон   Ҳалимов А.
10.00-10.50 Компазитсия                  ауд.215 Дизайни графикӣ                ауд.14
11.00-11.50 Компазитсия ассистент    Якубов П.
12.00-12.50 муаллима Умарова З. Соати кураторӣ     Шоев М.         ауд.05
13.00-13.50    
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                     ауд. 316 Қаламкашӣ                       ауд.305
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 муаллим  Боймуродов Б. ассистент     Собиров Ғ.
12.00-12.50 Таърихи санъат                  ауд.207 Таърихи санъат                       ауд.207
13.00-13.50 муаллима         Ёғибекова Б. муаллима         Ёғибекова Б.
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50  
9.00 — 9.50 Дизайни графикӣ                           ауд.214 Компазитсия                                    файе
10.00-10.50 ассистент    Якубов П. Компазитсия
11.00-11.50 Соати кураторӣ   Валиев Э.         ауд.214 муаллима Умарова З.
12.00-12.50 Экология                      ауд.107 Экология                                      ауд.107
13.00-13.50 муаллими калон     Шокиров Ҳ. муаллими калон     Шокиров Ҳ.
   
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                      ауд.109 Забони хориҷӣ                                       ауд.109
9.00 — 9.50 муаллими калон   Ҳалимов А. муаллими калон   Ҳалимов А.
10.00-10.50 Фалсафа                                ауд.205 Фалсафа                                ауд.205
11.00-11.50 ассистент    Ҳомидов Х. ассистент    Ҳомидов Х.
12.00-12.50 Этика ва эст. дот. Нодирхонов Г. ауд. 207 Этика ва эстетика дотсент Нодирхонов Г. ауд.207
13.00-13.50  
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Этика ва эстетика                       ауд.107 Этика ва эстетикака                      ауд.107
9.00 — 9.50 дотсент Нодирхонов Г. дотсент Нодирхонов Г.
10.00-10.50 Фалсафа    асс.  Ҳомидов Х.      ауд.107 Фалсафа       асс.  Ҳомидов Х.       ауд.107
11.00-11.50 Мудофиаи шаҳрвандӣ               ауд.14 Мудофиаи шаҳрвандӣ                   ауд.14
12.00-12.50 муаллими калон   Камолов С. муаллими калон   Камолов С.
13.00-13.50
 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино

2-курс   169010106 –

Меъмории манзаравӣ

8.00 — 8.50 Рангакашӣ                      ауд.217 Қаламкашӣ                      ауд. 309
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ муаллима     Мардихудоева У.
12.00-12.50 ассистент    Бахтибекова Г. Соати кураторӣ     Фарзонаи Қ.      ауд.01
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ                                                   ауд.107
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ   Якубов П.       файе муаллима  Давлатзода Г.
10.00-10.50 Ҳуқуқ                                            ауд.107 Забони хориҷӣ                                  ауд.108
11.00-11.50 муаллима  Давлатзода Г. муаллими калон   Ҳалимов А.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                           ауд.107 Конструксияи меъморӣ                  ауд.214
13.00-13.50 муаллими калон   Ҳалимов А. прафессор  Нигматов И.
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                      ауд.217 Рангакашӣ                                        ауд.309
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ муаллима     Мардихудоева У.
12.00-12.50 ассистент    Бахтибекова Г.
13.00-13.50
 
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъат                      ауд.302 Таърихи санъат                                ауд.302
9.00 — 9.50 муаллима Сайфулоева Ш. муаллима Сайфулоева Ш.
10.00-10.50 Компазитсия                          ауд.215 Асосҳои лоиҳакашӣ                             ауд.14
11.00-11.50 Компазитсия Асосҳои лоиҳакашӣ
12.00-12.50 ассистент Ҷабборов Ф. муаллими калон   Тағоев С.
13.00-13.50
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Шрифт                               ауд.214 Фалсафа                             ауд.14
9.00 — 9.50 ассистент    Шоев  М. дотсент   Махкамов  Д.
10.00-10.50 Фалсафа                             ауд.205 Забони хориҷӣ                  ауд.108
11.00-11.50 ассистент     Ҳомидов Х. муаллими калон   Ҳалимов А.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                  ауд.17 Фалсафа  н.и.п., дотсент Махкамов Д.    ауд.215
13.00-13.50 муаллими калон   Ҳалимов А. Ҳуқуқ   муаллима  Давлатзода Г.  ауд. 207
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ   муаллима  Давлатзода Г.   ауд.108 Асосҳои санъати боғсозӣ                  файе
9.00 — 9.50 Фалсафа   асс.     Ҳомидов Х.           ауд.108 Асосҳои санъати боғсозӣ
10.00-10.50 Тарҳрезии бадеӣ                                ауд.207 дотсент      Саидов Н.
11.00-11.50 Тарҳрезии бадеӣ Компазитсия                                       ауд.17
12.00-12.50 ассистент Ҷабборов Ф. муаллим         Алишов С.
13.00-13.50    

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2- курс   1–26020103 –

Дизайни  робитавӣ

2-курс   1–31030408 –

WEB — дизайн

8.00 — 8.50 Экология                                             ауд.17 Системаи амалиёти                   ауд.101
9.00 — 9.50 муаллим             Шокиров Ҳ. ассистент Абдусамадов Х.       ауд.101
10.00-10.50 Диншиносӣ  Мирзоева М.              ауд.17 Асосҳои Java Script  Иргашева Н.    ауд.106                
11.00-11.50 Асосҳои соҳибкорӣ                          ауд.17 Диншиносӣ  асс.Мирзоева М.           ауд.205
12.00-12.50 муаллим      Рузматзода Ғ.                      Соати кураторӣ   Иргашева Н.         ауд.303
13.00-13.50
 
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Фалсафа                                        ауд.312 Фалсафа                                    ауд.312
9.00 — 9.50 н.и.п. Махкамов Д.             н.и.п. Махкамов Д.                
10.00-10.50 Диншиносӣ                                 ауд.312 Диншиносӣ                              ауд.312
11.00-11.50 ассистент    Мирзоева М. ассистент    Мирзоева М.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                           ауд.110 HTML                           (маркази имтиҳонотӣ)                             
13.00-13.50 ассистент     Турдиева М. ассистент     Муродалии Р.
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Назарияи иқтисодӣ                        ауд.207 Забони хориҷӣ                                 ауд.107
9.00 — 9.50 ассистент    Мавлонова  Ҳ. н.и.ф., дотсент   Саъдиева Г.
10.00-10.50 Асосҳои коргузорӣ                       ауд.207 Фреймворкҳои динамикии CSS   ауд.101                       
11.00-11.50 ассистент   Шарофудинзода  С. муаллима         Саидова О.
12.00-12.50 Идораи ҳайати кормандон          ауд.17 HTML                                                    ауд.101
13.00-13.50 муаллим      Рузматзода Ғ.                       ассистент      Муродалии Р.
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                                 ауд.110 Асосҳои Java Script                  ауд.  106 
9.00 — 9.50 ассистент     Турдиева М. муаллимаи калон   Иргашева Н.
10.00-10.50 Банақшагирии бизнес                  ауд.111 Коркарди Web – сомонахо      ауд.106
11.00-11.50 ассистент      Ҳасанова  М. Коркарди Web – сомонахо
12.00-12.50 Асосхои корг. асс. Шарофудинзода  ауд. 17  ассистент                Саидова О.
13.00-13.50
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Менеҷмент                               ауд. 17 Забони хориҷӣ                                 ауд.107
9.00 — 9.50 муаллим  Рузматзода Ғ.                      н.и.ф., дотсент   Саъдиева Г.
10.00-10.50 Идораи ҳайати корманд. Рузматзода Ғ. файе                       Мателатикаи олӣ  дотсент Холиков А.  ауд.17
11.00-11.50 Соати кураторӣ   Ҳасанова М.          файе Фалсафа  н.и.п. Махкамов Д.    ауд.17
12.00-12.50 Фалсафа  н.и.п. Махкамов Д.    ауд.215 HTMLасс.Муродалии Р. (маркази имтиҳонотӣ)                             
13.00-13.50  
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Назарияи иқтисод асс. Мавлонова Ҳ.  ауд.17 Асосҳои Java Script                ауд.101      
9.00 — 9.50 Мудофиаи шаҳрвандӣ                  ауд.14 Асосҳои Java Script                
10.00-10.50 муаллими калон   Камолов С. муаллимаи калон   Иргашева Н.  
11.00-11.50 Менеҷмент муаллим  Рузматзода Ғ.   файе                      Мателатикаи олӣ                     ауд.303
12.00-12.50 Асосҳои соҳиб.  муаллим Рузматзода Ғ. файе                      дотсент       Холиков А.
13.00-13.50