ҶАДВАЛИ ДАРСӢДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2020 — 2021

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор « А»

2-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «Б»

8.00 — 8.50 Фалсафа                                     ауд.11 Фалсафа                                     ауд.11
9.00 — 9.50 ассистент     Ҳомидов Х. ассистент     Ҳомидов Х.
10.00-10.50 Забони хориҷӣ                          ауд.11 Кор дар устохона                     ауд.08
11.00-11.50 муаллими калон   Ҳалимов А. муаллима   Бобоева С. 
12.00-12.50 Тарҳрезии бадеӣ                       ауд.11 Забони хориҷӣ                          ауд.10
13.00-13.50 ассистент    Ҷонбекова Н. муаллими калон   Ҳалимов А.
   
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ                                      ауд.107 Ҳуқуқ                                      ауд.107
9.00 — 9.50 Ҳуқуқ Ҳуқуқ
10.00-10.50 муаллима  Давлатзода Г. муаллима  Давлатзода Г.
11.00-11.50 Таърихи санъат                   ауд.14 Таърихи санъат                    ауд.14
12.00-12.50 муаллима         Мустафаева С. муаллима         Мустафаева С.А.
13.00-13.50  
     
ПАНҶШАНБЕ             ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи маҳс. дузандагӣ    ауд.08
9.00 — 9.50 муаллима  Бобоева С.   Рангакашӣ     (аз соати 13-00)            ауд. 211
10.00-10.50 Забони хориҷӣ                       ауд.11 Рангакашӣ
11.00-11.50 муаллими калон   Ҳалимов А. Рангакашӣ
12.00-12.50   ассистент       Меҳроҷиддини Н.
13.00-13.50  
   
8.00 — 8.50 Қаламкашӣ   (аз соати 12-00)    ауд.318 Забони хориҷӣ                             ауд.11
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ                      муаллими калон   Ҳалимов А.
10.00-10.50 Қаламкашӣ Технологияи маҳс. дузандагӣ  ауд.08
11.00-11.50 ассистент       Валиева М. муаллима  Бобоева С.               
12.00-12.50  
13.00-13.50
   
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Рангакашӣ   (аз соати 12-00)     ауд.318 Қаламкашӣ       (аз соати13-00)      ауд.211
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 ассистент       Валиева М. ассистент       Ҷалолова П.
12.00-12.50
13.00-13.50  
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Соати кураторӣ      Саидов Н.    ауд.03     Кор дар устохона    Бобоева С.        ауд.08                      
9.00 — 9.50 Кор дар устохона                         ауд.08 Тарҳрезии бадеӣ                         ауд.03
10.00-10.50 Кор дар устохона ассистент    Ҷонбекова Н.
11.00-11.50 муаллима   Бобоева С.  Соати кураторӣ    Мирзоева М.          ауд.05 
12.00-12.50 Техн.маҳс.дуз.муаллима Бобоева С. ауд.08
13.00-13.50    

 

     

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «В»

2-курс   11901010504 –

Дизайни маҳсулоти бофандагӣ

8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ               ауд.10 Ҳуқуқ                                       ауд.207
9.00 — 9.50 ассистент     Турдиева М. Ҳуқуқ
10.00-10.50 Фалсафа                          ауд.10 ассистент     Сайдалиев О.
11.00-11.50 ассистент     Ҳомидов Х. Забони хориҷӣ                       ауд.22
12.00-12.50   ассистент     Турдиева М.
13.00-13.50  
 
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи маҳс. дузандагӣ      ауд.09 Тарҳрезии бадеӣ                           ауд.10
9.00 — 9.50 Технологияи маҳс. дузандагӣ Тарҳрезии бадеӣ
10.00-10.50 муаллими калон Сотникова М.  н.и.м., дотсент  Ғанизода Ҷ.Ш.
11.00-11.50 Кор дар устохона   Сотникова М.    ауд.09 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           ауд.10
12.00-12.50 ассистент    Инҷилои Ш.
13.00-13.50  
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Кор дар устохона                  ауд.09 Қаламкашӣ                                  ауд.308
9.00 — 9.50 муаллими калон Сотникова М.  Қаламкашӣ
10.00-10.50 Забони хориҷӣ                     ауд.205 Қаламкашӣ
11.00-11.50 ассистент     Турдиева М. дотсент    Нарзибеков Н.
12.00-12.50 Тарҳрезии бадеӣ                 ауд.11
13.00-13.50 ассистент    Ҷонбекова Н.  
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                     ауд.310  
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ      (аз соати13-00)       ауд.308
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ                         
11.00-11.50 ассистент    Абдуазизов Д. Рангакашӣ
12.00-12.50 дотсент    Нарзибеков Н.
13.00-13.50  
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Ҳуқуқ                                      ауд.109 Фалсафа                                             ауд.111
9.00 — 9.50 Ҳуқуқ ассистент     Ҳомидов Х.
10.00-10.50 муаллима  Давлатзода Г. Забони хориҷӣ                                  ауд.03
11.00-11.50 Таърихи санъат                  ауд.10 ассистент     Турдиева М.
12.00-12.50 муаллима         Мустафаева С. Соати кураторӣ    Сафарова З.А.    ауд.03      
13.00-13.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                       ауд.310 Таърихи санъат                             ауд.109
9.00 — 9.50 Рангакашӣ муаллима         Ёғибекова Б.
10.00-10.50 Рангакашӣ Технологияи маҳсулоти бофандагӣ  ауд.11
11.00-11.50 ассистент  Абдуазизов Д. Технологияи маҳсулоти бофандагӣ
12.00-12.50 Соати кураторӣ    Бобоева С.   ауд.09   прафессор   Ишматов А.
13.00-13.50  
 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино гр. «А»

2-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино гр. «Б»

8.00 — 8.50 Компазитсия                  ауд.214
9.00 — 9.50 Компазитсия Қаламкашӣ       (аз соати13-00)           ауд.217
10.00-10.50 муаллима  Умарова З. Қаламкашӣ
11.00-11.50 Соати кураторӣ  Якубов П.     ауд.214 Қаламкашӣ
12.00-12.50 ассистент       Бахтибекова Г.
13.00-13.50  
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъат                  ауд.108 Таърихи санъат                    ауд.108
9.00 — 9.50 ассистент        Эмомов Ф. ассистент        Эмомов Ф.
10.00-10.50 Экология                            ауд.108 Экология                               ауд.108
11.00-11.50 муаллими калон     Шокиров Ҳ. муаллими калон     Шокиров Ҳ.
12.00-12.50 Забони хориҷӣ                   ауд.17 Забони хориҷӣ                      ауд.17
13.00-13.50 муаллими калон   Ҳалимов А. муаллими калон   Ҳалимов А.
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                ауд.17 Забони хориҷӣ                ауд.17
9.00 — 9.50 муаллими калон   Ҳалимов А. муаллими калон   Ҳалимов А.
10.00-10.50 Диншиносӣ                     ауд.312 Диншиносӣ                                        ауд.312
11.00-11.50 ассистент    Мирзоева М. ассистент    Мирзоева М.
12.00-12.50
13.00-13.50    
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Соати кураторӣ                               ауд.207
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ  (аз соати 13-00)   ауд.316 Компазитсия                                    ауд.207
10.00-10.50 Қаламкашӣ Компазитсия
11.00-11.50 Қаламкашӣ ассистент  Ҷабборов Ф.                            
12.00-12.50 муаллим  Боймуродов Б
13.00-13.50  
   
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Рангакашӣ      (аз соати 08-00)           ауд. 217
9.00 — 9.50 Рангакашӣ  (аз соати 13-00)   ауд. 316 Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ ассистент       Бахтибекова Г.
12.00-12.50 муаллим  Боймуродов Б.
13.00-13.50
   
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Мудофиаи шаҳрвандӣ               ауд.207 Мудофиаи шаҳрвандӣ               ауд.207
9.00 — 9.50 муаллими калон   Камолов С. муаллими калон   Камолов С.
10.00-10.50 Фалсафа                                ауд.207 Фалсафа                                ауд.207
11.00-11.50 ассистент    Ҳомидов Х. ассистент    Ҳомидов Х.
12.00-12.50 Диншиносӣ Мирзоева М.(КМРО)  ауд.207 Диншиносӣ Мирзоева М.  (КМРО)  ауд.207
13.00-13.50
   

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1–19010103 –

Дизайн (графикӣ)

2-курс   169010106 –

Меъмории манзаравӣ

8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                ауд.14 Қаламкашӣ     (аз соати 12-00)     ауд. 316
9.00 — 9.50 муаллими калон   Ҳалимов А. Қаламкашӣ
10.00-10.50 Графика ва технологияи графикӣ   Файе Қаламкашӣ
11.00-11.50 Графика ва технологияи графикӣ муаллима     Мардихудоева У.
12.00-12.50 ассистент    Шоев М.
13.00-13.50    
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Назарияи иқтисодӣ д.и.и. Восиев Ф.  ауд. 214            Таърихи санъат                                ауд.108
9.00 — 9.50 Компазитсия                  ауд.214 ассистент        Эмомов Ф.
10.00-10.50 Компазитсия Забони хориҷӣ                                  ауд.17
11.00-11.50 муаллима Умарова З. муаллими калон   Ҳалимов А.
12.00-12.50 Ҳуқуқ      Сайдалиев О.         ауд.108  
13.00-13.50  
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Диншиносӣ    (аз соати 10-00)   ауд.312
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ     (аз соати13-00)      ауд.308 ассистент    Мирзоева М.
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ      (аз соати 12-00)    ауд.316
11.00-11.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
12.00-12.50 муаллим   Боймуродов Б. Рангакашӣ
13.00-13.50   муаллима     Мардихудоева У.
 
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Назарияи иқтисодӣ             ауд.111           
9.00 — 9.50 д.и.и.  Восиев Ф. Компазитсия                                       ауд.17
10.00-10.50 Забони хориҷӣ                     ауд.107 Компазитсия 
11.00-11.50 муаллими калон   Ҳалимов А. муаллим         Алишов С.
12.00-12.50 Ҳуқуқ                                      ауд.109 Забони хориҷӣ                  ауд.110
13.00-13.50 ассистент     Сайдалиев О. муаллими калон   Ҳалимов А.
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Психологияи касбӣ (аз соати 11-00)  ауд.110 Фалсафа                             ауд.111
9.00 — 9.50 Психологияи касбӣ   Сафолова Ф.   дотсент   Махкамов  Д.
10.00-10.50 Рангакашӣ   (аз соати 13-00)       ауд. 308 Геодезия                            ауд.214
11.00-11.50 Рангакашӣ дотсент     Ҷалилов Т.
12.00-12.50 Рангакашӣ  
13.00-13.50 муаллим  Боймуродов Б.  
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъат                  ауд.109 Экология ( урбо- экология)      ауд.214
9.00 — 9.50 муаллима         Ёғибекова Б. Экология ( урбо- экология)
10.00-10.50 Фалсафа                           ауд.207 дотсент      Саидов Н.
11.00-11.50 ассистент    Ҳомидов Х. Соати кураторӣ     Фарзонаи Қ.      ауд.05
12.00-12.50 Соати кураторӣ   Шокиров Ҳауд.05 Диншиносӣ Мирзоева М.  (КМРО)  ауд.207
13.00-13.50  
 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2- курс   1–26020103 –

Дизайни  робитавӣ

2-курс   1–31030408 –

WEB — дизайн

8.00 — 8.50   Ҳуқуқ                                      ауд.207
9.00 — 9.50 Молия ва карз                          ауд.17 Ҳуқуқ
10.00-10.50 ассистент  Шарофудинзода С. ассистент     Сайдалиев О.
11.00-11.50 Банақшагирии бизнес            ауд.17 Асосҳои Java Script                ауд.106
12.00-12.50 ассистент      Шарофудинзода С. муаллима    Иргашева Н.  
13.00-13.50  
 
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Маркетинг     Ҳасанова М.      ауд.111 Фреймворкҳои динамикии CSS   ауд.101
9.00 — 9.50 Иқтисодиёти амволи ғайриманқул     ауд.14 Фреймворкҳои динамикии CSS  
10.00-10.50 ассистент      Ҳасанова М.         ассистент      Бурҳонзода А.         
11.00-11.50 Фалсафа                                    ауд.312 Фалсафа                                    ауд.312
12.00-12.50 н.и.п.  Махкамов Д.                 н.и.п.  Махкамов Д.                
13.00-13.50    
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Кори бонкӣ                                  ауд.207 Забони хориҷӣ                                 ауд.107
9.00 — 9.50 Кори бонкӣ                                  н.и.ф., дотсент   Саъдиева Г.
10.00-10.50 ассистент            Ҳасанова М. Коркарди Web – сомонахо      ауд.101
11.00-11.50 Маркетинг                                    ауд.207 Коркарди Web – сомонахо
12.00-12.50 ассистент            Ҳасанова М. муаллима        Саидова О.
13.00-13.50  
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Иқт.амв.ғайриманқул  Ҳасанова М. ауд.108 Забони HTML                              ауд.101
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ   Ҳасанова М.       ауд. 108 ассистент     Холиқов Н.
10.00-10.50 Молия ва карз   Шарофудинзода С.  ауд.108                 Экология                                      ауд.109
11.00-11.50 Забони хориҷӣ                                 ауд.108 муаллими калон     Шокиров Ҳ.
12.00-12.50 ассистент     Турдиева М. Системаи амалиёти                    ауд.101
13.00-13.50 ассистент  Абдусамадов Х.      
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                                 ауд.108 Назарияи иқтисодӣ д.и.и. Восиев Ф.  ауд.107          
9.00 — 9.50 ассистент     Турдиева М. Забони хориҷӣ                                 ауд.107
10.00-10.50 Назарияи иқтисодӣ                        ауд.207 н.и.ф., дотсент   Саъдиева Г.
11.00-11.50 Назарияи иқтисодӣ Асосҳои Java Script                  ауд.106 
12.00-12.50 ассистент    Мавлонова  Ҳ. муаллима    Иргашева Н.
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Нархгузорӣ                                 ауд.107 Назарияи иқтисодӣ                       ауд.110    
9.00 — 9.50 Нархгузорӣ д.и.и.  Восиев Ф.
10.00-10.50 муаллим  Рузматзода Ғ  Мудофиаи шаҳрвандӣ                 ауд.17
11.00-11.50 Банақш. бизнес Шарофудинзода С. ауд.106 муаллими калон   Камолов С.
12.00-12.50 Забони HTML    Холиқов Н.     ауд. 106
13.00-13.50
 

 

Декани факултет    н.и.п., дотсент                                  Усмонов С.

Сардори шуъбаи таълим                                                  Пиров Т.