Monday, December 4, 2023

Курси 2

ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ СОЛИ ТАҲСИЛИ 2022-2023

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор « А»

2-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «Б»

12.00-12.50
13.00-13.50 Таърихи санъат                    ауд. 205 Таърихи санъат                    ауд. 205
 14.00-14.50 Таърихи санъат Таърихи санъат
 15.00-15.50 Таърихи санъат        Қобилова М. Таърихи санъат        Қобилова М.
  16.00-16.50 Соати кураторӣ     Ҳамидова Д. Тарҳрезии бадеӣ             ауд 09
  17.00-17.50 Тарҳрезии бадеӣ         Мусулмонова С.
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Сиёсатшиносӣ                                  ауд 205 Сиёсатшиносӣ                                  ауд 205
13.00-13.50 Сиёсатшиносӣ                                   Сиёсатшиносӣ                                  
 14.00-14.50 Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н. Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н.
 15.00-15.50 Забонии хориҷӣ              ауд 109 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                  ауд.11
  16.00-16.50 Забонии хориҷӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
  17.00-17.50 Забонии хориҷӣ                Ҳамидова Д. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           Ғайратзода Ш.
 
ПАНҶШАНБЕ             ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Технологияи соҳа       ауд.08
13.00-13.50 Рангакашӣ                    ауд. 318 Технологияи соҳа
 14.00-14.50 Рангакашӣ Технологияи соҳа
 15.00-15.50 Рангакашӣ Кор дар устохона
  16.00-16.50 Рангакашӣ   муаллим       Рузибоев Р. Кор дар устохона
  17.00-17.50   Кор дар устохона      Бобоева С. 
   
12.00-12.50 Забонии хориҷӣ              ауд 109
13.00-13.50 Қаламкашӣ                        ауд.209 Забонии хориҷӣ
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                      Забонии хориҷӣ                Ҳамидова Д.
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Соати кураторӣ   Қобилова М.
  16.00-16.50 Қаламкашӣ         Ҳалимова М
  17.00-17.50  
     
ҶУМЪА 12.00-12.50 11.00 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ         ауд.05 Қаламкашӣ                        ауд.318
13.00-13.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Қаламкашӣ                     
 14.00-14.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ  Мусулмонова С. Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Тарҳрезии бадеӣ Қаламкашӣ         Рузибоев Р.
  16.00-16.50 Тарҳрезии бадеӣ         Мусулмонова С.  
  17.00-17.50    
     
ШАНБЕ 12.00-12.50 Технологияи соҳа       ауд.08 Рангакашӣ                    ауд. 318
13.00-13.50 Технологияи соҳа Рангакашӣ
 14.00-14.50 Технологияи соҳа Рангакашӣ
 15.00-15.50 Кор дар устохона Рангакашӣ                   Исмоилов Ҳ.
  16.00-16.50 Кор дар устохона
  17.00-17.50 Кор дар устохона      Бобоева С.   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «В»

2-курс   1–19010103 –

Дизайн (графикӣ) 

12.00-12.50 Забонии хориҷӣ              ауд 05
13.00-13.50 Қаламкашӣ                        ауд. 208 Забонии хориҷӣ
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                      Забонии хориҷӣ                Ҳамидова Д.
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Соати кураторӣ         Бахтибекова Г
  16.00-16.50 Қаламкашӣ                 Абдулазизов Д.  
  17.00-17.50    
 
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Сиёсатшиносӣ                                  ауд 205 Переспектива              ауд. 03
13.00-13.50 Сиёсатшиносӣ                                   Переспектива
 14.00-14.50 Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н. Переспектива          Суюнов Э.С.
 15.00-15.50 Забонии хориҷӣ   Турдиева М.   ауд.107 Сиёсатшиносӣ                                  ауд 205
  16.00-16.50 Сиёсатшиносӣ                                  
  17.00-17.50   Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н.
     
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Рангакашӣ                    ауд. 208 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ          ауд.214
 14.00-14.50 Рангакашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
 15.00-15.50 Рангакашӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
  16.00-16.50 Рангакашӣ              Абдулазизов Д. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ         Умарова З.
  17.00-17.50 Соати кураторӣ     Абдулазизов Д.
   
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Забонии хориҷӣ                ауд.108 Рангакашӣ                    ауд. 309
 14.00-14.50 Забонии хориҷӣ                Турдиева М. Рангакашӣ
 15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                  ауд.11 Рангакашӣ
  16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Рангакашӣ              Ҳамидова Д.
  17.00-17.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ    Ғайратзода Ш.
   
   
ҶУМЪА 12.00-12.50 Технологияи соҳа                   ауд.09 Таърихи санъат                    ауд. 109
13.00-13.50 Технологияи соҳа Таърихи санъат
 14.00-14.50 Технологияи соҳа Таърихи санъат        Одиназода Б.
 15.00-15.50 Кор дар устохона Тарҳрезии бадеӣ                          ауд.214
  16.00-16.50 Кор дар устохона Тарҳрезии бадеӣ
  17.00-17.50 Кор дар устохона              Сотникова М.  Тарҳрезии бадеӣ                Старчак К.
 
ШАНБЕ 12.00-12.50 Таърихи санъат                    ауд. 205 Соати 08:00 Қаламкашӣ                        ауд.309
13.00-13.50 Таърихи санъат Қаламкашӣ                     
 14.00-14.50 Таърихи санъат        Мустафаева С. Қаламкашӣ
 15.00-15.50 Тарҳрезии бадеӣ              ауд. 09 Қаламкашӣ                 Ҳамидова Ф.
  16.00-16.50 Тарҳрезии бадеӣ         Мусулмонова С.
  17.00-17.50
 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   169010106 –

Меъмории манзаравӣ

2-курс   1–31030408 –

Дизайни экспозитсия

12.00-12.50 Переспектива              ауд.14 Тарҳрезии бадеӣ                          ауд.01
13.00-13.50 Переспектива Тарҳрезии бадеӣ
 14.00-14.50 Переспектива          Валиев Э. Тарҳрезии бадеӣ                Старчак К.
 15.00-15.50 Тарҳрезии бадеӣ               ауд.14 Забонии хориҷӣ              ауд 05
  16.00-16.50 Тарҳрезии бадеӣ Забонии хориҷӣ
  17.00-17.50 Тарҳрезии бадеӣ               Алишов С Забонии хориҷӣ                Ҳамидова Д.
   
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Қаламкашӣ                        ауд. 210
13.00-13.50 Тарҳрезии меъморӣ               ауд.214 Қаламкашӣ                     
 14.00-14.50 Тарҳрезии меъморӣ Қаламкашӣ                           Аҳтамов К.
 15.00-15.50 Тарҳрезии меъморӣ Сиёсатшиносӣ                                  ауд 205
  16.00-16.50 Тарҳрезии меъморӣ             Тағоев С. Сиёсатшиносӣ                                  
  17.00-17.50   Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н.
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Сиёсатшиносӣ                                  ауд 207 Рангакашӣ                        ауд. 210
13.00-13.50 Сиёсатшиносӣ                                   Рангакашӣ
 14.00-14.50 Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н. Рангакашӣ
 15.00-15.50 Рангакашӣ
  16.00-16.50 Қаламкашӣ                           Аҳтамов К.
  17.00-17.50  
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ          ауд.14 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ          ауд.214
 14.00-14.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
 15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
  16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ         Алишов С Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ         Умарова З.
  17.00-17.50
ҶУМЪА 12.00-12.50   Таърихи санъат                    ауд. 109
13.00-13.50 Қаламкашӣ                        ауд. 210 Таърихи санъат
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                      Таърихи санъат        Одиназода Б.
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Соати куратори         Старчак К.
  16.00-16.50 Қаламкашӣ                 Бахтибекова Г.
  17.00-17.50
 
ШАНБЕ 12.00-12.50 Таърихи санъат                    ауд. 205 Переспектива              ауд.03
13.00-13.50 Таърихи санъат Переспектива
 14.00-14.50 Таърихи санъат        Мустафаева С. Переспектива          Суюнов Э.С.
 15.00-15.50 Соати куратори      Камолов С.  
  16.00-16.50  
  17.00-17.50
   

 

 

 

 

 

 

СЕШАНБЕ                                    ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино

2-курс 1-1901030103-

Дизайни мебел

12.00-12.50
13.00-13.50 Қаламкашӣ                        ауд. 217 Переспектива              ауд.21
 14.00-14.50 Қаламкашӣ                      Переспектива
 15.00-15.50 Қаламкашӣ Переспектива          Суюнов Э.С.
  16.00-16.50 Қаламкашӣ                 Саидов Н. Соати куратори      Ҷумаева З.    ауд.215
  17.00-17.50    
 
12.00-12.50 Забонии хориҷӣ              ауд 109 Тарҳрезии бадеӣ                          ауд.14
13.00-13.50 Забонии хориҷӣ Тарҳрезии бадеӣ
 14.00-14.50 Забонии хориҷӣ                Ҳамидова Д. Тарҳрезии бадеӣ                Исмоилов И. 
 15.00-15.50 Сиёсатшиносӣ                                  ауд 205 Сиёсатшиносӣ                                  ауд 205
  16.00-16.50 Сиёсатшиносӣ                                   Сиёсатшиносӣ                                  
  17.00-17.50 Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н. Сиёсатшиносӣ                      Шарипов Н.
   
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Рангакашӣ                    ауд. 217 Қаламкашӣ                        ауд. 216
 14.00-14.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ                     
 15.00-15.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
  16.00-16.50 Рангакашӣ              Саидов Н. Қаламкашӣ                 Меҳроҷидини Н.
  17.00-17.50  
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50  
13.00-13.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ          ауд.01 Рангакашӣ                    ауд. 216
 14.00-14.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           ауд.215 Рангакашӣ
 15.00-15.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ Рангакашӣ
  16.00-16.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ         Валиев Э. Рангакашӣ              Меҳроҷидини Н.
  17.00-17.50  
   
ҶУМЪА 12.00-12.50 Таърихи санъат                    ауд. 109
13.00-13.50 Переспектива              ауд.21 Таърихи санъат
 14.00-14.50 Переспектива Таърихи санъат        Одиназода Б.
 15.00-15.50 Переспектива          Ҷалилов Т. Забонии хориҷӣ              ауд 03
  16.00-16.50 Соати куратори      Сатторова М.   ауд.21 Забонии хориҷӣ
  17.00-17.50 Забонии хориҷӣ                Ҳамидова Д.
ШАНБЕ 12.00-12.50 Таърихи санъат                    ауд. 205
13.00-13.50 Таърихи санъат Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ          ауд.14
 14.00-14.50 Таърихи санъат        Мустафаева С. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
 15.00-15.50 Тарҳрезии бадеӣ                          ауд.21 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
  16.00-16.50 Тарҳрезии бадеӣ Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ         Исмоилов И.
  17.00-17.50 Тарҳрезии бадеӣ                Якубов П. 
 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 2-курс   1–26020103 –

Дизайни  робитавӣ

2-курс   1–31030408 –

WEB – дизайн гр.А

2-курс   1–31030408 –

WEB – дизайн гр.Б

12.00-12.50   Забонии хориҷӣ     ауд 109
13.00-13.50 Менеҷ. ва маркетинг  ауд 01 С/т куратори Файзуллоева М. С/т куратори Файзуллоева М.
 14.00-14.50 Менеҷмент ва маркетинг Барномаҳои сомонасозӣ   ауд 106 Забонии хориҷӣ   ауд 108
 15.00-15.50 Менеҷмент ва маркетинг Барномаҳои сомонасозӣ Забонии хориҷӣ      Турдиева М.
  16.00-16.50 Иқтисодиёти меҳнат Бар. сом-созӣ   Файзуллоева М. Забони  PHP       ауд  107
  17.00-17.50 Иқти меҳнат  Бобозода Ғ. Забони  PHP   Фатҳуддинзода О. Забони  PHP   Қаландаров Ҳ.
     
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 С/т куратори Мусоева М. 
13.00-13.50 Идор сифа маҳсулот  ауд 01 Забони  PHP       ауд 106 Барномаҳои сомонасозӣ  ауд 01
 14.00-14.50 Идораи сифати маҳсулот Забони  PHP Барномаҳои сомонасозӣ
 15.00-15.50 Идораи сифати маҳсулот Забони  PHP   Фатҳуддинзода О. Барномаҳои сомонасозӣ
  16.00-16.50 Иқтисодиёти меҳнат Барномаҳои сомонасозӣ Коркарди Web  Иргашева Н.
  17.00-17.50 Иқти меҳнат Бобозода Ғ. Бар. сом-созӣ Файзуллоева М.
ЧОРШАНБЕ 12.00-12.50 Сиёсатшиносӣ        ауд 207 Сиёсатшиносӣ        ауд 207 Сиёсатшиносӣ        ауд 207
13.00-13.50 Сиёсатшиносӣ                                   Сиёсатшиносӣ                                   Сиёсатшиносӣ                                  
 14.00-14.50 Сиёсатшиносӣ     Шарипов Н. Сиёсатшиносӣ     Шарипов Н. Сиёсатшиносӣ     Шарипов Н.
 15.00-15.50 Иқ.амволи ғайриманқул  ауд 01 Забонии хориҷӣ              ауд 107 Забони  PHP       ауд 106
  16.00-16.50 Иқ.амволи ғайриманқул Забонии хориҷӣ   Турдиева М. Забони  PHP   Фатҳуддинзода О.
  17.00-17.50 Иқ.амволи ғайр   Мусоева М.     
ПАНҶШАБЕ 12.00-12.50 Таҳ. фаъ. хоҷагидорӣ  ауд 01
13.00-13.50 Таҳ. фаъ. хоҷагидорӣ Коркарди Web- сомонаҳо ауд 106 Фрейм. Барномасозӣ     ауд 01
 14.00-14.50 Таҳ. фаъ. хоҷагид  Пирова И. Коркарди Web- сомонаҳо Фрейм. Барномасозӣ
 15.00-15.50 Забонии хориҷӣ          ауд 03 Коркарди Web Иргашева Н. Фрейм. Барномасозӣ
  16.00-16.50 Забонии хориҷӣ Забонии хориҷӣ Турдиева М. Забони  PHP
  17.00-17.50 Забонии хориҷӣ  Ҳамидова Д.   Забони  PHP   Фатҳуддинзода О.
ҶУМЪА 12.00-12.50
13.00-13.50 Менеҷ. ва маркетинг  ауд 01 Фрейм. Барномасозӣ  ауд 106 Системаи оператсионӣ   ауд 01
 14.00-14.50 Менеҷмент ва маркетинг Фрейм. Барномасозӣ Системаи оператсионӣ
 15.00-15.50 Менеҷмент ва маркетинг Фрейм. Барномасозӣ Системаи оператсионӣ
  16.00-16.50 Иқтисодиёти меҳнат Забони  PHP
  17.00-17.50 Иқти меҳнат  Бобозода Ғ. Забони  PHP   Фатҳуддинзода О.
 
ШАНБЕ 12.00-12.50
13.00-13.50 Системаи оператсионӣ   ауд 106 Барномаҳои сомонасозӣ   ауд 01
 14.00-14.50 Системаи оператсионӣ Барномаҳои сомонасозӣ
 15.00-15.50 Системаи оператсионӣ Бар. сом-созӣ   Иргашева Н.
  16.00-16.50 Бар. сом-созӣ Файзуллоева М. Коркарди Web- сомонаҳо ауд 106
  17.00-17.50 Коркарди Web  Иргашева Н.