ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ САНЪАТИ ТАСВИРӢ  БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2019 – 2020

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс 1–15010401

Графикаи дастгоҳӣ (14)

 

1-курс 1–15010402

 Ороиш ва расмњои китоб(8)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                 ауд.310   Рангакашӣ                                                    ауд.305
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ   Рангакашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ   Рангакашӣ
12.00-12.50

Қаламкашӣ  Атоев Ф

  Рангакашӣ                                             Ҷалолова П
13.00-13.50
14.00-14.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                  ауд.310 Қаламкашӣ                                                    ауд.305
9.00 — 9.50 Рангакашӣ    Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ    Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ    Қаламкашӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ                                       Каримова М    Қаламкашӣ                                            Ҷалолова П
13.00-13.50
14.00-14.50
15.00-15.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                               ауд. 23   Композитсия                                                 ауд.307
9.00 — 9.50 Композитсия Композитсия
10.00-10.50 Композитсия                                           Атоев Ф Композитсия                                         Ҷалолова П.
11.00-11.50 Соати кураторӣ                                       Файзов А Соати кураторӣ                                     Ҷалолова П
12.00-12.50 Анатомияи пластикӣ                                ауд.108 Анатомияи пластикӣ                                   ауд.108
13.00-13.50 Анатомияи пластикӣ                 Негматуллоев Б. Анатомияи пластикӣ                    Негматуллоев Б
14.00-14.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                         ауд.205 Технологияи иттилоотӣ                             ауд.205
9.00 — 9.50 Технологияи иттилоотӣ                    Каримов Ҷ Технологияи иттилоотӣ                       Каримов Ҷ
10.00-10.50 З.тоҷикӣ                                                      ауд.109 З.тоҷикӣ                                                         ауд.109
11.00-11.50 З.тоҷикӣ                                               Шокиров Ҳ З.тоҷикӣ                                                  Шокиров Ҳ
12.00-12.50 З.русӣ                                                            ауд.302 З.русӣ                                                               ауд302
13.00-13.50 З.русӣ                                        Худойбердиева Ҷ З.русӣ                                            Худойбердиева Ҷ
14.00-14.50
15.00-15.50
16.00-16.50
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик                                ауд.303 Таърихи халқи тоҷик                                ауд.303
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                  Равшаналиев Ф Таърихи халқи тоҷик                    Равшаналиев Ф
10.00-10.50 З.тоҷикӣ                                                      ауд.109 З.тоҷикӣ                                                       ауд.109
11.00-11.50 З.тоҷикӣ                                              Шокиров Ҳ З.тоҷикӣ                                                Шокиров Ҳ
12.00-12.50 З.русӣ                                                        ауд.  302 З.русӣ                                                          ауд.  302
13.00-13.50 З.русӣ                                          Худойбердиева Ҷ З.русӣ                                             Худойбердиева Ҷ
14.00-14.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А
10.00-10.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                     тол.варз. Тарбияи ҷисмонӣ                                       тол.варз.
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                  Шодиев А Тарбияи ҷисмонӣ                                     Шодиев А
12.00-12.50
13.00-13.50
14.00-14.50
15.00-15.50

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс1–03010602

Санъати тасвирӣ ва нақшакашӣ. Технология  гр А (11)

 

1-курс1–03010602

Санъати тасвирӣ ва нақшакашӣ. Технология  гр Б (11)

 

8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                               ауд.216
9.00 — 9.50 Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ
12.00-12.50 Композитсия                                 Исмоилов Ҳ Композитсия                                              ауд.216
13.00-13.50 Рангакашӣ
14.00-14.50 Рангакашӣ
15.00-15.50 Рангакашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ                                          Исмоилов Ҳ
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                 ауд.216
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                            Исмоилов Ҳ
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                                ауд. 216
13.00-13.50 Қаламкашӣ
14.00-14.50 Қаламкашӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ                                          Исмоилов Ҳ
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                             ауд.216 Композитсия ауд.216
9.00 — 9.50 Композитсия                                     Исмоилов Ҳ Композитсия                                        Исмоилов Ҳ
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                               ауд.109 Таърихи халқи тоҷик                                   ауд.109
11.00-11.50 Таърихи халқи тоҷик                       Сафарова З Таърихи халқи тоҷик                            Сафарова З
12.00-12.50 З.тоҷикӣ                                                      ауд.109 З.тоҷикӣ                                                          ауд.109
13.00-13.50 З.тоҷикӣ                                              Акобиров С З.тоҷикӣ                                                  Акобиров С
14.00-14.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 З.тоҷикӣ                                                       ауд.109 З.тоҷикӣ                                                         ауд.109
9.00 — 9.50 З.тоҷикӣ                                               Акобиров С З.тоҷикӣ                                                  Акобиров С
10.00-10.50 Анатомияи пластикӣ                                ауд.108 Анатомияи пластикӣ                                   ауд.108
11.00-11.50 Анатомияи пластикӣ                 Негматуллоев Б Анатомияи пластикӣ                    Негматуллоев Б
12.00-12.50 З.русӣ                                                           ауд.110 З.русӣ                                                              ауд.110
13.00-13.50 З.русӣ                                                 Барсукова О. З.русӣ                                                     Барсукова О.
14.00-14.50
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Асосҳои педагогика                                 ауд.107 Асосҳои педагогика                                    ауд.107
9.00 — 9.50 Асосҳои педагогика                        Сафолова Ф Асосҳои педагогика                           Сафолова Ф
10.00-10.50 С.кураторӣ                                         Исмоилов Ҳ С.кураторӣ                                             Исмоилов Ҳ
11.00-11.50 Технологияи информатсионӣ                ауд.214 Технологияи информатсионӣ                  ауд.214
12.00-12.50 Технологияи информатсионӣ Технологияи информатсионӣ
13.00-13.50 Технологияи информ.                  Эшонқулов А. Технологияи информ.                     Эшонқулов А.
14.00-14.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                    тол.варз. Тарбияи ҷисмонӣ                                        тол.варз.
9.00 — 9.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                  Шодиев А Тарбияи ҷисмонӣ                                      Шодиев А
10.00-10.50 З.русӣ                                                           ауд.110 З.русӣ                                                              ауд.110
11.00-11.50 З.русӣ                                                 Барсукова О. З.русӣ                                                     Барсукова О.
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                               ауд.111 Таърихи халқи тоҷик                                  ауд.111
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                        Сафарова З Таърихи халқи тоҷик                            Сафарова З
14.00-14.50
15.00-15.50

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс

1–21040203 Санъатшиносї(25)

1-курс 1–03010601

 Санъати тасвирӣ. Ҳунарҳои халқии бадеӣ (10)

 

8.00 — 8.50 Асосҳои бостоншиносӣ                 ауд.303 11.00-11.50  Нақшакашӣ                    ауд.107
9.00 — 9.50 Асосҳои бостоншиносӣ        Ганибаева С 12.00-12.50   Нақшакашӣ              Ҷумаева З.
10.00-10.50 ТСваФМ                                           ауд.303 13.00-13.50    Қаламкашӣ                    ауд.309
11.00-11.50 ТСваФМ                            Хостихудоева О 14.00-14.50    Қаламкашӣ
12.00-12.50 15.00-15.50    Қаламкашӣ
13.00-13.50 16.00-16.50    Қаламкашӣ            Ҷалолова П
14.00-14.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъат ва фарҳ. ҷаҳон      ауд.303 11.00-11.50 Нақшакашӣ  ауд.107  Ҷумаева З
9.00 — 9.50 Таърихи санъат ва фарҳанги ҷаҳон 12.00-12.50
10.00-10.50 ТСваФҶ                                        Сарыева К 13.00-13.50  Қаламкашӣ                     ауд.309
11.00-11.50 Ас.педагогика                                   ауд.303 14.00-14.50  Рангакашӣ               Ҷалолова П
12.00-12.50 Ас.педагогика 15.00-15.50  Композитсия                  ауд.309 
13.00-13.50 Ас.педагогика                          Сафолова Ф 16.00-16.50  Композитсия             Шифоев С
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 З.тоҷикӣ                                           ауд.111
9.00 — 9.50 З.тоҷикӣ                                   Акобиров С
10.00-10.50 Технологияи информатсионӣ      ауд.302 Таърихи халқи тоҷик                          ауд.109
11.00-11.50 Технологияи информатс. Таърихи халқи тоҷик                   Сафарова З
12.00-12.50 Технологияи информатс. Эшонқулов А.
13.00-13.50 Рангакашӣ                                           ауд.309
14.00-14.50 Рангакашӣ
15.00-15.50 Рангакашӣ
16.00-16.50 Рангакашӣ                                    Ҷалолова П
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарбияи ҷисмонӣ                           тол.варз. Технологияи информатсионӣ          ауд.205
9.00 — 9.50 Тарбияи ҷисмонӣ                       Шодиев А Технологияи информ.                 Каримов Ҷ
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312 З.русӣ                                                    ауд.110
11.00-11.50 Таърихи халқи тоҷик               Сафарова З З.русӣ                                           Барсукова О.
12.00-12.50 З.тоҷикӣ                                            ауд.111 З.тоҷикӣ                                                ауд.109
13.00-13.50 З.тоҷикӣ                                    Акобиров С З.тоҷикӣ                                         Шокиров Ҳ
14.00-14.50
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 З.тоҷикӣ                                                 ауд.109
9.00 — 9.50 З.тоҷикӣ                                          Шокиров Ҳ
10.00-10.50 Асосҳои бостонш.   Ганибаева С   ауд.303 З.русӣ                                                     ауд.110
11.00-11.50 ТСваФМ               Хостихудоева О  ауд.303 З.русӣ                                           Барсукова О.
12.00-12.50 З.русӣ                                                   ауд.110 Соати кураторӣ                             Шифоев С.
13.00-13.50 З.русӣ                                        Барсукова О.
14.00-14.50
15.00-15.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарбияи ҷисмонӣ                               тол.варз.
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ                           Сарыева К Тарбияи ҷисмонӣ                             Шодиев А
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                         ауд.111 Таърихи халқи тоҷик                          ауд.111
11.00-11.50 Таърихи халқи тоҷик               Сафарова З Таърихи халқи тоҷик                  Сафарова З
12.00-12.50 З.русӣ                                                ауд.110
13.00-13.50 З.русӣ                                       Барсукова О.
14.00-14.50
15.00-15.50

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–15010102

 Манзаранависии театрӣ-ороишӣ(10)

 

1-курс 1–15010101

 Манзаранависии дастгоҳӣ(9)

 

12.00-12.50 Қаламкашӣ                                                 ауд.215 8.00-8.50     Қаламкашӣ                                 ауд.317
13.00-13.50 Қаламкашӣ 9.00-9.50     Қаламкашӣ
14.00-14.50 Қаламкашӣ 10.00-10.50 Қаламкашӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ 11.00-11.50 Қаламкашӣ
16.00-16.50 Қаламкашӣ                                   Худоёрбеков Х 12.00-12.50 Қаламкашӣ
  13.00-13.50 Композитсия                              ауд.316                      
14.00-14.50 Композитсия                          Забиров Б
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                  ауд.215 8.00-8.50      Рангакашӣ                                ауд.317
9.00 — 9.50 Рангакашӣ 9.00-8.50      Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ 10.00-10.50  Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ 11.00-11.50  Рангакашӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ 12.00-12.50  Рангакашӣ                           Рузибоев Р
13.00-13.50 Композитсия                                       Саидов Ш 13.00-13.50  Техн. иттил ауд.106  Файзуллоева М.
14.00-14.50
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50
9.00 — 9.50
10.00-10.50 Технологияи информатсионӣ                ауд.302 Анатомияи пластиӣ                                      ауд.108
11.00-11.50 Технологияи информатсионӣ     Анатомияи пластиӣ                                Азизова Н
12.00-12.50 Технологияи информатсионӣ     Эшонқулов А. З.русӣ                                                             ауд.302
13.00-13.50 Соати кураторӣ                                    Саидов Ш. З.русӣ                                           Худойбердиева Ҷ
14.00-14.50 Соати кураторӣ                                         Холов Ш.                                               
15.00-15.50
16.00-16.50                                           
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                    тол.варз. Технологияи иттилоотӣ                            ауд.302
9.00 — 9.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                 Шодиев А Технологияи иттилоотӣ            Файзуллоева М.
10.00-10.50 З.русӣ                                                         ауд.110 Тарбияи ҷисмонӣ                                      тол.варз.
11.00-11.50 З.русӣ                                                Барсукова О. Тарбияи ҷисмонӣ                                     Шодиев А
12.00-12.50
13.00-13.50 Анатомияи пластиӣ                                ауд.108
14.00-14.50 Анатомияи пластиӣ                           Азизова Н
 
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 З.тоҷикӣ                                                      ауд.111 З.тоҷикӣ                                                        ауд.111
9.00 — 9.50 З.тоҷикӣ                                              Акобиров С З.тоҷикӣ                                                Акобиров С
10.00-10.50 З.русӣ                                                          ауд.110 З.русӣ                                                            ауд. 205
11.00-11.50 З.русӣ                                                Барсукова О. З.русӣ                                             Худойбердиева Ҷ
12.00-12.50 Композитсия                                                ауд.307
13.00-13.50 Композитсия                                           Саидов Ш
14.00-14.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                         ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А Таърихи халқи тоҷик                            Ғафуров А
10.00-10.50 З.тоҷикӣ                                                        ауд.109 З.тоҷикӣ                                                         ауд.109
11.00-11.50 З.тоҷикӣ                                                Акобиров С З.тоҷикӣ                                                 Акобиров С
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                                ауд. Таърихи халқи тоҷик                                ауд.
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                 Равшаналиев Ф Таърихи халқи тоҷик                   Равшаналиев Ф
14.00-14.50
15.00-15.50

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–150102

Санъати муљассамавӣ-ороишӣ(6)

 

1-курс 1–150201

 Санъати ороишӣ (заргарӣ)(11)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.27 Тарҳрезии бадеӣ                                             ауд.26
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Тарҳрезии бадеӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Тарҳрезии бадеӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ Ас.композитсия
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                        Ковалёва М Ас.композитсия                                 Абдуллоев Б
13.00-13.50
14.00-14.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                     ауд.27 Қаламкашӣ                                                    ауд.210
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ                                           Ковалёва М Қаламкашӣ                                       Худоёрбеков Х
13.00-13.50 Технол. иттил                               Файзуллоева М.
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                                ауд.27 Рангакашӣ                                                      ауд.210
9.00 — 9.50 Композитсия Рангакашӣ
10.00-10.50 Композитсия Рангакашӣ
11.00-11.50 Композитсия                                     Ковалёва М Рангакашӣ
12.00-12.50 З.русӣ                                                          ауд.302 Рангакашӣ                                               Саидов Ш
13.00-13.50 З.русӣ                                        Худойбердиева Ҷ
14.00-14.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                          ауд.302 З.русӣ                                                             ауд.110
9.00 — 9.50 Технологияи иттилоотӣ           Файзуллоева М. З.русӣ                                                    Барсукова О.
10.00-10.50 З.тоҷикӣ                                                      ауд.107 З.тоҷикӣ                                                        ауд.107
11.00-11.50 З.тоҷикӣ                                                 Ниёзов Ф. З.тоҷикӣ                                                     Ниёзов Ф.
12.00-12.50 С.кураторӣ                               Меҳроҷиддини Н Тарбияи ҷисмонӣ                                       тол.варз.
13.00-13.50 Анатомияи пластикӣ                                ауд.108 Тарбияи ҷисмонӣ                                     Шодиев А
14.00-14.50 Анатомияи пластикӣ                          Азизова Н.
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик                                ауд.303 З.русӣ                                                             ауд.110
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                 Равшаналиев Ф З.русӣ                                                   Барсукова О.
10.00-10.50 З.тоҷикӣ                                                     ауд.107 З.тоҷикӣ                                                        ауд.107
11.00-11.50 З.тоҷикӣ                                                 Ниёзов Ф. З.тоҷикӣ                                                     Ниёзов Ф.
12.00-12.50 З.русӣ                                                          ауд.302 Соати кураторӣ                                     Сафаров Ш
13.00-13.50 З.русӣ                                         Худойбердиева Ҷ
14.00-14.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А
10.00-10.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                     тол.варз. Технологияи информатсионӣ                   ауд.302
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                 Шодиев А Технологияи информатсионӣ           Иргашева Н
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                                   ауд.312
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                              Ғафуров А
14.00-14.50
15.00-15.50

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс 1–15020101

 Сафоли бадеӣ (5)

 

1-курс 1–15020102 Бофандагии бадеӣ. Моделронии костюм (13)
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                                 ауд.217 12.00.12.50  Техн. иттил               Файзуллоева М.
13.00-13.50 Қаламкашӣ 13.00.13.50  Қаламкашӣ                               ауд.209
14.00-14.50 Қаламкашӣ 14.00.14.50  Қаламкашӣ
15.00-15.50 Қаламкашӣ 15.00.15.50  Қаламкашӣ
16.00-16.50 Қаламкашӣ                                      Ҳалимова М. 16.00.16.50  Қаламкашӣ                          Рабиева Л.
 
СЕШАНБЕ 12.00-12.50 Рангакашӣ                                                 ауд.217 8.00 — 8.50   Рангакашӣ                                    ауд.209
13.00-13.50 Рангакашӣ 9.00 — 9.50   Рангакашӣ
14.00-14.50 Рангакашӣ 10.00-10.50 Рангакашӣ
15.00-15.50 Рангакашӣ 11.00-11.50 Рангакашӣ                               Одинаев Б                   
16.00-16.50 Рангакашӣ                                       Ҳалимова М. 12.00-12.50  Анатомияи пластикӣ                  ауд.108
  12.00-12.50  Ан. пластикӣ                Негматуллоев Б
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Дарсҳои амалӣ дар устохона           уст.сафолӣ Гобелен                                                         ауд.318
9.00 — 9.50 Дарсҳои амалӣ дар устохона Гобелен
10.00-10.50 Шакли лойсозӣ Тарҳрезии бадеӣ
11.00-11.50 Шакли лойсозӣ                                   Сафаров А Тарҳрезии бадеӣ
12.00-12.50 З.русӣ                                                          ауд.302 Тарҳрезии бадеӣ                                   Каримова Г
13.00-13.50 З.русӣ                                        Худойбердиева Ҷ Соати кураторӣ                                    Каримова Г.
14.00-14.50
15.00-15.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                             ауд.302
9.00 — 9.50 Технологияи иттилоотӣ              Файзуллоева М.
10.00-10.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                    тол.варз. Таърихи халқи тоҷик                                  ауд.312
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                              Миралиев М Таърихи халқи тоҷик                           Сафарова З
12.00-12.50 З.тоҷикӣ                                                     ауд.107 Тарбияи ҷисмонӣ                                         тол.варз.
13.00-13.50 З.тоҷикӣ                                                 Ниёзов Ф. Тарбияи ҷисмонӣ                                    Шодиев А
14.00-14.50 Соати кураторӣ                        Хостихудоева О.
 
ЉУМЪА 8.00 — 8.50
9.00 — 9.50
10.00-10.50 З.русӣ                                                      ауд. 205
11.00-11.50 З.русӣ                                           Худойбердиева Ҷ
12.00-12.50 З.тоҷикӣ                                                   ауд.107 З.русӣ                                                            ауд.109
13.00-13.50 З.тоҷикӣ                                                Ниёзов Ф. З.русӣ                                                    Акбарова Д
14.00-14.50 З.русӣ                                                            ауд.109
  З.русӣ                                                     Акбарова Д
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312 З.тоҷикӣ                                                         ауд.108
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А З.тоҷикӣ
10.00-10.50 Технологияи информатсионӣ                  ауд.302 З.тоҷикӣ
11.00-11.50 Технологияи информатсионӣ        Иргашева Н З.тоҷикӣ                                                  Шокиров Ҳ
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                                ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                               ауд.111
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А Таърихи халқи тоҷик                       Сафарова З
14.00-14.50
15.00-15.50

 

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс 1–15020103

 Коркарди бадеии чўб (11)

 

1-курс 1–15020107

 Наққошӣ (рассом-наққош)(12)

 

8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                 ауд.209 Қаламкашӣ                                                     ауд.217
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ                                             Рабиева Л Қаламкашӣ                                            Ҳалимова М
13.00-13.50
14.00-14.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарҳрезии бадеӣ                     29 уст.кандакорӣ Рангакашӣ                                                       ауд.217
9.00 — 9.50 Тарҳрезии бадеӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Тарҳрезии бадеӣ                               Махмудов С Рангакашӣ
11.00-11.50 Нақши миллӣ                           29 уст.кандакорӣ Рангакашӣ
12.00-12.50 Нақши миллӣ                                      Рақибов М Рангакашӣ                                             Ҳалимова М
13.00-13.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                ауд.209 Техника ва тарҳрезии наққошӣ                    ауд.20
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Техника ва тарҳрезии наққошӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Техника ва тарҳрезии наққошӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ Нақши миллӣ
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                           Рабиева Л. Нақши миллӣ
13.00-13.50 Соати кураторӣ                                       Рақибов М
14.00-14.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 З.русӣ                                                          ауд.110
9.00 — 9.50 З.русӣ                                                 Барсукова О.
10.00-10.50 З.тоҷикӣ                                                      ауд.111 Тарбияи ҷисмонӣ                                        тол.варз.
11.00-11.50 З.тоҷикӣ                                             Акобиров С Тарбияи ҷисмонӣ                                    Шодиев А
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                                    тол.варз. З.тоҷикӣ                                                        ауд.107
13.00-13.50 Тарбияи ҷисмонӣ                              Миралиев М З.тоҷикӣ                                                     Ниёзов Ф.
14.00-14.50 З.русӣ                                                             ауд.110
15.00-15.50 З.русӣ                                                   Барсукова О.
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 З.русӣ                                                           ауд.110
9.00 — 9.50 З.русӣ                                                 Барсукова О.
10.00-10.50 З.тоҷикӣ                                                       ауд.111
11.00-11.50 З.тоҷикӣ                                               Акобиров С
12.00-12.50 Соати кураторӣ                                  Холматов С З.тоҷикӣ                                                   ауд.107
13.00-13.50 З.тоҷикӣ                                                Ниёзов Ф.
14.00-14.50 З.русӣ                                                              ауд.110
15.00-15.50 З.русӣ                                                    Барсукова О.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312 Таърихи халқи тоҷик  (лк)                        ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А
10.00-10.50 Технологияи информатсионӣ                 ауд.302 Технологияи информатсионӣ                    ауд.302
11.00-11.50 Технологияи информатсионӣ        Иргашева Н Технологияи информатсионӣ           Иргашева Н
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                                ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                                   ауд.
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                          Ғафуров А Таърихи халқи тоҷик                    Равшаналиев Ф
14.00-14.50
15.00-15.50