ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–15010401

Графикаи дастгоњї (16)

 

1-курс 1–15010402

 Ороиш ва расмњои китоб(15)

 

8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик                                 ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                                 ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А. Таърихи халқи тоҷик                             Ғафуров А.
10.00-10.50 Сотсиология                                               ауд.312 Сотсиология                                                  ауд.312
11.00-11.50 Сотсиология Сотсиология
12.00-12.50 Сотсиология                                       Фаттоева Р. Сотсиология                                           Фаттоева Р.
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                     ауд.303
9.00 — 9.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он
10.00-10.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                Эмомов Х.
11.00-11.50 Тарбияи ҷисм.                            толори варзишӣ Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                         ауд.303
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                            Миралиев М. Геогр.Т-он бо ас.демогр.он
13.00-13.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он       Эмомов Х
14.00-14.50 Забони русӣ                                                    ауд.302
15.00-15.50 Забони русӣ                                   Худойбердиева Ҷ.
 
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                            ауд.302
9.00 — 9.50 Технол.иттил.                                        Фирузи С.
10.00-10.50 Забони русӣ                                                 ауд.110 Тарбияи ҷисм.                                 толори варзишӣ
11.00-11.50 Забони русӣ                               Худойбердиева Ҷ. Тарбияи ҷисмонӣ                                Миралиев М.
12.00-12.50 Технол.иттил.                             ауд.14Фирузи С. Тарҳбандии саҳифаҳои китоб                     ауд.309
13.00-13.50 Тарҳбандии саҳифаҳои китоб
Соати кураторӣ                                      Камолов О.                               
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.310 Қаламкашӣ                                                     ауд.309
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ                                              Камолов О.
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                         Каримова М. Нусхабардорӣ                                                  ауд.23
  Нусхабардорӣ                                         Камолов О.
 
 
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                  ауд. 310 Рангакашӣ                                                       ауд.309
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ Рангакашӣ                                               Камолов О.
12.00-12.50 Рангакашӣ                                          Каримова М.
13.00-13.50
 
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                                  ауд.23 Технологияи иттилоотӣ                              ауд.302
9.00 — 9.50 Композитсия Технол.иттиллоотӣ
10.00-10.50 Композитсия                                      Каримова М. Технол.иттил.                                       Шерматов Ғ.
11.00-11.50 Соати кураторӣ                     ауд.23 Каримова М. Тармими  асарҳо  ва ороиш                        ауд.308
12.00-12.50 Анатомияи пластикӣ                                 ауд.108 Тармими  асарҳо  ва ороиш
13.00-13.50 Анатомияи пластикӣ                           Ғиёсова М. Тармими  асарҳо  ва ороиш                 Камолов О.
 
 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс1–03010602

Санъати тасвирї ва наќшакашї. Технология  гр А (14)

 

1-курс1–03010602

Санъати тасвирї ва наќшакашї. Технология  гр Б (11)

 

8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                      китобхона Технологияи иттилоотӣ                        китобхона
9.00 — 9.50 Технол.иттиллоотӣ                          Шерматов Ғ. Технол.иттиллоотӣ                              Шерматов Ғ.
10.00-10.50 Забони хориҷӣ                                            ауд.302 Забони хориҷӣ                                              ауд.302
11.00-11.50 Забони хориҷӣ                                   Фарзонаи Қ Забони хориҷӣ                                      Фарзонаи Қ
12.00-12.50 Забони тоҷикӣ                                            ауд.109 Забони тоҷикӣ                                              ауд.109
13.00-13.50 Забони тоҷикӣ                                      Шокиров Ҳ Забони тоҷикӣ                                        Шокиров Ҳ
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони тоҷикӣ                                            ауд.205 Забони тоҷикӣ                                               ауд.205
9.00 — 9.50 Забони тоҷикӣ                                     Шокиров Ҳ Забони тоҷикӣ                                        Шокиров Ҳ
10.00-10.50 Забони русӣ                                                 ауд.205 Забони русӣ                                                    ауд.205
11.00-11.50 Забони русӣ                                          Нозимов А Забони русӣ                                              Нозимов А
12.00-12.50
13.00.13.50
14.00-14.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Забони хориҷӣ                                            ауд.111 Забони хориҷӣ                                               ауд.111
9.00 — 9.50 Забони хориҷӣ                                   Фарзонаи Қ Забони хориҷӣ                                      Фарзонаи Қ
10.00-10.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                     ауд.107 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                        ауд.107
11.00-11.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он Геогр.Т-он бо ас.демогр.он
12.00-12.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                Эсанов М. Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                    Эсанов М.
13.00-13.50 Технол.иттиллоотӣ               ауд.14 Шерматов Ғ. Технол.иттиллоотӣ                   ауд.14Шерматов Ғ.
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.305 Қаламкашӣ                                                     ауд.307
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                         Исмоилов Ҳ. Қаламкашӣ                                            Ҳамитова Ф.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                      толори варзишӣ Тарбияи ҷисмонӣ                      толори варзишӣ
13.00-13.50 Тарбияи ҷисмонӣ                            Миралиев М. Тарбияи ҷисмонӣ                            Миралиев М.
 
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                   ауд.305 Рангакашӣ                                                       ауд.307
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ                                          Исмоилов Ҳ. Рангакашӣ                                             Ҳамитова Ф.
12.00-12.50 Соати кураторӣ                   ауд.305 Раҳимов Ш. Соати кураторӣ                      ауд.307 Ҳамитова Ф.
13.00-13.50
 
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Асосҳои композитсия                                ауд.305 Асосҳои композитсия                                   ауд.308
9.00 — 9.50 Асосҳои композитсия Асосҳои композитсия
10.00-10.50 Асосҳои композитсия                       Исмоилов Ҳ. Асосҳои композитсия                         Ҳамитова Ф.
11.00-11.50 Таърихи халқи тоҷик                                 ауд.205 Таърихи халқи тоҷик                                   ауд.205
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик Таърихи халқи тоҷик
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                          Ғафуров А. Таърихи халқи тоҷик                             Ғафуров А.
 
 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс

1–21040203 Санъатшиносї(23)

1-курс 1–03010601

 Санъати тасвирї. Њунарњои халќии бадеї (15)

 

8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312 Забони хориҷӣ                                          ауд.302
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                  Ғафуров А. Забони хориҷӣ                                 Фарзонаи Қ.
10.00-10.50 Сотсиология                                      ауд.312 Забони тоҷикӣ                                         ауд.109
11.00-11.50 Сотсиология Забони тоҷикӣ                                  Акобиров С.
12.00-12.50 Сотсиология                              Фаттоева Р. Тарбияи ҷисм.                           толори варзишӣ
13.00-13.50 Тарбияи ҷисмонӣ                           Миралиев М.
 
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он            ауд.303 Забони русӣ                                                ауд.302
9.00 — 9.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он Забони русӣ                                         Нозимов А.
10.00-10.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он        Эмомов Х. С.кураторӣ                              ауд.302  Фирузи С
11.00-11.50 Технологияи иттилоотӣ                  ауд.107 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                  ауд.303
12.00-12.50 Технол.иттиллоотӣ Геогр.Т-он бо ас.демогр.он
13.00-13.50 Технол.иттил.                            Неъматов Д. Геогр.Т-он бо ас.демогр.он   Эмомов Х
 
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъати ҷаҳон                   ауд.303 Забони тоҷикӣ                                           ауд.109
9.00 — 9.50 Таърихи санъати ҷаҳон             Эмомов Ф. Забони тоҷикӣ                                 Акобиров С.
10.00-10.50 Забони русӣ                                       ауд.303 Забони хориҷӣ                                           ауд.22
11.00-11.50 Забони русӣ                             Барсукова О. Забони хориҷӣ                                 Фарзонаи Қ
12.00-12.50 Тарбияи ҷисм.                   толори варзишӣ Асосҳои композитсия                                 ауд.23
13.00-13.50 Тарбияи ҷисмонӣ                    Миралиев М. Асосҳои композитсия                         Шифоев С.
14.00-14.50
15.00-15.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Фалсафаи фарҳанг                           ауд.303 Қаламкашӣ                                                ауд.308
9.00 — 9.50 Фалсафаи фарҳанг Қаламкашӣ
10.00-10.50 Фалсафаи фарҳанг                  Гулназари Г. Қаламкашӣ
11.00-11.50 Мудофиаи гражданӣ                        ауд.303 Қаламкашӣ
12.00-12.50 Мудофиаи гражданӣ                  Камолов С. Қаламкашӣ                                       Ҷалолова П.
13.00-13.50 Асосҳои композитсия            ауд.23 Шифоев С.
 
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                 ауд.308
9.00 — 9.50 Рангакашӣ
10.00-10.50 Педагогика                                         ауд.205 Рангакашӣ
11.00-11.50 Педагогика Рангакашӣ
12.00-12.50 Педагогика                               Мирзоева М. Рангакашӣ                                        Ҷалолова П.
13.00-13.50
 
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи санъати миллӣ                    ауд.205 Технологияи иттилоотӣ                           ауд.302
9.00 — 9.50 Таърихи санъати миллӣ Технол.иттиллоотӣ
10.00-10.50 Таърихи санъати миллӣ            Хоҷаев Ш. Технол.иттиллоотӣ                         Шерматов Ғ.
11.00-11.50 Соати кураторӣ   ауд.301 Сайфуллоева Ш. Таърихи халқи тоҷик                               ауд.205
12.00-12.50 Таърихи санъати ҷаҳон       303 Эмомов Ф. Таърихи халқи тоҷик
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                          Ғафуров А
 
 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–15010102

 Манзаранависии театрї-ороишї(19)

 

1-курс 1–15010101

 Манзаранависии дастгоњї(14)

 

8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик                         ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                           ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи халқи тоҷик                  Ғафуров А. Таърихи халқи тоҷик                       Ғафуров А.
10.00-10.50 Технологияи иттилоотӣ                   ауд.303 Технологияи иттилоотӣ                       ауд.303
11.00-11.50 Технологияи иттилоотӣ Технологияи иттилоотӣ
12.00-12.50 Технологияи иттилоотӣ     Файзуллоева М Технологияи иттилоотӣ        Файзуллоева М
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 10.00-10.50 Сотсиология                                       ауд.109 Сотсиология                                            ауд.109
11.00-11.50 Сотсиология Сотсиология
12.00-12.50 Сотсиология                               Фаттоева Р. Сотсиология                                    Фаттоева Р
13.00-13.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он             ауд.109 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                  ауд.109
14.00-14.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он Геогр.Т-он бо ас.демогр.он
15.00-15.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он         Эсанов М. Геогр.Т-он бо ас.демогр.он             Эсанов М.
 
ЧОРШАНБЕ 08.00-08.50 Технологияи рассоми театрӣ          ауд.318 Соати кураторӣ                                    ауд.316
09.00-09.50 Технологияи рассоми театрӣ Композитсия
10.00-10.50 Манзаранигорӣ                           Саидов Ш. Композитсия
11.00-11.50 С кураторӣ   уст. ҳайкалт.Худоёрбеков Х. Композитсия                                   Боронова С.
12.00-12.50 Забони русӣ                                       ауд.205 Забони русӣ                                            ауд.205
13.00-13.50 Забони русӣ                             Барсукова О. Забони русӣ                                  Барсукова О.
 
 
 
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                          ауд.318 Қаламкашӣ                                              ауд.316
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                            Худоербеков Х. Қаламкашӣ
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                      Боронова С.
13.00-13.50  
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                           ауд.318 Рангакашӣ                                               ауд.316
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ                                     Саидов Ш Рангакашӣ                         
12.00-12.50 Рангакашӣ                                      Боронова С.
13.00-13.50
 
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Ас.композитсия                                  ауд.318
9.00 — 9.50 Ас.композитсия
10.00-10.50 Ас.композитсия Анатомияи пластикӣ                             ауд.108
11.00-11.50 Манзаранигорӣ                             Саидов Ш. Анатомияи пластикӣ                        Парвин Ғ.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                толори варзишӣ Тарбияи ҷисмонӣ                   толори варзишӣ
13.00-13.50 Тарбияи ҷисмонӣ                    Миралиев М. Тарбияи ҷисмонӣ                        Миралиев М.
 
 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–150102

Санъати муљассамавї-ороишї(15)

 

1-курс 1–150201

 Санъати ороиши амалӣ ва ҲХ (заргарӣ)(22)

 

8.00 — 8.50 Забони русӣ                                                ауд.303 Забони тоҷикӣ                                              ауд.205
9.00 — 9.50 Забони русӣ                                       Барсукова О. Забони тоҷикӣ                                           Ниёзов Ф.
10.00-10.50 Сотсиология                                                ауд.312 Забони русӣ                                                    ауд.111
11.00-11.50 Сотсиология                                        Фаттоева Р. Забони русӣ                                          Барсукова О.
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                                 ауд.205 Таърихи халқи тоҷик                                   ауд.205
13.00-13.50 Таърихи халқи тоҷик                          Ғафуров А. Таърихи халқи тоҷик                              Ғафуров А.
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 10.00 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он            ауд.111 08.00 Забони тоҷикӣ                                     ауд.109
9.00 — 9.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он Забони тоҷикӣ                                          Ниёзов Ф.
10.00-10.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                 Эсанов М. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                             ауд.26
11.00-11.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
12.00-12.50 Масолеҳшиносӣ                                   Шарипов А.
13.00-13.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Тарбияи ҷисмонӣ                        толори варзишӣ Қаламкашӣ                                           ауд.210, 211
9.00 — 9.50 Тарбияи ҷисмонӣ                             Миралиев М. Қаламкашӣ
10.00-10.50 Анатомияи пластикӣ                                 ауд.108 Қаламкашӣ
11.00-11.50 Анатомияи пластикӣ                           Ғиёсова М. Қаламкашӣ
12.00-12.50 С кураторӣ                            ауд.305   Ғиёсова М. Рангакашӣ                     Бердиева Н.  Ҳалимова М.
13.00-13.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                    ауд.27 Рангакашӣ                                              ауд.210, 211
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ                   Бердиева Н.  Ҳалимова М.
10.00-10.50 Қаламкашӣ Соати кураторӣ                          ауд.210 Солиев Д.
11.00-11.50 Қаламкашӣ Тарбияи ҷисмонӣ                           толори варзишӣ
12.00-12.50 Қаламкашӣ                                          Рустамов А. Тарбияи ҷисмонӣ                                Миралиев М.
13.00-13.50 Сотсиология                           ауд.312Фаттоева Р.
 
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                      ауд.27 Ас.композитсия                                               ауд.26
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Ас.композитсия
10.00-10.50 Рангакашӣ Ас.композитсия                                    Шарипов А.
11.00-11.50 Рангакашӣ Масолеҳшиносӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ                                           Рустамов А. Масолеҳшиносӣ        Абдуллоев Б.    Шарипов А.
13.00-13.50                                  
 
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                                  ауд.27
9.00 — 9.50 Композитсия
10.00-10.50 Композитсия                                  Нарзибеков Н.
11.00-11.50 Технологияи иттилоотӣ                            ауд.302 Технологияи иттилоотӣ                               ауд.302
12.00-12.50 Технологияи иттилоотӣ Технологияи иттилоотӣ
13.00-13.50 Технологияи иттилоотӣ            Файзуллоева М Технологияи иттилоотӣ               Файзуллоева М.
 
 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–15020101

 Сафоли бадеї (6)

 

1-курс

1–150103

 Ҳайкалтарошӣ (6)

 

1-курс 1–15020102 Бофандагии бадеї.

Моделронии костюм (13)

8.00 — 8.50 Таърихи халқи тоҷик     ауд.312
9.00 — 9.50 Таър. халқи тоҷик    Ғафуров А.
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик      ауд.205 Забони русӣ                     ауд.111 Таърихи халқи тоҷик     ауд.205
11.00-11.50 Таъ. халқи тоҷик         Ғафуров А. Забони русӣ          Барсукова О. Таър. халқи тоҷик    Ғафуров А.
12.00-12.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он  20/1 Тарбияи ҷисмонӣ  тол. варзишӣ Геогр.Т-он бо ас.демогр.он 20/1
13.00-13.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он Тарбияи ҷисмонӣ Миралиев М. Геогр.Т-он бо ас.демогр.он
14.00-14.50 Геогр.Т-он                     Эмомов Х. Геогр.Т-он                  Эмомов Х.
15.00-15.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони русӣ                        ауд.110 08.00 Забони тоҷикӣ       ауд.109 Соати  кураторӣ          ауд.20/1
9.00 — 9.50 Забони русӣ             Барсукова О. Забони тоҷикӣ           Ниёзов Ф. Асосҳои композитсия
10.00-10.50 С кураторӣ     ауд.212 Сангова Д. Сотсиология                   ауд.109 Асосҳои композитсия
11.00-11.50 Тарбияи ҷисм.   толори варзишӣ Сотсиология Асосҳои композ.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ   Миралиев М. Сотсиология           Фаттоева Р. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ
13.00-13.50 ИЛ дар М                Каримова Г.
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Забони тоҷикӣ                 ауд.205 Тарбияи ҷисмонӣ  тол. варзишӣ
9.00 — 9.50 Забони тоҷикӣ            Ниёзов Ф. Тарбияи ҷисмонӣ Миралиев М.
10.00-10.50 Технологияи иттилоотӣ ауд.109 Технологияи иттилоотӣ ауд.109 Технол.иттил.               ауд.302
11.00-11.50 Технологияи иттилоотӣ Технологияи иттилоотӣ Технологияи иттилоотӣ
12.00-12.50 Технол. ит.   Файзуллоева М Технол. иттил.   Файзуллоева М Технол.иттил. ауд.14 Фирузи С.
13.00-13.50
 
ПАНҶШАНБЕ 12.00-12.50 Қаламкашӣ                         ауд.210 13.00 Қаламкашӣ              ауд.27 08.00 Сотсиология         ауд.205
13.00-13.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Сотсиология
13.00-13.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ Сотсиология            Фаттоева Р
14.00-14.50 Қаламкашӣ       Мардихудоева У. Қаламкашӣ З.русӣ                               ауд.205
  Қаламкашӣ              Рустамов А. Забони русӣ  Худойбердиева Ҷ.
 
 
 
ҶУМЪА 10.00-10.50 ИЛдарМ                          устохона 08.00 Композитсия       устохона 08.00 Қаламкашӣ             ауд.317
11.00-11.50 Иҷр. лоиҳа дар мас.    Сафаров А Композитсия Қаламкашӣ
12.00-12.50 Рангакашӣ                           ауд.210 Композитсия Қаламкашӣ
13.00-13.50 Рангакашӣ Композитсия Қаламкашӣ                  Парвин Ғ.
14.00-14.50 Рангакашӣ        Мардихудоева  У. Композитсия             Сафаров А.
15.00-15.50 С. Курат. устох. Худоёрбеков Х
16.00-16.50  
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Асосҳои композитсия   устохона Кор дар устохона         устохона Рангакашӣ                        ауд.317
9.00 — 9.50 Асосҳои композитсия Кор дар устохона Рангакашӣ
10.00-10.50 Асосҳои композитсия Кор дар устохона      Рангакашӣ                  Парвин Ғ.
11.00-11.50 Масолеҳшиносӣ Кор дар устохона     Масолеҳшиносӣ             ауд.20/1
12.00-12.50 Масолеҳшиносӣ Кор дар устохона     Ҳамроев К. Масолеҳшиносӣ
13.00-13.50 Масолеҳшиносӣ         Сафаров А. Масолеҳшиносӣ         Файзов А.
 
 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–15020103

 Коркарди бадеии чўб (15)

 

1-курс 1–15020107

 Наќќошї (рассом-наќќош)(15)

 

8.00 — 8.50
9.00 — 9.50
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                                 ауд.205 Забони тоҷикӣ                                             ауд.20/1
11.00-11.50 Таърихи халқи тоҷик                           Ғафуров А. Забони тоҷикӣ                                         Ниёзов Ф.
12.00-12.50 Асосҳои композитсия                  уст. кандакорӣ Таърихи халқи тоҷик                                 ауд.205
13.00-13.50 Асосҳои композитсия Таърихи халқи тоҷик                             Ғафуров А.
14.00-14.50 Асосҳои композитсия                     Махмудов С. Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                             ауд.20
Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ                   Рақибов М.
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони русӣ                                                ауд.110 Тарбияи ҷисмонӣ                          толори варзишӣ
9.00 — 9.50 Забони русӣ                                      Барсукова О. Тарбияи ҷисмонӣ                              Миралиев М.
10.00-10.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                     ауд.111 Забони русӣ                                                    ауд.110
11.00-11.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он Забони русӣ                                        Барсукова О.
12.00-12.50 Геогр.Т-он бо ас.демогр.он                Эсанов М.
13.00-13.50
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ           уст. кандакорӣ Забони тоҷикӣ                                               ауд.205
9.00 — 9.50 Иҷрои лоиҳа дар масолеҳ               Махмудов С. Забони тоҷикӣ                                          Ниёзов Ф.
10.00-10.50 Тарбияи ҷисмонӣ                        толори варзишӣ Технологияи иттилоотӣ                                ауд.109
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                            Миралиев М. Технологияи иттилоотӣ
12.00-12.50 Технологияи иттилоотӣ               Файзуллоева М.
13.00-13.50
ПАНҶШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                            ауд.302 Асосҳои композитсия                                     ауд.20
9.00 — 9.50 Технологияи иттилоотӣ Асосҳои композитсия
10.00-10.50 Технологияи иттилоотӣ           Файзуллоева М. Асосҳои композитсия                           Рақибов М.
11.00-11.50 Масолеҳшиносӣ                 устохонаи кандакорӣ Масолеҳшиносӣ                                            ауд.20/1
12.00-12.50 Масолеҳшиносӣ Масолеҳшиносӣ
13.00-13.50 Масолеҳшиносӣ                                Махмудов С. Масолеҳшиносӣ                               Мустафаева С.
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.210 Қаламкашӣ                                                      ауд.211
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                           Ҳалимов М. Қаламкашӣ                                               Назаров Д.
12.00-12.50
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                    ауд.210 Рангакашӣ                                                     ауд.  211
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Соати кураторӣ                                   Ҳалимов М. Соати кураторӣ                                       Назаров Д.
12.00-12.50
13.00-13.50