ҶАДВАЛИ ДАРСӢДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2021 — 2022

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс 1–15010401

Графикаи дастгоҳӣ (17)

 

 

1-курс1–03010602

Санъати тасвирӣ ва нақшакашӣ. Технология  (20)

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.308 Қаламкашӣ                                                     ауд.307
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                        Рамхудоев Р. Қаламкашӣ
12.00-12.50 Соати кураторӣ                  ауд.308 Рамхудоев Р. Асосҳои композитсия                          Исмоилов Ҳ.
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                    ауд.308 Рангакашӣ                                                      ауд.307
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ                                         Рамхудоев Р. Рангакашӣ
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                       толори варзишӣ Асосҳои композитсия                          Исмоилов Ҳ.
13.00-13.50 Тарбияи ҷисмонӣ                             Каримова Ш.
 
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Композитсия                                                ауд.308 Забони тоҷикӣ                                               ауд.109
9.00 — 9.50 Композитсия Забони тоҷикӣ
10.00-10.50 Композитсия                                    Рамхудоев Р. Забони тоҷикӣ                                            Пиров Т.
11.00-11.50 Асосҳои композитсия                                 ауд.310
12.00-12.50 Асосҳои композитсия                         Исмоилов Ҳ.
13.00-13.50
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони тоҷикӣ                                             ауд.109 Технологияи иттилоотӣ                             ауд.205
9.00 — 9.50 Забони тоҷикӣ Технологияи иттилоотӣ
10.00-10.50 Забони тоҷикӣ                                    Акобиров С. Технологияи иттилоотӣ               Файзуллоева М.
11.00-11.50 Забони русӣ                                                 ауд.205 Тарбияи ҷисмонӣ                         толори варзишӣ
12.00-12.50 Забони русӣ Тарбияи ҷисмонӣ                           Абдурасулов А.
13.00-13.50 Забони русӣ                                Худойбердиева Ҷ.
 
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Диншиносӣ                                                  ауд.312 Диншиносӣ                                                  ауд.312
9.00 — 9.50 Диншиносӣ Диншиносӣ
10.00-10.50 Диншиносӣ                                           Камолов С. Диншиносӣ                                           Камолов С.
11.00-11.50 Технологияи иттилоотӣ                             ауд.111  Соати кураторӣ                  ауд.309 Сафаров Ш.
12.00-12.50 Технологияи иттилоотӣ
13.00-13.50 Технологияи иттилоотӣ             Файзуллоева М.
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи муосири тоҷик                            ауд.302 Забони русӣ                                                   ауд.110
9.00 — 9.50 Таърихи муосири тоҷик Забони русӣ
10.00-10.50 Таърихи муосири тоҷик                Қодирова М. Забони русӣ                                            Нозимов А.
11.00-11.50 Таърихи муосири тоҷик                              ауд.107
12.00-12.50 Таърихи муосири тоҷик
13.00-13.50 Таърихи муосири тоҷик                      Раҳмонов Ҷ.
14.00-14.50

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–15010101

 Манзаранависии дастгоњї(17)

 

1-курс

1–150103

 Ҳайкалтарошӣ (11)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                                   ауд.317 Қаламкашӣ                                                    ауд.211
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Қаламкашӣ                                   Миршакаров А. Қаламкашӣ                                            Ҳамроев К.
12.00-12.50
13.00-13.50
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                                    ауд.317 Ҳайкалтарошӣ                                устохонаи ҳайк.
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Ҳайкалтарошӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Ҳайкалтарошӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ                                     Миршакаров А. Ҳайкалтарошӣ                                        Ҳамроев К.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                         толори варзишӣ
13.00-13.50 Тарбияи ҷисмонӣ                           Абдурасулов А.
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Асосҳои композитсия                               ауд.317
9.00 — 9.50 Асосҳои композитсия
10.00-10.50 Асосҳои композитсия                 Миршакаров А.
11.00-11.50 Забони тоҷикӣ                                             ауд.109 Забони тоҷикӣ                                              ауд.109
12.00-12.50 Забони тоҷикӣ Забони тоҷикӣ
13.00-13.50 Забони тоҷикӣ                                    Акобиров С. Забони тоҷикӣ                                      Акобиров С.
14.00-14.50
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Диншиносӣ                                                  ауд.312 Диншиносӣ                                                  ауд.312
9.00 — 9.50 Диншиносӣ Диншиносӣ
10.00-10.50 Диншиносӣ                                           Камолов С. Диншиносӣ                                           Камолов С.
11.00-11.50 Технологияи иттилоотӣ                             ауд.111 Технологияи иттилоотӣ                              ауд.111
12.00-12.50 Технологияи иттилоотӣ Технологияи иттилоотӣ
13.00-13.50 Технологияи иттилоотӣ                Қаландаров Ҳ. Технологияи иттилоотӣ                  Қаландаров Ҳ.
 
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Забони русӣ                                                 ауд.111 Композитсия                                  устохонаи ҳайк.
9.00 — 9.50 Забони русӣ Композитсия
10.00-10.50 Забони русӣ                                      Акбарова Д. Композитсия                                          Ҳамроев К.
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                       толори варзишӣ Соати кураторӣ       устохонаи ҳайк.  Ҳамроев К.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                             Каримова Ш.
13.00-13.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи муосири тоҷик                            ауд.312 Забони русӣ                                                   ауд.110
9.00 — 9.50 Таърихи муосири тоҷик Забони русӣ
10.00-10.50 Таърихи муосири тоҷик                    Ғафуров А. Забони русӣ                                             Нозимов А.
11.00-11.50 Соати кураторӣ            ауд.317 Миршакаров А. Таърихи муосири тоҷик                              ауд.107
12.00-12.50 Таърихи муосири тоҷик
13.00-13.50 Таърихи муосири тоҷик                      Раҳмонов Ҷ.
 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–15020102 Бофандагии бадеї.

Моделронии костюм (15)

1-курс 1–15020103

 Коркарди бадеии чўб (8)

 

1-курс 1–15020107

 Наќќошї(13)

 

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ               ауд.210 Асосҳои комп.        уст.канд. Асосҳои комп.           ауд.17
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Асосҳои композитсия Асосҳои композитсия
10.00-10.50 Қаламкашӣ Ас. комп.                Гадоев А. Ас. комп.            Рақибов М.
11.00-11.50 Қаламкашӣ           Парвин Ғ. Тарб. ҷисм.             тол. варз. Тарб. ҷисм.             тол. варз.
12.00-12.50 Тарб. ҷисм.      Каримова Ш. Тарб. ҷисм.      Каримова Ш.
13.00-13.50
 
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                ауд.210 Қаламкашӣ               ауд.211 Қаламкашӣ               ауд.305
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ          Ғиёсова М. Қаламкашӣ Қаламкашӣ            Парвин Ғ.
12.00-12.50 С. курат.    210 Сафолова М. Рангакашӣ          Назаров Д. С. курат.    01 Мустафаева С.
13.00-13.50 С. курат.       211 Назаров Д.
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони русӣ               ауд.205 Рангакашӣ                ауд.211 Рангакашӣ                 ауд.305
9.00 — 9.50 Забони русӣ Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 З. русӣ      Худойбердиева Ҷ. Рангакашӣ          Назаров Д. Рангакашӣ
11.00-11.50 Тарб. ҷисмонӣ    т. варзишӣ Забони тоҷикӣ          ауд.109 Рангакашӣ            Парвин Ғ.
12.00-12.50 Тарб. ҷисм.   Абдурасулов А. Забони тоҷикӣ
13.00-13.50 Забони тоҷикӣ   Акобиров С.
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Диншиносӣ               ауд.312 Диншиносӣ               ауд.312 Диншиносӣ               ауд.312
9.00 — 9.50 Диншиносӣ Диншиносӣ Диншиносӣ
10.00-10.50 Диншиносӣ        Камолов С. Диншиносӣ        Камолов С. Диншиносӣ        Камолов С.
11.00-11.50 Забони русӣ               ауд.205
12.00-12.50 Забони русӣ
13.00-13.50 З. русӣ       Худойбердиева Ҷ.
 
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Забони тоҷикӣ          ауд.109 Техн. иттилоотӣ       ауд.110 Техн. иттилоотӣ       ауд.110
9.00 — 9.50 Забони тоҷикӣ Технологияи иттилоотӣ Технологияи иттилоотӣ
10.00-10.50 Забони тоҷикӣ     Ниёзов Ф. Т. иттил.     Файзуллоева М. Т. иттил.     Файзуллоева М.
11.00-11.50 Техн. иттилоотӣ       ауд.111 Забони тоҷикӣ          ауд.109
12.00-12.50 Технологияи иттилоотӣ Забони тоҷикӣ
13.00-13.50 Т. иттил.      Файзуллова М. Забони тоҷикӣ     Ниёзов Ф.
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таър. муос. тоҷик     ауд.302 Таър. муос. тоҷик     ауд.312 Таър. муос. тоҷик     ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи муосири тоҷик Таърихи муосири тоҷик Таърихи муосири тоҷик
10.00-10.50 ТМТ                Шарифзода А. ТСМ                    Ғафуров А. ТСМ                     Ғафуров А.
11.00-11.50 Асосҳои комп.            ауд.17 Забони русӣ               ауд.108
12.00-12.50 Асосҳои композитсия Забони русӣ
13.00-13.50 Ас. комп.        Бойматова М. Забони русӣ       Нозимов А.
 

 

 

 

 

 

 

 

ДУШАНБЕ ВАЌТ 1-курс 1–23010202

 Кори осорхона ва ҳифзи ёдгории таърихию фарҳангӣ (санъатшиносӣ ва музеология)(16)

 

 

1-курс

1–21040203 Санъатшиносї(13)

8.00 — 8.50 Осорхонашиносӣ                                        ауд.303 Таърихи санъати миллӣ                              ауд.302
9.00 — 9.50 Осорхонашиносӣ Таърихи санъати миллӣ                       Ҳасанова Р.
10.00-10.50 Осорхонашиносӣ                               Қодирова М. Таърихи санъати ҷаҳон                               ауд.302
11.00-11.50 Фарҳанги миллӣ ва ҷаҳон                       ауд.05 Таърихи санъати ҷаҳон
12.00-12.50 Фарҳанги миллӣ ва ҷаҳон                 Ҳасанова Р. Таърихи санъати ҷаҳон                     Одиназода Б.
13.00-13.50 Соати кураторӣ               китобхона Ёғибекова Б.
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Кори осорхона ва роҳбаладӣ                  ауд.303 Таърихи санъати миллӣ                              ауд.302
9.00 — 9.50 Кори осорхона ва роҳбаладӣ Таърихи санъати миллӣ                       Ҳасанова Р.
10.00-10.50 Кори осорхона ва роҳбаладӣ      Шарифзода А. Таърихи санъати ҷаҳон                               ауд.302
11.00-11.50 Фарҳанги миллӣ ва ҷаҳон                       ауд.303 Таърихи санъати ҷаҳон                     Одиназода Б.
12.00-12.50 Фарҳанги миллӣ ва ҷаҳон                 Ҳасанова Р.
13.00-13.50 Соати кураторӣ                    ауд.303 Ҳасанова Р.
ЧОРШАНБЕЕ 8.00 — 8.50 Забони русӣ                                                 ауд.205 Забони русӣ                                                  ауд.205
9.00 — 9.50 Забони русӣ Забони русӣ
10.00-10.50 Забони русӣ                               Худойбердиева Ҷ. Забони русӣ                                 Худойбердиева Ҷ.
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                       толори варзишӣ
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                         Абдурасулов А.
13.00-13.50
ПАНЉШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                             ауд.205 Технологияи иттилоотӣ                              ауд.205
9.00 — 9.50 Технологияи иттилоотӣ Технологияи иттилоотӣ
10.00-10.50 Технологияи иттилоотӣ             Файзуллоева М. Технологияи иттилоотӣ             Файзуллоева М.
11.00-11.50 Забони тоҷикӣ                                             ауд.109
12.00-12.50 Забони тоҷикӣ
13.00-13.50 Забони тоҷикӣ                                   Акобиров С.
 
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Диншиносӣ                                                  ауд.312 Қаламкашӣ ва рангакашӣ                         ауд.310
9.00 — 9.50 Диншиносӣ Қаламкашӣ ва рангакашӣ
10.00-10.50 Диншиносӣ                                           Камолов С. Қаламкашӣ ва рангакашӣ             Меҳриддини А.
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                         толори варзишӣ
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                              Каримова Ш.
13.00-13.50
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Таърихи муосири тоҷик                            ауд.312 Таърихи муосири тоҷик                             ауд.312
9.00 — 9.50 Таърихи муосири тоҷик Таърихи муосири тоҷик
10.00-10.50 Таърихи муосири тоҷик                     Ғафуров А. Таърихи муосири тоҷик                        Ғафуров А.
11.00-11.50 Кори осорхона ва роҳбаладӣ                  ауд.302 Географияи Тоҷикистон                             ауд.110
12.00-12.50 Кори осорхона ва роҳбаладӣ      Шарифзода А. Географияи Тоҷикистон
13.00-13.50 Географияи Тоҷикистон                        Ғафуров А.