ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2020 — 2021

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «А»

1-курс 1-19010105

Дизайни костюм  ва  газвор «Б»

8.00 — 8.50 Асосҳои компазитсия                          ауд.10
9.00 — 9.50   ассистент    Шукурова М.
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                           ауд.207 Таърихи халқи тоҷик                           ауд.207
11.00-11.50 ассистент     Сафарова З. ассистент     Сафарова З.
12.00-12.50 Асосҳои компазитсия                          ауд.209 Рангшиносӣ                                            ауд.20/1
13.00-13.50 ассистент    Валиева  М. муаллима       Мустафаева С.А.
   
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                            ауд. 316 Рангакашӣ                                              ауд. 27
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 ассистент        Валиева М. ассистент        Шарипов С.
12.00-12.50 Забони русӣ                                            ауд.10
13.00-13.50 муаллими калон    Акбарова Д.  
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи инф.  Насруллоева Д. ауд.101 Қаламкашӣ                                              ауд. 27
9.00 — 9.50 Услубсозӣ                                               ауд.11 Қаламкашӣ
10.00-10.50 Услубсозӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 ассистент      Ҷонбекова Н. ассистент        Шарипов С.
12.00-12.50 Забони русӣ                                           ауд.110 Забони русӣ                                          ауд.110
13.00-13.50 муаллими калон    Акбарова Д. муаллими калон    Акбарова Д.
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он  ауд.312 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он  ауд.312
9.00 — 9.50 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он
10.00-10.50 н.и.п.,  дотсент  Усмонов С. н.и.п.,  дотсент  Усмонов С.
11.00-11.50 Таърихи халқи тоҷик                           ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                           ауд.312
12.00-12.50 ассистент     Сафарова З. ассистент     Сафарова З.
13.00-13.50   Соати кураторӣ   ассистент  Турдиева М. ауд.11                             
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
9.00 — 9.50 муаллим    Давлатшоев С. муаллим        Давлатшоев С.
10.00-10.50 Технологияи информатсионӣ       китобхона Технологияи информатсионӣ             китобхона
11.00-11.50 дотсент   Насруллоева Д. дотсент     Насруллоева Д.              
12.00-12.50 Рангшиносӣ                                            ауд.11
13.00-13.50 муаллима       Мустафаева С.А.  
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                              ауд.316 Технологияи инф. Насруллоева Д.   китобхона
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Услубсозӣ                                                   ауд.11
10.00-10.50 Рангакашӣ Услубсозӣ
11.00-11.50 ассистент        Валиева М. ассистент      Ҷонбекова Н.
12.00-12.50 Соати кураторӣ   ассистент   Валиева  М.316 Забони русӣ                                              ауд.110
13.00-13.50   муаллими калон    Акбарова Д.