ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс   1–19010103 –

Дизайн (графикӣ) гр.А

1-курс   1–19010103 –

Дизайн (графикӣ) гр. Б

8.00 — 8.50 Забони тоҷикӣ                                 ауд.109 Забони тоҷикӣ                                 ауд.109
9.00 — 9.50 муаллими калон    Шокиров Ҳ. муаллими калон    Шокиров Ҳ .
10.00-10.50 Забони русӣ                                       ауд.110 Забони русӣ                                      ауд.110
11.00-11.50 муаллими калон  Акбарова Д. муаллими калон  Акбарова Д.
12.00-12.50 Анатомияи пластикӣ                       ауд.108 Анатомияи пластикӣ                       ауд.108
13.00-13.50 ассистент       Ғиёсова М. ассистент       Ғиёсова М.
 
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                      ауд.209 Қаламкашӣ                                        ауд.216
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 ассистент       Собиров Ғ.                         ассистент       Ҳамроев К.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
13.00-13.50 муаллим        Давлатшоев С. муаллим        Давлатшоев С.
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони тоҷикӣ                                 ауд.108 Забони тоҷикӣ                                 ауд.108
9.00 — 9.50 муаллими калон    Шокиров Ҳ. муаллими калон    Шокиров Ҳ.
10.00-10.50 Технологияи информатсионӣ        файе Технологияи информатсионӣ         файе
11.00-11.50 ассистент     Каримов Ҷ. ассистент     Каримов Ҷ.
12.00-12.50 Техн. информатсионӣ Каримов Ҷкитобхона  
13.00-13.50  
   
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                         ауд.209 Рангакашӣ                                          ауд.216
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 ассистент       Собиров Ғ.                         ассистент      Ҳамроев К.
12.00-12.50   Техн.информатсионӣ Каримов Ҷ.    ауд.106
13.00-13.50  
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Сотсиология                                           ауд.312 Сотсиология                                           ауд.312
9.00 — 9.50 Сотсиология Сотсиология
10.00-10.50 муаллима Фаттоева Р. муаллима Фаттоева Р.
11.00-11.50 Соати кураторӣ   Умарова З.            ауд.215 Соати кураторӣ   Умарова З.            ауд.215
12.00-12.50 Асосҳои компазитсия                         ауд.215
13.00-13.50 муаллима        Умарова З.
 
ШАНБЕ 8.00 — 8.50
9.00 — 9.50 Асосҳои компазитсия                     ауд.215  
10.00-10.50 Асосҳои компазитсия                   
11.00-11.50 муаллима        Умарова З. Асосҳои компазитсия м. Умарова З.  ауд.215             
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                      ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                           ауд.312
13.00-13.50 ассистент   Равшаналиев Ф. ассистент   Равшаналиев Ф.