ҶАДВАЛИ ДАРСӢ ДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ЯКУМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2020 — 2021

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.А

1-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.Б

8.00 — 8.50 Компазитсия                                          ауд.214 Тарҳрезии меъморӣ                            ауд.207
9.00 — 9.50 муаллима   Умарова З. муаллими калон  Тағоев С.
10.00-10.50 Забони русӣ                                           ауд.110 Забони русӣ                                          ауд.110
11.00-11.50 муаллими калон  Акбарова Д. муаллими калон  Акбарова Д.
12.00-12.50 Нақшакашӣ                                           ауд.215 Тарҳрезии меъморӣ  м.калон Тағоев С.  ауд.207
13.00-13.50 муаллими калон      Исмоилов М.  
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                    ауд.101 Технологияи иттилоотӣ                    ауд.101
9.00 — 9.50 ассистент     Файзуллоева М. ассистент     Файзуллоева М.
10.00-10.50 Тарҳрезии меъморӣ                           ауд.17 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
11.00-11.50 Тарҳрезии меъморӣ муаллим        Давлатшоев С.
12.00-12.50 муаллими калон  Тағоев С. Соати кураторӣ      Ёғибекова Б.     китобхона
13.00-13.50    
 
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Забони русӣ                                           ауд.110 Забони русӣ                                           ауд.110
9.00 — 9.50 муаллими калон  Акбарова Д. муаллими калон  Акбарова Д.
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                          ауд.205 Таърихи халқи тоҷик                         ауд.205
11.00-11.50 ассистент   Равшаналиев Ф. ассистент   Равшаналиев Ф.
12.00-12.50 Техн. информатсионӣ Файзуллоева М. ауд.03 Компазитсия                                        ауд.215
13.00-13.50 муаллима   Умарова З.
14.00-14.50  
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он  ауд.107 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он  ауд.107
9.00 — 9.50 ГеографияиТоҷикистон бо ас.дем.он Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он
10.00-10.50 муаллим     Эсанов М. муаллим     Эсанов М.
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ Нақшакашӣ                                          ауд.01
12.00-12.50 муаллим        Давлатшоев С. муаллими калон     Исмоилов М.
13.00-13.50  
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Соати кураторӣ      Шарипов Н.    ауд.215 Қаламкашӣ                                         ауд.216
9.00 — 9.50 Рангакашӣ                                          ауд.217 Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ ассистент       Бахтибекова Г.
12.00-12.50 ассистент       Меҳроҷиддини Н. Техн. информатсионӣ Файзуллоева М. ауд.106
13.00-13.50
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                         ауд.217 Рангакашӣ                                          ауд.216
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 ассистент       Меҳроҷиддини Н. ассистент       Бахтибекова Г.
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312
13.00-13.50 ассистент   Равшаналиев Ф. ассистент   Равшаналиев Ф.