ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.А

1-курс  -1-69010106

Меъмори манзаравӣ гр.Б

8.00 — 8.50 Забони русӣ                                           ауд.110 Забони русӣ                                          ауд.110
9.00 — 9.50 муаллими калон  Акбарова Д. муаллими калон  Акбарова Д.
10.00-10.50 Забони тоҷикӣ                                 ауд.14 Забони тоҷикӣ                                 ауд.14
11.00-11.50 муаллими калон    Шокиров Ҳ. муаллими калон    Шокиров Ҳ.
12.00-12.50
13.00-13.50    
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Тарҳрезии меъморӣ                           ауд.215 Геометрияи тасвирӣ                     ауд.17
9.00 — 9.50 Тарҳрезии меъморӣ муаллими калон     Исмоилов М.
10.00-10.50 муаллими калон  Тағоев С. Тарҳрезии меъморӣ     м.к. Тағоев С.   ауд.215
11.00-11.50 Геометрияи тасвирӣ                          ауд.215 Соати кураторӣ      Ёғибекова Б.     китобхона
12.00-12.50 муаллими калон     Исмоилов М.  
13.00-13.50  
   
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                        ауд.310 Қаламкашӣ                                        ауд.309
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Қаламкашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 ассистент       Меҳроҷиддини Н. ассистент       Бахтибекова Г.
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
13.00-13.50 муаллим        Давлатшоев С. муаллим        Давлатшоев С.
14.00-14.50    
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Компазитсия                                        ауд.215
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ      Шарипов Н.    китобхона муаллима   Умарова З.
10.00-10.50 Компазитсия                                      ауд.215 Тарҳрезии меъморӣ                           ауд.214
11.00-11.50 муаллима   Умарова З. муаллими калон   Тағоев С.  
12.00-12.50 Забони тоҷикӣ                                   ауд.17 Забони тоҷикӣ                                    ауд.17
13.00-13.50 муаллими калон    Шокиров Ҳ. муаллими калон    Шокиров Ҳ.
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Технологияи иттилоотӣ                ауд.101 Технологияи иттилоотӣ                ауд.101
9.00 — 9.50 Технологияи иттилоотӣ                    Технологияи иттилоотӣ                   
10.00-10.50 ассистент     Файзуллоева М.        ауд.106 ассистент     Файзуллоева М.        ауд.106
11.00-11.50 Сотсиология                                    ауд.109 Сотсиология                                    ауд.109
12.00-12.50 Сотсиология Сотсиология
13.00-13.50 муаллима Фаттоева Р. муаллима Фаттоева Р.
   
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                          ауд.310 Рангакашӣ                                          ауд.309
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Рангакашӣ
11.00-11.50 ассистент       Меҳроҷиддини Н. ассистент       Бахтибекова Г.
12.00-12.50 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312
13.00-13.50 ассистент   Равшаналиев Ф. ассистент   Равшаналиев Ф.