ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино

1-курс 1-1901030103-

Дизайни мебел

8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                       ауд.217 Сотсиология                                           ауд.111
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ муаллима Фаттоева Р.
10.00-10.50 Қаламкашӣ Рангшиносӣ                                            ауд.215
11.00-11.50 Қаламкашӣ муаллима       Мустафаева С.А.         
12.00-12.50 ассистент       Дилрабои З. Сотсиология    Фаттоева Р.                 ауд.312
13.00-13.50  
   
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он  ауд.312
9.00 — 9.50 Тарҳрезии бадеӣ                               ауд.3/5 Географияи Тоҷикистон бо ас.дем.он
10.00-10.50 Тарҳрезии бадеӣ н.и.п.,  дотсент  Усмонов С.
11.00-11.50 ассистент    Якубов П. Техн. информатсионӣ  Абдусамадов Х.  файе
12.00-12.50 Забони русӣ                                       ауд.110 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
13.00-13.50 муаллимаи калон Акбарова Д.     муаллим        Давлатшоев С.
     
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Технологияи информатсионӣ        ауд.106 Технологияи информатсионӣ        ауд.101
9.00 — 9.50 ассистент     Каримов Ҷ. ассистент     Абдусамадов Х.  
10.00-10.50 Забони тоҷикӣ                                 ауд.17 Тарҳрезии бадеӣ                               ауд.215
11.00-11.50 муаллими калон    Шокиров Ҳ . Тарҳрезии бадеӣ
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ ассистент    Раҷабзода Ф.
13.00-13.50 муаллим        Давлатшоев С.  
 
ПАНҶШАБЕ 8.00 — 8.50 Рангакашӣ                                          ауд.217 Қаламкашӣ                                       ауд.208
9.00 — 9.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
10.00-10.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ Қаламкашӣ
12.00-12.50 ассистент       Дилрабои З. ассистент       Рабиева Л.
13.00-13.50 Техн. информатсионӣ Каримов Ҷкитобхона
 
ҶУМЪА 8.00 — 8.50 Сотсиология                                     ауд.312 Рангакашӣ                                         ауд.208
9.00 — 9.50 Сотсиология Рангакашӣ
10.00-10.50 муаллима Фаттоева Р. Рангакашӣ
11.00-11.50 Забони тоҷикӣ                                 ауд.17 Рангакашӣ
12.00-12.50 муаллими калон    Шокиров Ҳ. ассистент       Рабиева Л.
13.00-13.50  
   
ШАНБЕ 8.00 — 8.50
9.00 — 9.50 Соати кураторӣ  Эшонқулов А.    китобхона Соати кураторӣ    Раҷабзода Ф.    ауд.03                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
10.00-10.50 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312 Забони русӣ                                       ауд.109
11.00-11.50 ассистент   Равшаналиев Ф. муаллимаи калон Акбарова Д.    
12.00-12.50 Рангшиносӣ                                       ауд.214 Таърихи халқи тоҷик                       ауд.312
13.00-13.50 муаллима       Мустафаева С.А.          ассистент   Равшаналиев Ф.