ҶАДВАЛИ ДАРСӢДАР ФАКУЛТЕТИ ДИЗАЙН БАРОИ НИМСОЛАИ ДУЮМИ  СОЛИ ХОНИШИ 2021 — 2022

ДУШАНБЕ ВАҚТ 1-курс   1–1901010202 –

Дизайни дохили бино

1-курс 1-1901030103-

Дизайни мебел

8.00 — 8.50 Сотсиология                                           ауд.111 Забони русӣ                                            ауд.110
9.00 — 9.50 Сотсиология Забони русӣ
10.00-10.50 Сотсиология     Файзалиев О. Забони русӣ   муаллими калон    Акбарова Д.
11.00-11.50 Диншиносӣ                                 ауд.110 Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он  ауд.312
12.00-12.50 Диншиносӣ Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он
13.00-13.50 Диншиносӣ              Камолов С Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он   Ғафуров А.
   
СЕШАНБЕ 8.00 — 8.50 Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он  ауд.312 Асосҳои компазитсия                      ауд.214
9.00 — 9.50 Географияи Тоҷ. бо ас.дем.он Асосҳои компазитсия                     
10.00-10.50 Географияи Тоҷ. н.и.п.,  дотсент  Усмонов С. Асосҳои компазитсия  ассистент    Раҷабзода Ф.
11.00-11.50 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ Диншиносӣ                                 ауд.312
12.00-12.50 Тарбияи ҷисмонӣ  муаллим    Диловаршоев С. Диншиносӣ
13.00-13.50   Диншиносӣ              Камолов С
    Соати кураторӣ  Ҷумаева З.    ауд.207
ЧОРШАНБЕ 8.00 — 8.50 Геометрияи тасвирӣ             ауд.03 Сотсиология                                           ауд.111
9.00 — 9.50 Геометрияи тасвирӣ Сотсиология
10.00-10.50 Геометрияи тасвирӣ             Исмаилов М. Сотсиология     муаллима Фаттоева Р.
11.00-11.50 Бизнес – нақша     ауд.215 Бизнес – нақша     ауд.111
12.00-12.50 Бизнес – нақша Бизнес – нақша
13.00-13.50 Бизнес – нақша       Раҷабов Т. Бизнес – нақша       Асоева Ф.
 
ПАНЉШАБЕ 8.00 — 8.50 Қаламкашӣ                                ауд.217 Тарбияи ҷисмонӣ                  толори варзишӣ
9.00 — 9.50 Қаламкашӣ Тарбияи ҷисмонӣ  муаллим    Диловаршоев С.
10.00-10.50 Қаламкашӣ  ассистент           Саидов Н.  
11.00-11.50 Рангакашӣ                                ауд.217
12.00-12.50 Рангакашӣ     
13.00-13.50 Рангакашӣ   ассистент           Меҳроҷиддини Н.
 
ЉУМЪА 8.00 — 8.50 Забони русӣ                                            ауд.111 Геометрияи тасвирӣ             ауд.22
9.00 — 9.50 Забони русӣ Геометрияи тасвирӣ
10.00-10.50 Забони русӣ   муаллими калон    Акбарова Д. Геометрияи тасвирӣ             Исмаилов М.
11.00-11.50 Соати кураторӣ              Сатторова М ауд 14  
12.00-12.50  
13.00-13.50  
   
ШАНБЕ 8.00 — 8.50 11.00  Асосҳои компазитсия             ауд.214 Қаламкашӣ                                ауд.217
9.00 — 9.50 Асосҳои компазитсия                      Қаламкашӣ
10.00-10.50 Асосҳои компазитсия  ассистент Старчак К. Қаламкашӣ
11.00-11.50 Рангакашӣ                                 ауд.217
12.00-12.50 Рангакашӣ   
13.00-13.50   Рангакашӣ   ассистент           Меҳроҷиддини Н.